KARTUTKUSU Kayak ve Snowboard Akademisi
Sayfa 1/5 123 ... SonSon
45 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: KARTUTKUSU Kayak ve Snowboard Akademisi

Standart KARTUTKUSU Kayak ve Snowboard Akademisi

Arkadaşlar ,

Bundan sonra gideceğimiz turlarda profesyonel hocalardan uygun fiyatlara toplu eğitimler alabileceğiz.

Bu eğitimler bir nevi sosyal etkinlik gibi olacak.

Yaklaşık 2 saat sürecek ve aşağı yukarı aynı kademedeki arkadaşlarımızın bir üst seviyeye çıkmasını sağlayacak uygulamalı eğitimi kapsayacak.

Yeni başlayan bir arkadaşımızın 2 saat sonunda minik bir rampadan ufak atlayışlar yapmasını görmek gerçekten doyurucu olacaktır

Bu eğitimleri özellikle bizler gibi normal kullanıcıların değil de profesyonel eğitimcilerin vermesinin çok daha doğru olacağına inanıyorum

Standart Cevap: KARTUTKUSU Kayak ve Snowboard Akademisi

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ,

Bundan sonra gideceğimiz turlarda profesyonel hocalardan uygun fiyatlara toplu eğitimler alabileceğiz.

Bu eğitimler bir nevi sosyal etkinlik gibi olacak.

Yaklaşık 2 saat sürecek ve aşağı yukarı aynı kademedeki arkadaşlarımızın bir üst seviyeye çıkmasını sağlayacak uygulamalı eğitimi kapsayacak.

Yeni başlayan bir arkadaşımızın 2 saat sonunda minik bir rampadan ufak atlayışlar yapmasını görmek gerçekten doyurucu olacaktır

Bu eğitimleri özellikle bizler gibi normal kullanıcıların değil de profesyonel eğitimcilerin vermesinin çok daha doğru olacağına inanıyorum

super bi haber buuuu :D ahahah oley be.. yirttim :P

$aka bi yana gercekten cok sevindim sahsen... nedir abi detaylar? kim verior egitimleri? kimle irtibata gecioruz? en az kac? encok kac kisilik gruplar olabilior?
    fiyatlar nedir? nerelerde egitim aliyoruz?

[rise and rise again, until the lambs become lions..]
    http://luniz.net
    http://twitter.com/CanDeger

bu güzel bir haber bencede. ama şöyle de birşey var; eğer bir kişi bu işi profesyonel değil de sadece zevk için veya denemek için yapmak istiyorsa gönüllü arkadaşlar kısaca bilgilerini aktarabilirler diye düşünüyorum. bunun için eminim sizlerin yeterli tecrübesi vardır. mesela kayak yapıyorum ama board da denemek istiyorum. gidip bir saatlik ders için yüzlerce lira vermek saçma geliyor bana. çünkü daha neyin ne olduğunu, ekipmanları, düşmeyi öğretene kadar bir saat geçiyo zaten o yüzden önce bi temel olarak birbirimizden faydalansak daha sonra işi ilerletmek isteyenler teknik bilgileri hocalardan alsa daha iyi olur düşüncesindeyim.

çok mu bencilce oldu?

Alıntı sssarper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu güzel bir haber bencede. ama şöyle de birşey var; eğer bir kişi bu işi profesyonel değil de sadece zevk için veya denemek için yapmak istiyorsa gönüllü arkadaşlar kısaca bilgilerini aktarabilirler diye düşünüyorum. bunun için eminim sizlerin yeterli tecrübesi vardır. mesela kayak yapıyorum ama board da denemek istiyorum. gidip bir saatlik ders için yüzlerce lira vermek saçma geliyor bana. çünkü daha neyin ne olduğunu, ekipmanları, düşmeyi öğretene kadar bir saat geçiyo zaten o yüzden önce bi temel olarak birbirimizden faydalansak daha sonra işi ilerletmek isteyenler teknik bilgileri hocalardan alsa daha iyi olur düşüncesindeyim.

çok mu bencilce oldu?
    Kesinlikle bencilllik falan olmadı , hatta bu turda kayarken birbirimize yardımcı olup, seviyeye göre bir kaç teknik paylaşımında bulunduk

Turlarda da bunu zevkle yaparız

Bu akademinin en güzel faydası hem 100lerce lira vermeyecek olmanız hemde hep birlikte birşeyler öğrenmenin tadını çıkarmamız olacak.

Bende olie yada 360 yapıyorum ama bunu çok daha hızlı ve seri yapamıyorum neden çünkü bir kaç teknik eksiğim var. Bu eğitimler bu eksiklerimizi yada hiç bilmeyen birini kısa zamanda bizlerle aynı seviyelere getirmeyi amaçlıyor

Alıntı LuNiZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    super bi haber buuuu :D ahahah oley be.. yirttim :P

$aka bi yana gercekten cok sevindim sahsen... nedir abi detaylar? kim verior egitimleri? kimle irtibata gecioruz? en az kac? encok kac kisilik gruplar olabilior?
    fiyatlar nedir? nerelerde egitim aliyoruz?
    Gruplar aynı zamanda bir sosyal aktivite havasında olacagı için tahmini 10 kişilik olacaklar.

Benim öngörüm vereilecek para en fazla 50 lira (25 , 30 bile olabilir)
    Irtibat için tur öncesi konunun içerisinde bir eğitim grubu oluşturup kimler katılmak istiyor liste oluşturacagız.

Ben bu listeyi hocalara vereceğim ve gittiğimizde 2 saatimizi hep beraber eğlenip kendimizi geliştirerek geçireceğiz

Çok doğru ve güzel düşünülmüş bir olay her türlü eğitime varım, her seviyeden kayak ve board sporcusu için çok faydalı olacağını düşünüyorum. Bu konu düzgün uygulanırsa eğitimlere katılan arkadaşlara temsili bir sertifka bile verilebilir. (kartututkusu sertifikası) Verilecek eğitimlerde seviye belirtilirsede 1. seviye beginner,2. seviye intermediate, 3. seviye advanced ya da başka türlü bir sistemi de kurulabilir. benimki sadece fikir sonuçta çok da güzel olur.
    Batista Rules!

vayy başkanım helal olsun... 10 numara başkansın seni sevmeyen heba olsun... :P :D

Alıntı batista34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok doğru ve güzel düşünülmüş bir olay her türlü eğitime varım, her seviyeden kayak ve board sporcusu için çok faydalı olacağını düşünüyorum. Bu konu düzgün uygulanırsa eğitimlere katılan arkadaşlara temsili bir sertifka bile verilebilir. (kartututkusu sertifikası) Verilecek eğitimlerde seviye belirtilirsede 1. seviye beginner,2. seviye intermediate, 3. seviye advanced ya da başka türlü bir sistemi de kurulabilir. benimki sadece fikir sonuçta çok da güzel olur.
    Evet bence de 3 grup yeterli olacaktır

Başlangıç Seviye
    Orta Seviye : Ben burada oldugumu dusunuyorum
    İleri Seviye

Bu gerçektende süper bi haber. Bu eğitimler için özel olarak turlar mı hazırlanıcak yoksa bütün turlarda bu sistem uygulanıcak mı?

bayıldım
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

Sayfa 1/5 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler