Ankarada kayak kıyafeti tamiri...
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Ankarada kayak kıyafeti tamiri...

Standart Ankarada kayak kıyafeti tamiri...

Arkadaşlar selamlar..

Geçen sezon aldığım pantolonumun arka ceplerinin uçları düşme sonucu söküldü ve sökülürken ufak bir parçayı da pantolondan kopardı. Sezon sonu olduğu için o halde bırakmıştım ama yumurta kapıya dayandı...Ben de bu hasarları tamir ettirmek istiyorum ama herhangi bir terziye de gitmek istemiyorum. Malumunuz malzemenin su geçirmemesi en önemli özelliği ve bunu gözeterek işi yapacak biri olursa daha iyi olur. Eğer Ankara'da bu tarz tamiratlar için önerebileceğiniz bir yer varsa öğrenmek istiyorum... Herkese iyi sezonlar...

Standart Cevap: Ankarada kayak kıyafeti tamiri...

Alıntı exca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar..

Geçen sezon aldığım pantolonumun arka ceplerinin uçları düşme sonucu söküldü ve sökülürken ufak bir parçayı da pantolondan kopardı. Sezon sonu olduğu için o halde bırakmıştım ama yumurta kapıya dayandı...Ben de bu hasarları tamir ettirmek istiyorum ama herhangi bir terziye de gitmek istemiyorum. Malumunuz malzemenin su geçirmemesi en önemli özelliği ve bunu gözeterek işi yapacak biri olursa daha iyi olur. Eğer Ankara'da bu tarz tamiratlar için önerebileceğiniz bir yer varsa öğrenmek istiyorum... Herkese iyi sezonlar...
    aynı sorun, benim arka cebi sökülen pantolonumu için de geçerli, var mıdır acaba bu işleri bilecek birilerii yoksa spx'e mi danışsak?
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

spx'e sordum ben... tamir yapmıyorlar... yapan bir yer de önermediler..

Bizim motosiklet kulübünden bir arkadaşımız kaza yapmıştı. Yırtılan montunu tamir ettirdi.
    Motosiklet kıyafetleri ve kayak kıyafetlerinin benzer özellikleri vardır. En azından ikisi de pahalı malzemelerdir

Sonuç fena görünmüyor ama ben herhangi bir garanti veremem, irtibat kurun, sorun, danışın, kendiniz karar verin:

Motorcu Gürsel
    ULUS - Yiba Çarşıcı
    motorcu_gursel@hotmail.com

Montun Önceki Hali:

Ve Sonraki Hali :

Herkes ölür, ama herkes gerçekten yaşayamaz...

Alıntı Ashcarova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim motosiklet kulübünden bir arkadaşımız kaza yapmıştı. Yırtılan montunu tamir ettirdi.
    Motosiklet kıyafetleri ve kayak kıyafetlerinin benzer özellikleri vardır. En azından ikisi de pahalı malzemelerdir

Sonuç fena görünmüyor ama ben herhangi bir garanti veremem, irtibat kurun, sorun, danışın, kendiniz karar verin:

Motorcu Gürsel
    ULUS - Yiba Çarşıcı
    motorcu_gursel@hotmail.com
    teşekkürler bir görüşmekte fayda var
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

Teşekkürler... Eleman montu resmen baştan yaratmış.. Bizim uyduruk yırtığı da halleder herhalde

Bu Konudaki Etiketler