Kartepe Kayak Merkezi nde kayak sezonu başlıyor - Sayfa 8
Sayfa 8/12 İlkİlk ... 678910 ... SonSon
120 sonuçtan 71 ile 80 arası

Konu: Kartepe Kayak Merkezi nde kayak sezonu başlıyor

Standart Cevap: Kartepe Kayak Merkezi nde kayak sezonu başlıyor

Alıntı tsec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen görüşüp tanışmak isterim.aktif olarak kullanmak isterim bu turu
    Geldiğinde direk sarıl abi, anlarım forumdan olduğunu. Hatırlamazsam sakat tabii ahaha

Umarım turdan memnun kalırsın
    www.penguentepe.com

Kartepe: (262) 354 34 33 | Kartalkaya-Dörtdivan: (374) 331 2 444

Alıntı wild Boarder Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geldiğinde direk sarıl abi, anlarım forumdan olduğunu. Hatırlamazsam sakat tabii ahaha

Umarım turdan memnun kalırsın

Bu hafta içi tur güzel olmuş,
    Kadiköy evlendirme dairesinin yanındaki otopark (metrobüs ilk durağı) her zaman açık mı ve sabah akşam 12 saati aşan bırakma için ne ücret alıyorlar ?
    SPORTİF

Alıntı SPORTİF Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu hafta içi tur güzel olmuş,
    Kadiköy evlendirme dairesinin yanındaki otopark (metrobüs ilk durağı) her zaman açık mı ve sabah akşam 12 saati aşan bırakma için ne ücret alıyorlar ?
    Dostum şöyle söyleyeyim; 04:00 - 23:00 arasında 10 TL ödeyip arabalarımızı alıyoruzz
    Yani gayet uygun

Kartepe'den 2 saat önce döndüm. Cumartesi -Pazar oradaydım. Kar muhteşemdi. Cumartesi sabah aşırı sis vardı öğleden sonra kar yağışı arttı. Bugün ise hava güneşliydi. Bazı Greenpark Otel çalışanlarının asabiyeti ve aşırı kalabalık hariç herşey süperdi. Bir daha kartepeye haftasonu asla gitmem. Kalabalık gerçekten kayanlardan oluşsa neyse de kaymadığı halde Geyikalanı Telesiyejini kitledi "yayalar". Kayakçılar ve yayaların Telesiyejlerini ayırmaları lazım yoksa cidden gittiğinize değmiyor.

Alıntı baileys Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kartepe'den 2 saat önce döndüm. Cumartesi -Pazar oradaydım. Kar muhteşemdi. Cumartesi sabah aşırı sis vardı öğleden sonra kar yağışı arttı. Bugün ise hava güneşliydi. Bazı Greenpark Otel çalışanlarının asabiyeti ve aşırı kalabalık hariç herşey süperdi. Bir daha kartepeye haftasonu asla gitmem. Kalabalık gerçekten kayanlardan oluşsa neyse de kaymadığı halde Geyikalanı Telesiyejini kitledi "yayalar". Kayakçılar ve yayaların Telesiyejlerini ayırmaları lazım yoksa cidden gittiğinize değmiyor.
    geçmiş olsun diyelim o zaman bizde dün uludağda aynı durumu yaşadık 2ye kadar liftler kapalıydı 2de açıldı ondan sonrada gereksiz yere sıra işgal edenlerden dolayı gına geldi. bu arada dönüş yolunda dağdan araçların yolda kalması sebebiyle 6 saatte bursaya inebildik bende diyordum ki şubata marta kadar kartepeye takılayım meğersem kartepedede sıkıntılar varmış :D
    Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,
    yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.
    Bu yüzden halatlarını söküp at.
    Güvende olduğun limandan ayrıl.
    Yelkenlerini rüzgarla doldur.
    Araştır. Hayal et. Keşfet.

Alıntı baileys Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kartepeye sırf bu anlattığınız sebeplerden dolayı gitmiyorum özellikle haftasonu. Kartepeye gidilecekse bence hafta içi tercih edilmeli.Otel çalışanlarının size olan saygısızlığı müşteri bolluğundan kaynaklanıyor olsa gerek nasıl olsa biri gider diğerleri gelir diyorlar maalesef.
    Batista Rules!

Alıntı batista34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kartepeye sırf bu anlattığınız sebeplerden dolayı gitmiyorum özellikle haftasonu. Kartepeye gidilecekse bence hafta içi tercih edilmeli.Otel çalışanlarının size olan saygısızlığı müşteri bolluğundan kaynaklanıyor olsa gerek nasıl olsa biri gider diğerleri gelir diyorlar maalesef.
    valla fırsat oldukça başka yerler tercih edilmeli hatta yurtdışı. gittiğimiz yerlerde kafelerin, liftlerin, pistlerin durumu belli 50 yıl gerideyiz
    Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,
    yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.
    Bu yüzden halatlarını söküp at.
    Güvende olduğun limandan ayrıl.
    Yelkenlerini rüzgarla doldur.
    Araştır. Hayal et. Keşfet.

Bu salı yine otel konaklamalı Kartepede olacağım.
    Dalış camiasında temiz yatak olsun geceyi geçirip ertesi günde dalayım mantığı hakimdir. Bende bu fikri uygulayınca ister çalışan olsun ister pist ortasında kot pantolonu ile koşan ve pistte dalikler açanlar olsun hiç birini (kaba tabir ile) takmıyorum hatta orasının pist olduğunu güzel bir tecrübe ile kendisine hatırlatıyorum.
    Kartepe benim için git kay yat kay gel mantığı ile İstanbula en yakın kayak merkezi olmaktan ileriye gidemez.
    Uludağa kendi kayak ekipmanınızla çıkmıyorsanız hiç trafik ve çıkış iniş derdi yaşamayın. Teleferik birinci durağı Teferrüçde bırakın arabayı teleferikle toplam 40 da oteller bölgesinde olun derim.
    -İyi sözün aslın bilen derdi bu söz nerden gelir,
    Söz aslını anlamayan sanır bu söz benden gelir...
    Facebook :Doğa TÜRK

dün kartepedeydik ve bir kez daha anladıkki pazar günü kartepeye gidilmeeeez!!! yurdum insanının hepsi oradaydı sanki.topuklu mini etekli kızlarmı istersin orta yaş üstü telesiyeje binmekte zorlanan yaşlı teyze ve amcalarmı???onlardan sıra gelmediği için koca günde ancak 8 tur yapabildik.otel 10 numaralı pisti de adamakıllı ezmediği ve düzeltmediği için sadece geyikalandan kayabildik.10 numaralı pistte öyle büyük bir çukur vardı ki fil bile sığabilirdi)umarım kimse sakatlanmamıştır.dönüş yolu hepsinden rezaletti.dağın yarısına kadar yol kenarında parketmiş her arabanın kenarında mangal yakılmış sucuk ekpek partisi yapılıyor gözlerime inanamadım.kartepenin curcunası uludağı geçmiş.tam bir panayır yeri gibiydi. velhasıl kartepe aldığı parayı haketmiyor ne yazıkki!!!

Sayfa 8/12 İlkİlk ... 678910 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler