Palandöken Rezervasyon yrdm
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Palandöken Rezervasyon yrdm

Standart Palandöken Rezervasyon yrdm

merhaba arkadaşlar,palandökenin sezonu ne zamanlar riskli olur bilmiyorum yada kar kalınlığı ortalaması,
    şubatın ilk haftası için şimdiden rezervasyon yaptırmak risklimi? herkes abi dikkat uludag kartalkyada 200cm kar varken burda biz buzda kayıyorduk diyor??
    Burton King / Burton Andy Warhol Bindings 09 / Burton Shaun W. Boots

Ziyaretçi

Standart Cevap: Palandöken Rezervasyon yrdm

Alıntı ozzymrv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar,palandökenin sezonu ne zamanlar riskli olur bilmiyorum yada kar kalınlığı ortalaması,
    şubatın ilk haftası için şimdiden rezervasyon yaptırmak risklimi? herkes abi dikkat uludag kartalkyada 200cm kar varken burda biz buzda kayıyorduk diyor??
    sorun olmaz sanırım ama erzurumun ne yapacağı da belli olmuyor..en doğru bilgiyi erzurumlular dan alabilirsin..rezv. için azıcık daha bekle bence...

uçak fiyatları yürüdükçe yürüyorda ondan acele edeyim diyorum:( ikilemdeyim

Ziyaretçi

Alıntı ozzymrv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uçak fiyatları yürüdükçe yürüyorda ondan acele edeyim diyorum:( ikilemdeyim
    sarıkamış a geçersin en kötü..biletini al bence..:001_smile:

Arkadaşlar selam,
    20-24 Şubat arası Palandökende olacağım.
    Palandöken' i bilen arkadaşlardan konaklama (nerde kalınır, maliyetler nelerdir..), liftler(günlük ücretler ne kadar, liftlerin kullanımı nasıl, otel liftleri ayrımı..), pistler ve en uzun pist kombinasyonu , yararlı bilgiler vs. konusunda yardım alabilir miyim ?
    İnşallah söylediğime utanırım ama Kartalkaya' dan hayır yok gibi duruyor bu kış :(
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

önemli olan kar durumu

Ben dün döndüm erzurumdan bence erzurumda kar kesinlikle problem olmaz. Aşağılarda kar az olsa bile yukarıda bir sürü pist ve daima bol kar var. liftler tek çıkış 5 tl. günlük kart 20 tl. , kayak kiralarıda günlük 30 lira. Kartalkaya ve uludağ fiyatlarının yanında çok ucuz oluyor. Fırsatınız varsa kesin gidin derim.

Alıntı karabatak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam,
    20-24 Şubat arası Palandökende olacağım.
    Palandöken' i bilen arkadaşlardan konaklama (nerde kalınır, maliyetler nelerdir..), liftler(günlük ücretler ne kadar, liftlerin kullanımı nasıl, otel liftleri ayrımı..), pistler ve en uzun pist kombinasyonu , yararlı bilgiler vs. konusunda yardım alabilir miyim ?
    İnşallah söylediğime utanırım ama Kartalkaya' dan hayır yok gibi duruyor bu kış :(
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..
    valla palan otel, polat ve dedeman'ın yeni yaptığı otel hakkında olumlu yorumlar var... hoş olumsuz yorumlar da var neyse... :001_smile: oteller dışında önerebileceğim bir adres Erzurum İl Gençlik Spor Müdürlüğü Kayakevi... tam pansiyon (sabah-öğle-akşam yemek) konaklama oldukça hesaplıdır... skipassı ekleyince otellerin yarı fiyatına geliyor...

Geleceğin tarihler Erzurumun En Bol Karlı dönemleri Bugünkü Tarih İtibari ile Palandökende Yaklaşık 80cm'e yakın karvar Şuan Tüm Pistler çalışıyor.Tedirgin olmana hiç gerek yok gelebilirsin.Konaklama olarak Otel Olarak En Uygunu Plan Otel Misafir Hane Olarak Gençlik Spor Müd.Misafir hanelerini sana önere bilirim...

Palandöken süprizlerle dolu. Bir günde sezonu açıyor.
    Bir gün önce süper kayılıyor, bir gün sonra bakmışsınız rüzgar almış süpürmüş karı götürmüş. Bazen şaşırtıyor.
    Ama bkaan ın dediği gibi olmadı Sarıkamış a geçersin. 1.5 saat uzaklıkta.
    Kalma problemi olmaz. Arkadaşların dediği gibi birçok yer var bend e ekleyeyim Öğretmen evi -merkezde-. kesenin ağzını açarsan Dedeman ve Polat otel var. Ağzını kapatırsan Spor il müdürlüğünün yeri ve öğretmenevi var.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler