Rus turistler Sarıkamış Kayak Merkezi nde Kar ın tadını çıkartıyor
Sayfa 1/4 123 ... SonSon
37 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Rus turistler Sarıkamış Kayak Merkezi nde Kar ın tadını çıkartıyor

Cool Rus turistler Sarıkamış Kayak Merkezi nde Kar ın tadını çıkartıyor

Kars'ın Sarıkamış ilçesinde kar banyosu yaparak havuza giren kadın turistler, tatilin keyfini çıkarıyor

Türkiye'nin en önemli kayak merkezlerinden birisi olan Sarıkamış Bayraktepe Kayak Merkezi, yerli ve yabancı turistlerin akınına uğradı. Rusya ve Ukrayna'dan gelen turistlerin en çok tercih ettikleri kayak merkezlerinin başında gelen Sarıkamış Bayraktepe Kayak Merkezi, kristal karı ve sarı çam ormanlarıyla adeta ziyaretçilerini büyülüyor. Sabahın erken saatlerinde spor yaptıktan sonra 5 yıldızlı Toprak Oteli'nde havuza giren Rus turist Tatyanna Karansiva, daha sonra dışarı çıkarak kar banyosu yaptı.
    Sarıkamış'ın kristal karını vücuduna sürdükten sonra tekrar havuza giren Tatyanna Karansiva, "Sarıkamış'ı çok beğeniyorum. Üçüncü kezdir geliyorum. Sarıkamış'ın bizlere verdiği etkinlikler çok güzel. Buradaki merkez çok harika. Ben burada çok mutluyum. Gittiğimde arkadaşlarıma burasını tavsiye edeceğim. Ayrıca Sarıkamış yeniliklere çok açıktır. Ben burada bulunan tüm personele çok teşekkür ederim" dedi.

Ukrayna'dan kayak yapmak için Sarıkamış'a gelen Olga Aleysa ise, sabah saatlerinde havuzda yüzerken, öğle saatlerinde ise kayarak tatilini geçiriyor. Aleysa, "Sarıkamış'ı çok sevdim. Türkiye'ye ilk defa geldim. Ben Tatyana'nın arkadaşıyım. Bana tavsiye etti, beraber geldik. Sarıkamış'ı gerçekten çok beğendim. Daha önce gittiğim kayak merkezleri gibi değil burası çok güzel" şeklinde konuştu.

Toprak Oteli'nin görevlilerinden Serap Sivaslı ise, "Şu anda otelimizde doluluk oranı yüzde yüz. Burada animasyon şovlarımız var. 5 yıldızlı bir otele yakışır hizmetler veriyoruz. Misafirlerimiz açısından, kayak merkezimiz açısından güzel bir sezon bekliyoruz. Buraya gelen turistler ağırlılık olarak Rus, Ukrayna ve Türk misafirlerimiz var. Sömestr tatilinin yaklaşması nedeniyle yerli misafirlerimizin artışları olacaktır. Ama Ukraynalı misafirlerimiz ağırlıklıdır" diye konuştu.
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi  

Ankara Beyi kupeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Cevap: Rus turistler Sarıkamış Kayak Merkezi nde Kar ın tadını çıkartıyor

Bu Ruslar heryerde. Geçen sene Grand Kartalda vardı birsürü Rus. Ondan önceki senede Palandökende gördüm.
    İmzaya ad soyad yazıyoz sonra google amcada herşey ifşaa oluyo.
    Natural Born Skier
    Rossignol Zenith Z3
    PMR 3.38
    Trollcüyüm, Trollcüsün, Trollcü...

Standart Cevap: Rus turistler Sarıkamış Kayak Merkezi nde Kar ın tadını çıkartıyor

kartutkusu palandöken-sarıkamış çıkartması için hazır galiba... :P :D

acaba o turistler günlüğü kaç liraya konaklıyor orada. yaz tatili gibidir mutlaka. bize yazın günlüğü 150 veya 200 olan bir otel onlara uçak ta dahil tur firmalar bir hafta konaklamayı 200 tl yapıyor. bize günlüğü o kadar onlara haftalığı. burada da mutlaka bu böyledir yabancılar bedavaya tatil yapar bizse en pahalı fiyata.
    OPTION Supercap
    OPTION Contact
    THIRTYTWO
    A Rh +
    and GALATASARAY FOREVER
    Herşeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım...

resimler cıkartma yapmak için yeterli mi?
    OPTION Supercap
    OPTION Contact
    THIRTYTWO
    A Rh +
    and GALATASARAY FOREVER
    Herşeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım...

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kartutkusu palandöken-sarıkamış çıkartması için hazır galiba... :P :D
    Ben Ankara ekibinden engineer06 olarak palandöken-sarıkamış çıkarmasına hazırım komutanım
    Kayak: Rossignol Cobra Vas
    Bağlama: Axium 100
    Ayakkabı: Axium X
    Galip YILMAZ 1979 A Rh+

KAR TANESİ

Alıntı The jackal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    resimler cıkartma yapmak için yeterli mi?
    işin latifesi dostum...

forumu inceleyecek olursan, aylar önce uçak biletlerini alıp 8-13 Ocak Palandöken-Sarıkamış'ı beklemeye başladığımızı görürsün zaten...

Alıntı engineer06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Ankara ekibinden engineer06 olarak palandöken-sarıkamış çıkarmasına hazırım komutanım
    hey maşallah, gel bakalım koç yiğit... bir de künye okusan tam olacak... :P :D

Fakat haberde abartı var. Haberle ilgili asıl fotoğrafı ekliyorum. Sonra ne umduk ne bulduk yapmayın Yani foto fake, Boss kandırma üyeleri ))

There must be some kind of way out of here

Alıntı nuestra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fakat haberde abartı var. Haberle ilgili asıl fotoğrafı ekliyorum. Sonra ne umduk ne bulduk yapmayın Yani foto fake, Boss kandırma üyeleri ))

))) Valla bir önceki fotoda kalbim küt küt atmaya başlamıştı, şimdi ki resimde ise kalp atışı normal moda geçti
    Kayak: Rossignol Cobra Vas
    Bağlama: Axium 100
    Ayakkabı: Axium X
    Galip YILMAZ 1979 A Rh+

KAR TANESİ

Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler