T - bar 'a yanlış biniyormuşuz !!!
Sayfa 1/3 123 SonSon
27 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: T - bar 'a yanlış biniyormuşuz !!!

Standart T - bar 'a yanlış biniyormuşuz !!!

How to do a T-Bar in Snowboarding: How to Snowboard | eHow.com

ben de, neden bacağımı ağrıtıyor bu diyordum..
    emrah, sen bana boyle gostermemiştin??

Standart Cevap: T - bar 'a yanlış biniyormuşuz !!!

videoyu sirketten goremedim ama çokda merak ettim , ekşiğimiz neymiş ögrenelim hemen

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    videoyu sirketten goremedim ama çokda merak ettim , ekşiğimiz neymiş ögrenelim hemen
    adam bacagının arasına sokmuyor, kalça altına arkadan yaslıyor ve direge sarılıyor.

okumus adamin hali baska tabi :D
    in the name of ApheX Twin!

Bjorn Leines
    Lashed FT
    Bent Metal Mortal
    http://www.youtube.com/watch?v=5Az_7U0-cK0

yalnız bu videodaki t-bar benim şimdiye kadarki gördüklerimden/kullandıklarımdan farklı. benim kullandıklarım hep ince halatlı t-barlardı, yani barın t kısmını arkamıza/bacak aramıza taktıktan sonra 4-5 mt.lik halat çıkıyor ve bizi ileriden çekmeye başlıyor. bu durumda videodaki adam gibi t-bara yapışma şansımız yok. fakat yine de ilk t-bar çıkışımda denemek istiyorum.
    ben bacak arasına alıştım zaten de, 4-5 çıkıştan sonra ağrımaya başlıyor, belki 4-5 çıkışta bir bu şekilde denenebilir, ya da çıkış esnasında ağrımaya başlamadan arada bir bu şekilde arkaya alınabilir.
    paylaşım için teşekkürler, yeni bir çıkış öğrenmiş olduk.

benim için fark etmiyor adam sonunda doğru yolu bulmuş kayakçılar gibi çıkmayı öğrenmiş ahahaha
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Alıntı Seyirci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim için fark etmiyor adam sonunda doğru yolu bulmuş kayakçılar gibi çıkmayı öğrenmiş ahahaha
    aynen :D t-bar ı arkana alıp kayarak çıkmak gibisi var mı

bu t-bar büyük sıkıntı benim iiçin, 200-300 metre sorunsuz gidiyorum sonra bir gevşeme oluyor , tam kendi kendime tamamdır çözdün bu işi, kralsın derken bir anda board sapıtıyor geri dönüşü olmayan bir yola giriliyor ve sürünmeye başlıyorum.. ilk fırsatta bu tekniği de deniycem ama bunun da yararı olucak mı pek emin değilim..

Cool Cevap: T - bar 'a yanlış biniyormuşuz !!!

Alıntı drunk bat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yalnız bu videodaki t-bar benim şimdiye kadarki gördüklerimden/kullandıklarımdan farklı. benim kullandıklarım hep ince halatlı t-barlardı, yani barın t kısmını arkamıza/bacak aramıza taktıktan sonra 4-5 mt.lik halat çıkıyor ve bizi ileriden çekmeye başlıyor. bu durumda videodaki adam gibi t-bara yapışma şansımız yok. fakat yine de ilk t-bar çıkışımda denemek istiyorum.
    ben bacak arasına alıştım zaten de, 4-5 çıkıştan sonra ağrımaya başlıyor, belki 4-5 çıkışta bir bu şekilde denenebilir, ya da çıkış esnasında ağrımaya başlamadan arada bir bu şekilde arkaya alınabilir.
    paylaşım için teşekkürler, yeni bir çıkış öğrenmiş olduk.

Drunk bat 'a katılıyorum bu t barın kablo sistemi çok daha farklı yukarıya doğru sabit boru şeklinde : galiba Canada yada Amerikada çekilmiş video. bizdeki sistemle bu şekilde gtmek çok daha zor olucaktır. Denge kaybı nedeniyle düşmelerde fazlalıkla yaşanabilir.Bence en iyisi bizdeki t barlarda bacak arasına alıp çıkmak
    Batista Rules!

ağrı oluyorsa diğer ayak önde olacak şekilde çıkabilirsiniz. ben bazen çıkarıp kalça arkasına alıyorum, bazen de su kayağı pozisyonunda önde tutuyorum, o zaman ağrıya çok fırsat vermiyorum.

bacak aranız ve iki eliniz arasında gücü dengeli dağıtırsanız ağrı az olur. hem de dengeli gidersiniz.
    Hayatta kalmak, haz alma duygusunun teşvik ettiği risk alma ve dikkatli davranma arasındaki ince çizgidir.

Sayfa 1/3 123 SonSon

Bu Konudaki Etiketler