Siteyle İlgili İstekler - Sayfa 222
Sayfa 222/258 İlkİlk ... 122172212220221222223224232 ... SonSon
2572 sonuçtan 2.211 ile 2.220 arası

Konu: Siteyle İlgili İstekler

Standart Siteyle İlgili İstekler

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En son olarak da Tapatalk ı kurdum. Telefonunda tapatalk programı deneyebilirler
    Bu mesajı tapatalk ile yazıyorum.

Standart Cevap: Siteyle İlgili İstekler

Ben de uzun bir yaz tatili ardından döndüm kürkçü dükkanına. Malum köyde idik teknolojiden uzak yaşadık 4 hafta.
    Şimdi bi baktım site menü ingilizce hiç konu yok meğerkim tadilat varmış.

Sitemiz yurtdisina acildi Bunk. Kuresellesen dunyaya ayak uyduruyoruz

O uzun yaz tatili hakkini keske kisin kullansaydin

Maverick sorma, bu sene ne kış tatili hakkını ne de yaz tatili hakkını kullanabildim. Kışın bebek bekleyecem diye evden ayrılamadım 2 kere gittim Uludağ a, Yazın köyde çalıştırdılar.
    Ama bu kış Uludağ a elden geldiği kadar (cüzdandan geldiği kadar) sık gideceğim 15 tatilde de Erciyes planım var. (Aç tavuk kendini buğday anbarında zannedermiş.) Şimdiden araç üstü taşıma sistemlerini araştırmaya başladım, hani çok gidecem ya...
    Yurt dışına açılamayacam için site yurt içi yeterli oluyor.
    Iphone andriod uyumu da yaparsınız siteyi artık. Ne bileyim kartutkusu uygulaması yaparsınız IOS - android için mesela, sizin hayal gücünüze yetişilmez şimdi...

Alıntı bunk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maverick sorma, bu sene ne kış tatili hakkını ne de yaz tatili hakkını kullanabildim. Kışın bebek bekleyecem diye evden ayrılamadım 2 kere gittim Uludağ a, Yazın köyde çalıştırdılar.
    Ama bu kış Uludağ a elden geldiği kadar (cüzdandan geldiği kadar) sık gideceğim 15 tatilde de Erciyes planım var. (Aç tavuk kendini buğday anbarında zannedermiş.) Şimdiden araç üstü taşıma sistemlerini araştırmaya başladım, hani çok gidecem ya...
    Yurt dışına açılamayacam için site yurt içi yeterli oluyor.
    Iphone andriod uyumu da yaparsınız siteyi artık. Ne bileyim kartutkusu uygulaması yaparsınız IOS - android için mesela, sizin hayal gücünüze yetişilmez şimdi...
    Cep telefonundan TAPATALK programını indirerek siteye girebilirsiniz

Başkasına özel mesaj gönderiyorum ama sanırım gitmiyor? Gönderilen mesajlarda gönderdiğim mesajı göremiyorum?
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Gecen baktim bana gonderdigin mesaj gelmis. Simdi bi tane ornek gonderirmisin bana.
    Gonderilenlerde gorunmemesi mesaj gonderme ayarlarindaki gonderilenleri kaydet bolumunden oluyordu sanirim

Boss ben bu formata hala alışamadım değiştir allasen eskisi daha güzeldi yazılar kocaman kocaman ve renkler muhteşemdi bu çok forum olmuş :D
    Ahmet GÜVEN

Ana sayfada sol üstte bulunan etkinliklerimiz bölümü güncellenmiştir

Tabi birde kış moduna geçmenin vakti gelmişti

İsim:  snow-sports-snowboarding-snowboard-1050x1680.jpg
Görüntüleme: 17662
Büyüklük:  236.9 KB (Kilobyte)

Alıntı Berat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emrahcım,kardeşim Sitemizi sadece bir snowboardcu sitesi gibi lanse etmemek için ve bizleride yani kayakçılarıda mutlu edecek bir fotoğraf koyarsan mutlu oluruz Saygılar
    Kesinlikle haklısın...
    Abi inan bana bu fotoyu koyarken ilk aklıma sen geldin, Berat kesin kızar buna diye
    onun içinde 1680 boyutunda güzel bir kayak fotosu aradım ama göremediğimden bunda karar kıldım
    Aslında kara saplanmış snowboard un solunda birde fiyakalı bir kayak takımı olsa süper bir foto olurmuş
    Bu fotoyu alıp oraya fiyakalı bir çift kayak saplayabilirsen senin gondereceğin fotoyu koymaktan mutluluk duyarım.

Bu Konudaki Etiketler