Uludağda Telesiyej ve Kiralama fiyatları?
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Uludağda Telesiyej ve Kiralama fiyatları?

Standart Uludağda Telesiyej ve Kiralama fiyatları?

Bu sömestrde uludağa gitmeyi planlıyorum. 1 hafta falan kalıcam. Telesiyej ve board + google + pant vs kiralama fiyatları ne kadar acaba? Bilen varsa yardımını rica ediyorum.

Standart Cevap: Uludağda Telesiyej ve Kiralama fiyatları?

Alıntı scribe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sömestrde uludağa gitmeyi planlıyorum. 1 hafta falan kalıcam. Telesiyej ve board + google + pant vs kiralama fiyatları ne kadar acaba? Bilen varsa yardımını rica ediyorum.
    Uludağ 1. bölgede bir çok kayak evi ve hoca oldugu için seçim sansının en bol olduğu yer olacaktır
    Orta derece e ustunde bir boardu 20 liradan başlayan fiyatlara bulabilirsin.

20 de gözlük ve pantolon icin desek toplam 40 lira eder.

Kayacağın pistlere göre skipass fiyatı degisir. Kalacagınız otelde diger pistler icinde indirimli fiyatlar bulabilirsiniz 1. bölge için 50 - 60 liraya falan alırsınız diye tahmin ediyorum.

Standart Cevap: Uludağda Telesiyej ve Kiralama fiyatları?

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uludağ 1. bölgede bir çok kayak evi ve hoca oldugu için seçim sansının en bol olduğu yer olacaktır
    Orta derece e ustunde bir boardu 20 liradan başlayan fiyatlara bulabilirsin.

20 de gözlük ve pantolon icin desek toplam 40 lira eder.

Kayacağın pistlere göre skipass fiyatı degisir. Kalacagınız otelde diger pistler icinde indirimli fiyatlar bulabilirsiniz 1. bölge için 50 - 60 liraya falan alırsınız diye tahmin ediyorum.
    aga birde kartutusu397 dersen %25 daha iniyordu kiralamalar numara güncel degilse düzeltin lütfen )

Bu Konudaki Etiketler