Gülbeyaz DAVRAZ - Sayfa 11
Sayfa 11/14 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
136 sonuçtan 101 ile 110 arası

Konu: Gülbeyaz DAVRAZ

Standart Ynt: Gülbeyaz DAVRAZ

DAVRAZ’DA KAR TUTMAYA BAŞLADI

Dünyanın hatta Türkiye’nin önemli kayak merkezleri arasına girmeyi başaran Davraz Kayak Merkezi’nde daha sezon açılmamasına rağmen kar tutmaya başladı.

Kültür ve Turizm Müdürü Abdullah KILIÇ, Isparta içinde büyük önem arz eden Davraz Kayak Merkezi’nde yükseltilerine göre karın tutmaya başladığını ifade etti. Son zamanlarda yağan yağmurun kar kalitesine etki ettiğini hatta şiddetli lodosla beraber karın bazı bölgelerde eridiğini belirten Abdullah KILIÇ, önümüzdeki günlerde beklenen kar ile birlikte kayak seviyesine ulaşacağını söyledi.

Davraz Kayak Merkezi’nde şu anda yüksek bölgelerde kayak yapma şansının bulunduğunu ancak bunun tehlikeli olduğunu dile getiren Abdullah KILIÇ, kayak alanı üzerinde erimelerin meydana gelmesinden dolayı kayak yapmanın şu an itibariyle tehlikeli olduğuna dikkat çekti
    Ok@n Güzelc@n
    Isparta-İzmir
    FoRuM JP WaLKeR

Alıntı by_ok@n Nickli Üyeden Alıntı
    Dünyanın hatta Türkiye’nin önemli kayak merkezleri arasına girmeyi başaran Davraz Kayak Merkezi’nde daha sezon açılmamasına rağmen kar tutmaya başladı. i
    Ben burada kaldım :o
    Wake me up when november ends...<br />Thank you for snowboarding!<br />Beni övmeyi bırakınız, gelecek için neler yapacağız onları söyleyiniz... Mustafa Kemal Atatürk

Eeeee, 350 bin yerli turist de geldi ya geçen yıl, ??? öyle umuyor garibim...

meteorolojide 30 cm gözükyor ama lodos la erimiş kar,
    bayramada olacağı kesin değil bence..
    davraz bayramda zor gibi geliyo bana...
    www.kayatepe.com

Alıntı ayla Nickli Üyeden Alıntı
    Eeeee, 350 bin yerli turist de geldi ya geçen yıl, ??? öyle umuyor garibim...
    Hem o hem de sıralamada bir hata var gibi :D Önce Türkiye sonra dünya olmalı bence
    Wake me up when november ends...<br />Thank you for snowboarding!<br />Beni övmeyi bırakınız, gelecek için neler yapacağız onları söyleyiniz... Mustafa Kemal Atatürk

davrazdaki arkadaşlar kar durumu nasıl acaba oralarda ???

SIRENE DAVRAZ'I ŞİMDİ ARADIM KAR YOK :( HENÜZ BAŞLAYAN BİR YAĞIŞTA YOK. BUGÜN İTİBARİ İLE BEKLİYORLARMIŞ. BİZDE O YÜZDEN REZERVE YAPTIRMADIK.SANIRIM BU GİDİŞLE ERCİYES'E GİDECEĞİZ.
    Aslı Çetinoğlu 02.03.1976
    AB RH
    Bahçeşehir/İstanbul

snowforecastte yokk
    bence bayramda unutun davrazı gitme imkanınız varsa başka yerlere gidinn...
    eğer yağarsa haber veririrm ben size

www.kayatepe.com

aslı hanım beklerız,, çayımızı için buyrunn.....

Davraz'dan vazgeçtik zaten. Gelir çayınızı içeriz.Erciyes'te Mırada del lago veya Ace Erciyes otelden yer ayırtacağız bu iki otel için tavsiyeniz nedir ? Birde Erciyes'te skı pass sistemi nasıl? Yani 1 günlük sınırsız çıkış aldığımızda tüm pistlerden kayabiliyor muyuz?
    Aslı Çetinoğlu 02.03.1976
    AB RH
    Bahçeşehir/İstanbul

Sayfa 11/14 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler