Uludağ Kayak Merkezi nde Ağaoğlu krizi
Sayfa 1/3 123 SonSon
23 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Uludağ Kayak Merkezi nde Ağaoğlu krizi

Angry Uludağ Kayak Merkezi nde Ağaoğlu krizi

Türkiye'nin en modern kayak tesislerine sahip Uludağ'da Ağaoğlu krizi yaşanıyor.

Uludağ'daki telesiyej ağının yarısından fazlasına sahip olan Ağaoğlu'nun telesiyejlerini çalıştırmayacağını belirtmesi, otel işletmecilerini kara kara düşündürüyor.

Yeniden yapılanmada somut adım atılmaması nedeniyle kapattığı oteli açmayacağını belirten Ali Ağaoğlu, telesiyejleri de hizmete sokmayacak.
    Kayak yapmak isteyenlerin bu nedenle başka merkezlere gitmesinden endişe eden işletmeciler, "Uludağ ilk kez geçen sezon yılların ardından hareketli bir sezon geçirdi. Bu yıl çok umutluyduk. Ali Ağaoğlu'nun bu tepkisinin bedeli Bursa'ya çıkacak. Bizim en müşterilerimizin büyük çoğunluğu İstanbul'dan geliyor.

Buradaki müşterilerimizin uçak ile Erzurum veya Kayseri'ye gitmesinden endişe ediyoruz. Bu da Uludağ aracılığı ile Bursa'ya her yıl giren en az 100 milyon TL'nin başka illere gitmesi demektir" dediler.
    İşletmeciler, bu nedenle Ali Ağaoğlu'nun ikna edilmesi için Bursa Valiliği ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nın devreye girmesini istediler.

Işıl ARSLAN / BURSA (DHA) 14 Aralık 2009

Kaynak : Hurriyet.com.tr
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi  

Standart Cevap: Uludağ Kayak Merkezi nde Ağaoğlu krizi

Açmıycaksa açmasın , milletinde kafasını bulandırmasınlar :(

Evet 1 bölge çok ciddi zarar görecek ama bu sayede de 2. bölge ve Kartalkaya şenlenecek.

Bu sayede de Ağaoğlu dahil herkes , şapkasını önüne koyup bi düşünmeli.

Hakkaten yeter yaw,
    Şurada sezonun açılmasına birkaç gün kaldı, hala net bir açıklama yapmıyolar.
    2.bölge ve KArtalkaya hepimize yeter.

size katılıyorum.bu kadar da olmaz.eğer açılmayacaksa söylesinler açılmayacak diye.insanların kafasını karıştırmanın ne anlamı var

Arkadaşlar buradaki suçlu Ağaoğlu değildir. Asıl suçlu bizi Ağaoğlunun liftlerine mecbur kılan diğer otellerdir. Para kazanmaya gelince en yüksek fiyatları çekiyorlar ama liftlere gelince 5 te 3 ü ağaoğlunun.
    Diğer otel sahipleri adam olsunlar da biraz yatırım yapıp kendi pistlerini açsınlar. Bizde bu sayede bir kşinin oteline ve liftlerine mecbur kalmamış oluruz.
    Nacizane fikrimdir...

Alıntı alisehirli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar buradaki suçlu Ağaoğlu değildir. Asıl suçlu bizi Ağaoğlunun liftlerine mecbur kılan diğer otellerdir. Para kazanmaya gelince en yüksek fiyatları çekiyorlar ama liftlere gelince 5 te 3 ü ağaoğlunun.
    Diğer otel sahipleri adam olsunlar da biraz yatırım yapıp kendi pistlerini açsınlar. Bizde bu sayede bir kşinin oteline ve liftlerine mecbur kalmamış oluruz.
    Nacizane fikrimdir...
    Kesinlikle katılıyorum , zaten şapkalarını önüne koyup düşünsünler dediğim yetkiler derken en çok onları kastetmiştim

Alıntı alisehirli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nacizane fikrimdir...
    +1 güzel yorum
    Karsiyaka

katiliyorum,

Birde T-Bar'dan nefret ediyorum keske hepsinin agaoglu gibi olsa..

birde kabul etmek lazim, agaoglu pist'ide guzeldi .. keske acik olsa en azindan liftler..

su akar yolunu bulur.

"Bunun sorumlusu ben değilim" diyen Ağaoğlu, işlerin yasal zemine oturtulması halinde bir gün içerisinde oteli de telesiejleri de açabileceğini kaydetti.

Yukarıdaki cümle, biraz önce hurriyet'te okuduğum haberin son cümlesi. Haberi okurken, bu cümleye gelene kadar, gayet umutsuzdum ama suan içimde hala bi umut var.

Sayfa 1/3 123 SonSon

Bu Konudaki Etiketler