Siteyle İlgili İstekler - Sayfa 254
Sayfa 254/258 İlkİlk ... 154204244252253254255256 ... SonSon
2572 sonuçtan 2.531 ile 2.540 arası

Konu: Siteyle İlgili İstekler

Standart Cevap: Siteyle İlgili İstekler

Alıntı Freeskier Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kar kalınlıklarını vermeye başlasak mı yavaş yavaş ?
    Meteoroloji Kodlarda bir değişiklik yapmışli sanırım. İlk fırsatta bağlanıp bakacağım. Hatırlatma için teşekkürler

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hangi kod seni durdurabilir ki baboli... [emoji38]

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi kod seni durdurabilir ki baboli... [emoji38]

Böyle bir başlık varken istekte bulunayım;

vBulletin'in bu versiyonunda bildirim özelliği var mı ya da herhangi bir eklentisi var ise eklenti aracılığıyla bu özellik aktif edilebilir mi? Kullanıcı panelini karıştırdım, fakat herhangi bir şey bulamadım buna dair.

Özellikle mesajlarımız alıntılandığında bildirim gelmesi güzel olur. Böylece etkileşim daha üst seviyeye taşınır.

Alıntı imyusyil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle bir başlık varken istekte bulunayım;

vBulletin'in bu versiyonunda bildirim özelliği var mı ya da herhangi bir eklentisi var ise eklenti aracılığıyla bu özellik aktif edilebilir mi? Kullanıcı panelini karıştırdım, fakat herhangi bir şey bulamadım buna dair.

Özellikle mesajlarımız alıntılandığında bildirim gelmesi güzel olur. Böylece etkileşim daha üst seviyeye taşınır.
    Ben genelde cepten Tapatalk uygulaması ile giriyorum. Onunda aynı WhatsApp gibi istediğin konu veya kişilerin mesajlarında uyarı verme özelliği var. Vbulletin de de siteye girdiğinde gelen bir uyarı var. Ama sanırım senin söylediğin bilgisayar dan web sitesine girmeden bilgisayarın yeni mesaj var diye uyarı vermesi değil mi?

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şu son moda site dışı bildirimlerden değil. Yalnızca mesajımız alıntılandığında vb. özel mesajlarda olduğu gibi yukarıdaki bildirimler bağlantısından bildirilmesi. Xenforo’daki gibi bir bildirim sistemi.

Alıntı imyusyil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu son moda site dışı bildirimlerden değil. Yalnızca mesajımız alıntılandığında vb. özel mesajlarda olduğu gibi yukarıdaki bildirimler bağlantısından bildirilmesi. Xenforo’daki gibi bir bildirim sistemi.
    Vbulletin de normalde var ve çalışıyor diye hatırlıyorum ama belki bir güncelleme sırasında bozulmuş olabilir. Kontrol edip haber vereyim

Bendende bir öneri gelsin.Yapılan yorumların alt kısımlarında facebookta yada instagramdaki gibi beğeniyi ifade eden butonlar olabilir diye düşünüyorum.Site içi etkileşimi arttıracaktır.

Alıntı KAYAKHAKEM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bendende bir öneri gelsin.Yapılan yorumların alt kısımlarında facebookta yada instagramdaki gibi beğeniyi ifade eden butonlar olabilir diye düşünüyorum.Site içi etkileşimi arttıracaktır.
    Beğeni butonu bir ara vardı fakat versiyon yükseltilince tekrar kayboldu
    @Emrah daha detaylı cvp verecektir..

Alıntı KAYAKHAKEM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu eksikliği fark etmemişiz. Tavsiyeniz için teşekkürler. Gönderinizin sol alttaki Beğendim tuşundan mesajınızı beğendim

Bu Konudaki Etiketler