SPX den Kartutkusu Üyelerine Özel Bedava Kayak Snowboard Bakımı - Sayfa 10
Sayfa 10/10 İlkİlk ... 8910
94 sonuçtan 91 ile 94 arası

Konu: SPX den Kartutkusu Üyelerine Özel Bedava Kayak Snowboard Bakımı

Standart Cevap: SPX den Kartutkusu Üyelerine Özel Bedava Kayak Snowboard Bakımı

evet arkadaşlar ben de kayaklarımı teslim ettim.İlker bey,Sinan bey ve Tuğba hanıma teşekkürler.Kızımada eldiven aldım geçen sene tekini kaybetmişti.Sıcak bir ortamdı.Pınar hnm ve Gökbey bey ve zio gigi ile tanıştım.Tüm emeği geçenlere teşekkürler.Tek sebebimiz KARTUTKUSU.Boss çabuk iyileş zira yokluğun herkesin dilinde tekrar geçmiş olsun.
    Konu snow_lady tarafından (16-01-2010 Saat 11:39 ) değiştirilmiştir.

Benimkini de devir alın lütfen. Moderatör olduk sonuçta .
    Freerider

Hayırlı olsun. Boss foruma dönsün, gerekli açıklama ve düzenleme yapılacaktır. Biraz zamanlama problemi nedeniyle beklediğimiz ilgi oluşmadı çünkü. Belki Cuma yerine Pazartesi seçilip 1*60 adet yerine 3*20 adet bakım düşünülebilir. Teslim günü de erkene çekilmiş olur.
    Hayatta kalmak, haz alma duygusunun teşvik ettiği risk alma ve dikkatli davranma arasındaki ince çizgidir.

tebrıkler
    Konu carbidopa tarafından (18-01-2010 Saat 22:30 ) değiştirilmiştir.
    Board Burton Jeremy Jones 151 Signature Series Freestyle & Park
    Board Flow Quantum 156 Scotty Lago Signature Series Freestyle & Park
    Bindings Burton MalaVita
    Boots VANS Mantra BLACK
    Kask Salomon VALDEZ
    Arh + Caddebostan İSTANBUL

Sayfa 10/10 İlkİlk ... 8910

Bu Konudaki Etiketler