[Kar Durumu-Kar Kalınlığı] Kartalkaya Kayak Merkezi - Sayfa 174
Sayfa 174/180 İlkİlk ... 74124164172173174175176 ... SonSon
1792 sonuçtan 1.731 ile 1.740 arası

Konu: [Kar Durumu-Kar Kalınlığı] Kartalkaya Kayak Merkezi

Standart Cevap: [Kar Durumu-Kar Kalınlığı] Kartalkaya Kayak Merkezi

Bu hafta yağan kar sonrası bu hafta arası müthiş hava ve yeterli kar ....sonrası umarım yağar)) ancak tahminimce ocak sonu efsane kar geliyor hatta İstanbul’a

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    E=mc2
    1975-Istanbul
    Board: Burton Fix 55mg 2009
    Bindings: Burton Mission 2009
    Boots: Flow One

Selamlar, sizce bu haftasonu dorukkaya nasıl olur pistler. Gideyimmi diye düşünüyorum ama kar kaşınlıgından emin olamadım

Kartalkayada bugun olan varmi nasil pistler cok mu helva??

E=mc2
    1975-Istanbul

Alıntı cemer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kartalkayada bugun olan varmi nasil pistler cok mu helva??

Instagram da gördüm, Dorukkaya ya girmişsin. Yorumlarını paylaşırsan sevinirim Cemer

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kartalkaya'da ne yazıksa son 3 gündür en az 20 ile 30 cm arası kar erimesi meydana geldi.Cumartesi gününden başlayarak gelecek olan yağış sistemleri ülkemize kar bırakacak diye umuyorum.

Arkadaşlar merhaba,

9 günlük günceleme yapacak biri var mı?
    Şimdiden yardım için teşekkürler.
    Sen benim her gece efkarım,gözümdeki yaşım,sigara dumanım..

Bu hafta kar durumu çok iyi ama Uludağ son yılların en bol kar yağışını aldı ve halen yağış devam ediyor

E=mc2
    1975-Istanbul

Alıntı cemer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu hafta kar durumu çok iyi ama Uludağ son yılların en bol kar yağışını aldı ve halen yağış devam ediyor

kartalkaya olmasin o?

Arkadaşlar selam bu haftaya özel sömestr kampanyası olarak libtech 2018 tüm snowboardlarda yüzde 30 net indirim !!! 20 adet board stoklarda kalmış olup sadece bu boardlar için geçerli ve sadece dükkandan alımda geçerlidir ve bu gruptan olduğunuzu söylemeniz bu indirim firsatı için geçerlidir. Bu indirimden faydalanmak için bu hafta buz24 şaşkınbakkal mağazasından Kaan’dan ürünleri alabilirsiniz iletişim Tolga Sandıkçı 05415359492

E=mc2
    1975-Istanbul

sömestr tatili sebebi ile sezon açılışımızı kartalkayada yapalım dedik ...yollar her zamanki bildiğiniz gibi asfalt üzeri en az 5-10 cm kalınlığında buzlu kar...ama kar lastiği ile otelle bölgesine 80 metre kalıncaya kadar çıkabildik.dorukkayanın kapalı telesiyejini geçtik ve yol tıkandı..arabadan indim oteller bölgesine yürüdüm .bilirsiniz yolun o kısmı birazcık diktir ve dar durumdadır.tam oteller bölgesi girişinde jandarma aşağıdan gelenlere işaret ediyor gelmeyin!!!!!! otoparklar ful dolu hatta ortalar bile dolmuş dönecek yer bulamıyor dönüşe geçenler...
    kaç yıldır kartalkayaya çıkarım böyle bir durumla ilk kez karşılaştım tam 1 saat yukarıda araç park yeri aradım...millet çözümü şöyle bulmuş her kes birbirinin aracının arkasına partk etmeye başlamış..nasıl olsa akşama kadar kayılacak çıkan olsa bile ön cama telefon numarası yazıp gidiyorlar...eee bende millete uydum öyle yaptım günübirlik bile gelse aracın çıkışını kapattığım kişi nasıl olsa saat 16;00 dan önce dönmez diye..yazdık ön cama telefon numaramızı.... ne yapalım nereye gidelim kaç yüz kişilik konaklama kapasitesine sahip kartalkaya otelleri geceliği 1000 tl ye çıkan fiyatlar ile müşteri bekliyor malesef toplam otopark kapasitesi 200-300 ..oh ne ala!!!!! YEMİNLE tam TÜRK işi dünyanın başka hiçbir yerinde olmaz.....nasıl olsa devlet karışmıyor kartalkayaya dağ iki otel grubuna kaç yıllık kiralanmış.yatırım sadece konaklama kapasitesine var...başka şeylere yok......
    hala teleskilerle insanları taşımaya çalışıyorlar. kaya gurubunun kapalı telesiyeji hariç diğerleri kağnı hızında.1970 model sistemler...
    madem bu dağ gurubuna kartal - ve kaya guruplarından başkası giremiyor bari otopark alanları oluştursunlar...bir zahmet açık sistem telesiyej ve teleskilerini alıp başka dağlara versinler( hangi dağ alsınki kimse almaz yeni açılanlar hep kapalı sistem telesiyeje sahip baksanıza ergan dağına, denizlide yeni açılan tavas kayak merkezine)
    sorsanız TÜRKİYENİN en pahalı kayak merkezi evet doğrudur..peki bu insanlar için para kazanmaktan başka birazcıkta paralarını harcayıp konaklama yapanları düşünseler...rüzgardan donduk teleskilerde telesiyejlerde ...
    ne dersek diyelim TÜRK işi mantığı değişmeyecek güzel ülkemde...yahu adamlar dünün gariban ülkesi bulgaristan bile bansko denilen merkezi nasıl işletiyor ...niye kimse örnek almıyor...
    bizi kim dinler bilmiyorum ama şahsım adıma bimere,cimere hertürlü görüş ve şikayetimi yapıyorum...bizler kocamam bir KAZ mıyız.hiç kimsenin canı yanmıyormu...oh ne güzel böyle devam.????

Bu Konudaki Etiketler