Ankara Extreme ile deneyimler...
Sayfa 1/8 123 ... SonSon
76 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Ankara Extreme ile deneyimler...

Angry Ankara Extreme ile deneyimler...

Arkadaşlar geçen sezonun son turlarından birine ne yazıkki Ankara Extreem ile kartalkayaya gittik, tur fiyatına ek olarak 35 tl polar için para alındı ve bir kaç hafta sonra bize teslim edileceğini söylediler, bir kaç ay sonra zorla ulaşabildiğimiz sertaç adında bir arkadaş polarların kendisinde olduğunu ancak bir kaç gün sonra bize teslim edebileceğini söyledi.

Ankcak aradan 9 ay geçmiş olmasına rağmen ne arandık nede biz artık aradığımız numaralara ulaşabiliyoruz.

Konu artık maduriyet boyutunu aştı sizi bu sezon bu kandırmacalara aracı olmamanız için uyarmak istedim.
    Konu zodiac2806 tarafından (24-12-2009 Saat 08:40 ) değiştirilmiştir.

Standart Cevap: Ankara Extreem bizi kandırdır dikkat...

facebookta ankaraextreme ulaşılabiliyor istersen bi bak

Standart Cevap: Ankara Extreme bizi kandırdır dikkat...

Geçen sene tur konusunda bazı üyelerimizde sorun yaşamıştı ama dolandırılma şeklinde birşey yaşandığını hatırlamıyorum.

Gözden kaçmış yada unutulmuş birşey olabilir , en kötü ihtimalle paranızı iade edeceklerine inanıyorum , facebook uzerinden ulaşmayı denedikten sonra sonucu bildirirseniz sevinirim

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sene tur konusunda bazı üyelerimizde sorun yaşamıştı ama dolandırılma şeklinde birşey yaşandığını hatırlamıyorum.

Gözden kaçmış yada unutulmuş birşey olabilir , en kötü ihtimalle paranızı iade edeceklerine inanıyorum , facebook uzerinden ulaşmayı denedikten sonra sonucu bildirirseniz sevinirim
    Yok yanlış anlaşılma olmasın ben dolandırıldık demedim sadece ima ettim ))

Şaka bir tarafa 9 aydır elimdeki telefon numaralarından ulaşmadığım kalmadı ama ne yazıkki sonuç olumsuz birde faceden deneyeceğim sağolun.

ilginç bir durum... ödeme yaptığınıza dair bir makbuz falan aldınız mı ???

Ankara Beyi kupeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ankara extreme kartalkaya group olarak değiştirdi adını. Ordan ulaşabilrsin belki.

Kartalkaya Group
    İmzaya ad soyad yazıyoz sonra google amcada herşey ifşaa oluyo.
    Natural Born Skier
    Rossignol Zenith Z3
    PMR 3.38
    Trollcüyüm, Trollcüsün, Trollcü...

Alıntı zodiac2806 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok yanlış anlaşılma olmasın ben dolandırıldık demedim sadece ima ettim ))

Şaka bir tarafa 9 aydır elimdeki telefon numaralarından ulaşmadığım kalmadı ama ne yazıkki sonuç olumsuz birde faceden deneyeceğim sağolun.
    selamlar zodiac,
    eğer bahsettiğin arkadaş sertaç değil sertan ise, sanırım tanıyorum. geçmiş iki yılım ankarada geçmişti ve ankaraextreme ile paintball turnuvalarına falan gitmiştim. bahsi geçen arkadaş özünde iyi birisidir ve surekli etkinliklerle uğraşır. kendisi de keyif aldığı için hep etkinliklerde görebilirsiniz. benim tanıdığım kadarı ile, ya çok fazla işe koşturmaktan kafası karışmış, dalgınlığına gelmiştir. yada size ulaşamamıştır. eğer ulaşamıyorsan ben de bir bakarım elimde telefonu falan varsa yollarım sana

arada sırada tatsızlıklar tabi ki olacaktır, aslolan bu sorunları tatlı bir şekilde halledebilmek bence
    Konu canverse tarafından (24-12-2009 Saat 17:55 ) değiştirilmiştir.
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

polar lazım mı? :D
    Hayatta kalmak, haz alma duygusunun teşvik ettiği risk alma ve dikkatli davranma arasındaki ince çizgidir.

Alıntı canverse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamlar zodiac,
    eğer bahsettiğin arkadaş sertaç değil sertan ise, sanırım tanıyorum. geçmiş iki yılım ankarada geçmişti ve ankaraextreme ile paintball turnuvalarına falan gitmiştim. bahsi geçen arkadaş özünde iyi birisidir ve surekli etkinliklerle uğraşır. kendisi de keyif aldığı için hep etkinliklerde görebilirsiniz. benim tanıdığım kadarı ile, ya çok fazla işe koşturmaktan kafası karışmış, dalgınlığına gelmiştir. yada size ulaşamamıştır. eğer ulaşamıyorsan ben de bir bakarım elimde telefonu falan varsa yollarım sana

arada sırada tatsızlıklar tabi ki olacaktır, aslolan bu sorunları tatlı bir şekilde halledebilmek bence
    Çok sağol, aslında Sertaç diye kayıtlı ama bir yanlış anlaşılma olabilir, eğer numara yollayabilirseniz sevinirim.

Alıntı gokbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    polar lazım mı? :D
    ))

Mesele polar meselesi değil tabi ama sen yolla gokbey bakarız ))

Sayfa 1/8 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler