Bulgaristan - Bansko
Sayfa 1/8 123 ... SonSon
72 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Bulgaristan - Bansko

Standart Bulgaristan - Bansko

2 arkadaş yılbaşında Bansko'ya gitmeye karar verdik ancak son dakika karar verince diğer arkadaşın pasaport uzatma problemi nedeniyle yetişemediği için ben tek kaldım :( Neyse tek başımada olsa gideceğim. Aldığım duyumlara, web incelemelerine göre pistler falan gayet iyiymiş. Daha önce buraya gitmiş arkadaşlardan biraz tavsiye alabilirmiyim acaba. Miletos turizmin turu ile 30 Aralık akşamı otobüsle gideceğim. Başka gidecek arkadaş var mı ? Şimdi yalnız başımıza canımız sıkılmasın 8 saat yol gideceğiz :(

Standart Cevap: Bulgaristan - Bansko

Arkadaşlar yok mu hiç Bansko'ya gitmiş ve tavsiye verebilecek birisi ? Hangi pist güzel ? Hangi bar güzel ....

Ben gitmedim ama giden arkadaşlarım var geçen sene, Uludağ, Kartepe, Kartalkaya'da takılmış elemanlardır ve Bansko için süper demişlerdi.
    Bende Şubat başında Borovets'e gideceğim ve günübirlik Bansko'ya geçmeyi düşünüyorum, 1,5 saatmiş taxi seviside buldum gidiş 50 dönüş 50 euro.

Bansko ve Borovets için yorum yapacak arkadaş yokmu ???

abi ben gelebilirim ama yaşım 23 ayak uydurabilirmiyiz bilmiyorum ??

Ben son anda yetiştirdim evrakları, Bulgaristan schengen vizesi kabul etmiyor, ayrı vize çıkartmak gerekti, şimdi adamlar X-mas tatili nedeni ile çalışmıyor, turlar da kapandı yılbaşı için. Ancak duyduğum kadarı ile sömestre tatiline epey bir genç kesim toplanmış, 2000 kişiden bahsediyorlar. İstersen onlara katıl.

99 yılında gitmiştim. Otobüs ile gitmek biraz meşekkatli onu belirteyim. Yol kısa ama gümrük kontrolleri, gidiş dönüş toplamı 7 saat fazladan otobüste bekleme ve 400 usd rüşvete malolmuştu otobüs başına.
    Plovdiv'e kadar yol gayet güzel kalitede ama daha sonra, çok uzun bir süre, vahşi doğada gidiliyor. Yol kenarında harika bir maden treni var yola paralel, dağları oyarak giden tünelleri harika. Etrafta yabani atlar ve Türk köyleri, manzara enfes. Bansko köyünde kalınıyorsa, kayak merkezine servis ile 25 dk da gidiliyor. Köy bildiğin köy ama eğlence yerleri de var. Dağda çeşitli pist alternatifleri keyif verecektir. İyi eğlenceler.
    En Güncel Pist ve Kar Rehberi, Canlı Kameralar

Bilgiler için teşekkkürler, sanıyorum 99'dan bugüne epey bir değişmiştir, malum adamlar avrupa birliğine girdi. Sistem biraz daha düzelmiştir umudundayım. Duyduğum kadarı ile kayak merkezi olarak balkan şampiyonası falan yapılacağı için iyi devlet teşviği almış, otellerin hepsi yenilenmiş vs. vs. Dönünce yorum yaparım.

gecen sene gittigimizde kurban bayrami idi butun pistler acik deildi ama yinede keyifli idi tek basina ne kadar keyif verir bilmiorum ama sadece kaymak icin gidiosan yinede eglenirsin simdi pistlerin tamami acik sanirim bende 26 ocak da ordayim otobus yolculugu yinede kasio gerci biz metro ile gitmis thy ile donmustuk bu sefer direkt thy gidis donus yapicaz

haftasonu Bansko ya gidiyorum.. tavsiyeleri olan var mı?

iyi eğlenceler diliyoruz... :D

Sayfa 1/8 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler