Ilgaz da 2. pist nezaman açılıyor...???
Sayfa 1/4 123 ... SonSon
33 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Ilgaz da 2. pist nezaman açılıyor...???

Question Ilgaz da 2. pist nezaman açılıyor...???

Arkadaşlar bilgi edinebilen birarkadaş öğrenebilirse pek makbule geçer...

Standart Cevap: Ilgaz da 2. pist nezaman açılıyor...???

2nci pist derken? teleskinin bulunduğu pisti kastediyorsanız, oranın doğru düzgün ezildiğini görmedim ne yazık ki... mecbur kafenin yanından aşağıya, aradan sola kırıp teleskiye... ???

arkadaslar ılgazdan canlı bildiriyorum, hava çok iyiydi, ammavelakin pist buz sabahları, ogleden sonra nisbeten düzeldi, kar aracı sabah çalışmadı, 2. pisti(teleski) unutun hafta sonu çalışmıcak kesin olarak, günü birlik için önermiyorum, çok sıra olacağı kesin ve tek kısa kayak pisti ve telesiyej karar sizin, yarın gene yazarım kar ve hava durumunu
    sevgilerimle
    S. Can GÜLOĞLU
    20.11.1982 / Ankara
    A rh(+)
    Elan-MagFire

yakında açılır. bu hafta sonu bile açma ihtimalleri olabilir. çünkü bu haftadan itibaren ılgaz full çekecek. o yüzden kalabalığı gidermek için mecbur açacaklardır.

Peki ilgaza arabayla gitsek zincir takmamız gerekir mi?

Düzenlenen turda yer kalmamış.Bare münibüsün arkasından arabayla gideriz bizde
    I love hydro power

her ihtimale karşı yanınıza zincir alın... eğer hava sıcaklığı "0" derecenin üzerinde seyrederse rahat rahat çıkarsınız ama dönüşte takmanız gerekebilir... risk almaya gerek hiç yok...

Ankara Beyi kupeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zincir gerekmese bile bazen milli park girişinde jandarma taktırıyor zincir. Mutlaka yanınızda bulundurun.
    İmzaya ad soyad yazıyoz sonra google amcada herşey ifşaa oluyo.
    Natural Born Skier
    Rossignol Zenith Z3
    PMR 3.38
    Trollcüyüm, Trollcüsün, Trollcü...

Alıntı kupeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zincir gerekmese bile bazen milli park girişinde jandarma taktırıyor zincir. Mutlaka yanınızda bulundurun.

arkadaş doğru söylüyor. atmosferi bozmamak için girişten sonra yol çalışması yok. o yüzden ya vakumlu lastik yada zincir kesinlikle bulundurun.

Arkadaşlar Ilgazdaki problemler ile ilgili lütfen kamuoyu oluşturalım. Türkiye Kayak Federasyonu iletişim kısmındaki formu doldurup Ilgazdaki sorunlari iletiniz.

Şu andaki Ilgaz Kayak Merkezinde 2 buyuk sıkıntı var.

1.si gezinti amaçlı Telesiyejin kullanılması. Kayak Sezonunu boyunca yaklaşık 3-4 ay bu uygulamaya ara verilmeli.
    2. problem ise Teleskili pistin açılmaması. 10 ay boyunca Tamiri bakımı onarımı gerekli işlemlerinin yapılmaması.

Lütfen duyarlı olalım...
    Burton Operator 158
    Custom Bindings
    Vans HI-Standart
    Anon Figment Splinter

ayın 26sı akşama kadar ordaydım biraz bilgi vereyim, teleskinin halatının değişmesi gerekiyormuş cuma(25) günü başında çalışanlar gördüm ama 26sında gene kimse yoktu, sorduğumda haftaya (yani yılbaşından sonra) açılır denildi. bilginize
    S. Can GÜLOĞLU
    20.11.1982 / Ankara
    A rh(+)
    Elan-MagFire

Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler