Board Koruması
Sayfa 1/3 123 SonSon
25 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Board Koruması

Standart Board Koruması

Arkadaşlar bu pazar uludağda kayak magandası 0 km bordun ucunu resmen duman etti....
    bunun gibi 2 maganda daha üstünden geçse board yarılacak resmen!...
    Bu tarz magandalardan bordu korumak için ön ve arka uclarına takılabilecek koruyucu tamponlardan nerden bulabiliriz?
    Kiralama yapan yerlere sordum onlarda muzdarip. Hatta bitanesi bulursan banada haber ver dedi :D (Yeni bir iş kapısı)
    DİKKAT ISIRIRIM

B Rh (-) / Kükürtlü / BURSA
    U Can See Me When I pass U!...
    BMW K1200R....

Standart Cevap: Board Koruması

yanlış hatırlamıyorsam spx'lerde olması gerekiyor. istersen istanbul şubelerinden bir kaçı ile görüş
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

Alıntı canverse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanlış hatırlamıyorsam spx'lerde olması gerekiyor. istersen istanbul şubelerinden bir kaçı ile görüş
    Bursa da ikamet etmekteyim istanbula 40 yılda bi gitme fırsatım oluyor :D
    DİKKAT ISIRIRIM

BMW K1200R....

her spor etkinliğinde olduğu gibi kayak sporundada maganda vardır kemalke,geçmiş olsun bir kayakçı olarak özür diliyoruz sizlerden
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Alıntı pnryldz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    spx'lere sorun varsa o tarafa arabasıyla gelen birisi getirebilir, biz mümkün olduğunca her hafta gelmeyi planlıyoruz varsa ben gidip alabilirim sizin için gelirken getiririm pm atabilirsiniz öğrendikten sonra..
    Öneriniz için teşekkürler. Yarın SPX leri arayıp size mesaj atarım. Ücreti önemli değil nede olsa bordu koricak. Gelemeseniz bile kargo ücretini alıcı ödiyecek şekilde gönderseniz bile olur. Spxlerle görüştükten sonra size ulaşırım...
    DİKKAT ISIRIRIM

BMW K1200R....

Alıntı Kemalke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu pazar uludağda kayak magandası 0 km bordun ucunu resmen duman etti....
    bunun gibi 2 maganda daha üstünden geçse board yarılacak resmen!...
    Bu tarz magandalardan bordu korumak için ön ve arka uclarına takılabilecek koruyucu tamponlardan nerden bulabiliriz?
    Kiralama yapan yerlere sordum onlarda muzdarip. Hatta bitanesi bulursan banada haber ver dedi :D (Yeni bir iş kapısı)
    Sanırım haftasonu kayak magandalari çoğunluktaydı.Benim de sıfır km boardun üst kısmını teleski sırasında çizdiler,hem de bir değil birkaç kere...insanlarda kibarlık da kalmamış,özür bile dilemek yok.2.bölge açık olmadıgı için herkes 1. bölgeye yığılmış,sırayı takan yok.Herkes birbirinin önüne geçmeye çalışıyor.
    Gerçekten koruma şart.Ama böyle tipler oldugu sürece sakınan göze çöp batar mislai oluyor.
    nilay

Alıntı NilayKar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım haftasonu kayak magandalari çoğunluktaydı.Benim de sıfır km boardun üst kısmını teleski sırasında çizdiler,hem de bir değil birkaç kere...insanlarda kibarlık da kalmamış,özür bile dilemek yok.2.bölge açık olmadıgı için herkes 1. bölgeye yığılmış,sırayı takan yok.Herkes birbirinin önüne geçmeye çalışıyor.
    Gerçekten koruma şart.Ama böyle tipler oldugu sürece sakınan göze çöp batar mislai oluyor.
    Heh benimki çizilmekten öte oldu bordun ön uç üst kaplamasını keserek attı gitti adam...
    DİKKAT ISIRIRIM

BMW K1200R....

Eğer İstanbul SPX de bulabilirseniz aradığınız ürünü Bursa/Korupark şubesine gönderebilirler sizde ordan alabilirsiniz

bu ürünlerden hangi spx'lerde var mış bilen var???
    burton custom board / rossignol zenith 1 kayak
    burton custom bağlama / rossignol axium 100 bağlama
    flow the one lace ayak./ rossignol exalt x6 ayakkabı

İstanbul Spx Kızıltoprak ilker beyle görüştüm. Ellerinde yokmuş ama araştırıp telefonla dönüş yapacaklar. Beklemedeyim. Sanıyorum bulurlarsa alacak olan çok :D
    DİKKAT ISIRIRIM

BMW K1200R....

Sayfa 1/3 123 SonSon

Bu Konudaki Etiketler