LibTECH - Sayfa 3
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
26 sonuçtan 21 ile 26 arası

Konu: LibTECH

Standart Cevap: LibTECH

Alıntı lefthanded Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben alırsam ki Flow Merc kullanıyorum ve başlangıç için fena sayılmasada artık değişmenin vakti geldi sinyallerini vermeye başladı. Araştırdım taraştırdım ve Skate Banana 159BTX te karar kıldım.En azından şimdilik
    Öğrendiğime göre bu teknoloji ile bir iki cm daha kısa bir board kullanabiliyormuşuz. Ben 160cm kullanıyordum 1 cm iskonto yaptım pek fark etmez kezaya işte böyle...Yalnız bu boarda Burton Cartel mi bağlasak GNU nun bu yeni GNU Fastec Binding System bağlamalarından mı bağlasak Ne yapsak ne etsek. Keşke deniyebilsek offf off...

GNu fastec baya iyi. freedom da var gidip denesene orda. bayağı yardımcı oluyorlar

Alıntı nuestra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Skate banana'da c2 power banana yok gibi gördüm onun yerine normal banana teknolojisi var. Yani bağlamadan uçlara kadar kısım flat(düz). C2 power banana da ise hem bağlama arası kamber hemde bağlamadan uçlara ters kamber var. Yanlış biliyorsam düzeltin. Benim merak ettiğim ise C2 Power Banana ile normal banana çok fark ediyormu ?
    Danny Kaas kullandım. Ayrıca bir arkadaşımın skate bananası da kullandım. danny kass da C2 power banana var, diğerinde ise normal muz var. ikiside cok kolay donuyor, hic kenar celikleri takılmıyor, azıcık bile!

Benim gördüğüm c2 power banan olan boaredlar daha sert ve daha agresif riderlar icin, normal bana ise daha yumusak, daha rahat kayan zorlamayan ordan iki ollie yapıyım, bi rail bi boz yapiyim, bi nose press tail press yapiyim, bol karda salınarak kopiyim gidiyim diyen riderlar icin. her ikiside bol karda cok iyi gidiyor, ama pistte sert zeminde c2 power banana kopuyor gidiyor (gerci normal bananada normal boardlara gore daha iyi) c2 power bi de pipe da cok iyiymisama onu test edemedim haliyele ülkemde olmadığı için, olsa da kayamam zaten:-)

şunuda söyliyim, gerçekten cok ama cok iyi boardlar ikiside, şimdiye kadar kullandığım en iyi boardlar.
    Konu ryansheckler tarafından (01-02-2010 Saat 19:26 ) değiştirilmiştir.

Alıntı ryansheckler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Danny Kaas kullandım. Ayrıca bir arkadaşımın skate bananası da kullandım. danny kass da C2 power banana var, diğerinde ise normal muz var. ikiside cok kolay donuyor, hic kenar celikleri takılmıyor, azıcık bile!

Benim gördüğüm c2 power banan olan boaredlar daha sert ve daha agresif riderlar icin, normal bana ise daha yumusak, daha rahat kayan zorlamayan ordan iki ollie yapıyım, bi rail bi boz yapiyim, bi nose press tail press yapiyim, bol karda salınarak kopiyim gidiyim diyen riderlar icin. her ikiside bol karda cok iyi gidiyor, ama pistte sert zeminde c2 power banana kopuyor gidiyor (gerci normal bananada normal boardlara gore daha iyi) c2 power bi de pipe da cok iyiymisama onu test edemedim haliyele ülkemde olmadığı için, olsa da kayamam zaten:-)

şunuda söyliyim, gerçekten cok ama cok iyi boardlar ikiside, şimdiye kadar kullandığım en iyi boardlar.

+10
    feel The NatuRe..

Alıntı ryansheckler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    GNu fastec baya iyi. freedom da var gidip denesene orda. bayağı yardımcı oluyorlar
    freedoma gitmek şart oldu kardeşşşş...

GNU Street Bağlama kullanıyorum gerçenten çok rahat kaymaya başladığım zaman bile hemen bağlayabiliyorsun.... Kesinlikle tavsiye ederim....
    Serkan Mustafa Küçük
    GNU Danny Kass MTX / Burton SuperModel X Board
    GNU Street Binding / Burton Custom Binding
    Burton Boxer Boot
    Oakley A Frame Goggle
    R.E.D. Hifi Helmet

Wink Cevap: LibTECH

Günaydin Arkadaslar,
    bende eski bir boardcu olarak bir tavsiyede bulunmak isterim. Libtech kullanmadim ve bilemem ama bilgiler cok faydali.

Ben eski HOOGER kullanicilarindandim. Simdi ise tavsiye üzerine Palmer board kullaniyorum ve cok memnunum. Hakikatten yani uslu sürmek icin yada buzlu zeminde özellikle bolkarda sanki hava yastigi üstünde gidiliyor.

Selamlar

Senol
    Ya göründügün gibi ol ya da oldugun gibi görün

Board: Palmer Honeycomb III
    Baglama: Flow Team 09
    Boot: Thirtytwo Focus Boa
    Sirtkoruma: Komperdell Cross Protection

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Bu Konudaki Etiketler