Dedeman Ski resort vs Yoksa Ski Lodgemı?
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Dedeman Ski resort vs Yoksa Ski Lodgemı?

Standart Dedeman Ski resort vs Yoksa Ski Lodgemı?

arkadaşlar palandökende dedemanın iki otelinden hangisini önerirsiniz,ski lodge daha butik pistin başında, Ski resort pistinortasında büyük bir otel
    daha önce bunlarda kalmış olan var ise fikirlerini paylaşırlarsa çok sevinirirm
    Burton King / Burton Andy Warhol Bindings 09 / Burton Shaun W. Boots

Standart Cevap: Dedeman Ski resort vs Yoksa Ski Lodgemı?

pistin başında olması çok önemli değil aslında... yukarıdaki dedeman'ın önünde de lift var...

Alıntı ozzymrv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar palandökende dedemanın iki otelinden hangisini önerirsiniz,ski lodge daha butik pistin başında, Ski resort pistinortasında büyük bir otel
    daha önce bunlarda kalmış olan var ise fikirlerini paylaşırlarsa çok sevinirirm
    ben 3 sene önce SKİ RESORT da kalmıştım kayak odasından direk piste çıkıyosun ,istersen aşağı doğru uzun pistten kayarsın ve gondola ulaşırsın ,yakınlarında 2 tane telesiyej vardı , istersen tam kayak odasının önündeki teleskiden yukarı çıkıp kayarsın , ski lodge de otelden çıktıktan sonra gondola binmen gerekir özellikle gondolun çıktığı en üst noktaya kadar çıkmanı ve ordan en aşağı kaymanı tavsiye ederim baya uzun bir pist . ben gittiğimde otel bayağı eskiydi ama bu sene yenilenmiş sanırım. ski lodge daha yeni bir otel . yinede sen bilirsin :001_smile:
    ERDAL
    BODRUM

Ben Ski Lodge'u öneririm, muhtemelen biraz daha pahalı ama çok güzel otel, minik ve şık, yukarıdaki otel bana göre çok büyük, kalabalık ve daha sevimsiz ama hemen önünden kayağa çıkıyor olmak avantaj tabii.

fiyatlar aynı zaten,ski lodge un odaları yenilenmiş bu sene
    ski lodge u tercih ettim hem şehirede inmek daha kolay malum Erzurum Cağ kebapsız olmaz) 12-17 şubat ordayız herkesi bekleriz
    yorumlarınız için teşekkürler
    Burton King / Burton Andy Warhol Bindings 09 / Burton Shaun W. Boots

Dedaman Ski Lodge otel ile şehir arasında ulaşım nasıl oluyor? Yani otelde oda-kahvaltı kalmak mantıklı mıdır?

Bu Konudaki Etiketler