Siteyle İlgili İstekler - Sayfa 246
Sayfa 246/258 İlkİlk ... 146196236244245246247248256 ... SonSon
2572 sonuçtan 2.451 ile 2.460 arası

Konu: Siteyle İlgili İstekler

Standart Cevap: Siteyle İlgili İstekler

Arka plana resim koymayın. Beyaz kalsın.

Çok sade olmuş ama çokta güzel bir derinlik kazanmış
    güneşten gelen ışınların ucuna doğru bir kaç yağmur damlası ve hemen peşinede bir kaç kristal resmi konsa görsel olarak nasıl durur sizce böylece alev surat yalnız kalmamış olur diyorum
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Bir öneri ; site satış amaçlı kullanılması, board,bağlama,kayak ve diğer malzeme tavsiye edelim, özelliklerinden oluşan muhabbetlerle herkes bilgi sahibi olsun ama 2.el pazarına da dönmesin lütfen Belki turlar ve bunlar toptan kalkmasada birer başlık altında toplasan daha hoş olur..

Ben üye olmadan önce bu tip bilgilerden çok yararlandım, araştırmak için gzl kaynak oldu kartutkusu.. Yine öyle olsn isterim

Kesinlikle Katılıyorum .. Her açtığımda yeni bir ilan ..bir de yetmezmiş gibi ilan günceldir ve Up Up olayı .. Sporu bırakacaksa ilan sahipleri açsınlar başlık bu malzemeleri ihtiyacı olan bir kardeşimize veriyorum diye özel den yazan alsın ..biz de tebrik edelim Arkadaşı ..tek tek malzeme girmenin alemi yok
    [Lib Tech Attack Banana 2014][Bent Metal Venom][ThirtyTwo Exit] [GoPro Hero3] [Dragon APX]

sildigim gunceldir mesajlarinin sayisini hatirlamiyorum... lakin ki atmaya devam ediyorlar... maalesef...İsim:  forum2.jpg
Görüntüleme: 259
Büyüklük:  25.9 KB (Kilobyte)
    İsim:  forum.jpg
Görüntüleme: 233
Büyüklük:  14.9 KB (Kilobyte)

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sildigim gunceldir mesajlarinin sayisini hatirlamiyorum... lakin ki atmaya devam ediyorlar... maalesef...
    Yanlış yapıyorsunuz. Bu yüzden bu forumda üyeler çok az yeni başlık açıyor. Çoğunlukla başlık açanlar moderatörler ki bu çok yanlıştır. Ayrıca 2.el satışlar forumların ziyaret oranını arttırır. Paylaşım artar. 2. el satışları kurala bağlayıp önünü açmak gerekir, engellenmemelidir. Buna örnek alacağınız forumlar bisiklet forumlarıdır.

İnsanlara satış yapma derseniz kaçar başka forumlara giderler.

Sileceğiniz mesajlar küfür ve hakaret mesajlarından başka olmamalıdır.
    Konu bruno tarafından (13-12-2014 Saat 09:29 ) değiştirilmiştir.

actigi ilana detay vermek yerine sahibinden linki koyan ya da actigi ilk baslik ilan olan kisi gelmesin bir zahmet... ne olur baska yerlere kacsin, kirilmam hic ugramasin, lutfen uzaya gitsin... sonucta burasi ilan tahtasi degil forum... farkli bir ilan modulu veya adres koysak veya komple yasaklasak bile olur...

actigi ilana detay vermek yerine sahibinden linki koyan ya da actigi ilk baslik ilan olan kisi gelmesin bir zahmet... ne olur baska yerlere kacsin, kirilmam hic ugramasin, lutfen uzaya gitsin... sonucta burasi ilan tahtasi degil forum... farkli bir ilan modulu veya adres koysak veya komple yasaklasak bile olur...
    Bunu kurallar bölümüne yazabilirsin. Okuyan zaten bir daha foruma uğramaz.

forum kurallari icinde ilanla ilgili maddelerde var... lakin ki konu hakkinda fikir beyan edenler bile okuma zahmetine katlanmiyor...

forum kurallari icinde ilanla ilgili maddelerde var... lakin ki konu hakkinda fikir beyan edenler bile okuma zahmetine katlanmiyor...
    Yazmadan önce aradım bulamadım. Forum çok karışık.

Bu Konudaki Etiketler