Siteyle İlgili İstekler - Sayfa 101
Sayfa 101/258 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
2572 sonuçtan 1.001 ile 1.010 arası

Konu: Siteyle İlgili İstekler

Standart Cevap: Sitemizde Yaşanan Gariplikler

Eskiden attığımız mesaj sayısına göre rütbe veriyordu değerli Boss..Sonra herkesi Er, kendini Big Boss ilan edince ahali olarak mesaj sayısına bakmayı unutmuştuk...Şimdi yeni bir taktikle sadece kendi mesajları artarken, ahalinin mesaj sayıları patinaj çekiyormuş demekki (bu yazdığım yalandır)..Boss gerçekleri söyle bize...10.000 mesaja ödül mü var? Hem de Chamonix Mont Blanc da ocak ayında 1 hafta tatil mi varmış? Sponsorda Türk telekom mu? (bunlarda yalan...)
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Alıntı Seyirci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abiler aplalar emrah'ın avatarındaki kedi bana göz kırpıyor ısıracak gibi çok tırsıyorum
    ıssıracakmış gibi duruyor ama ıssırmaz en azından en yakınında olan beni ıssırmadı:P ben onun ruh halini yansıttığını düşünüyorum
    gözlere bak ne kadar da yorgun düşünceli ve duygusal ah canım benim ilgi istiyor ilgi)
    Müdürüm şu tatil konusunu Emraha da bulaştır accık tatile ihtiyacı var sankim

Garipliğin kralını yaşıyorum. Forumdan sürekli kendi kendine çıkış gerçekleşiyor. Tekrar şifre girmek zorunda kalıyorum.

Alıntı iynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskiden attığımız mesaj sayısına göre rütbe veriyordu değerli Boss..Sonra herkesi Er, kendini Big Boss ilan edince ahali olarak mesaj sayısına bakmayı unutmuştuk...Şimdi yeni bir taktikle sadece kendi mesajları artarken, ahalinin mesaj sayıları patinaj çekiyormuş demekki (bu yazdığım yalandır)..Boss gerçekleri söyle bize...10.000 mesaja ödül mü var? Hem de Chamonix Mont Blanc da ocak ayında 1 hafta tatil mi varmış? Sponsorda Türk telekom mu? (bunlarda yalan...)
    hani benim ödülüm nerede... hastanelerde melul melul yatmak mı olacaktı benim ödülüm...

Alıntı noperler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ıssıracakmış gibi duruyor ama ıssırmaz en azından en yakınında olan beni ıssırmadı:P ben onun ruh halini yansıttığını düşünüyorum
    gözlere bak ne kadar da yorgun düşünceli ve duygusal ah canım benim ilgi istiyor ilgi)
    Müdürüm şu tatil konusunu Emraha da bulaştır accık tatile ihtiyacı var sankim
    leoparın eşinin kedi olacak hali yok ki yengee...

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Garipliğin kralını yaşıyorum. Forumdan sürekli kendi kendine çıkış gerçekleşiyor. Tekrar şifre girmek zorunda kalıyorum.
    enteresan... bende de zaman zaman oluyordu... kimse dile getirmediği için bağlantımdan kaynaklanıyor sanıyordum...

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

enteresan... bende de zaman zaman oluyordu... kimse dile getirmediği için bağlantımdan kaynaklanıyor sanıyordum...
    Oli, yeni sekmede aç diyorum, direk çıkmış oluyor.

Oli, yeni sekmede aç diyorum, direk çıkmış oluyor.
    bak bu da garip... kimi zaman 10-15 sekme açmış oluyorum ama her zaman atmıyor işte...

bak bu da garip... kimi zaman 10-15 sekme açmış oluyorum ama her zaman atmıyor işte...
    Bak şimdi, aynı sayfada açınca yani normal tıklayınca hiç sorun yok, ama ardı ardına sekmeler açtırıyorum her biri çıkmış oluyor. Anlayamadım.

Windows explorer ile ilgili bir güncelleştirme yaptı bugün, acaba onla alakalı olabilir mi ?

Internet Explorer 8 Compatibility View List for Windows Vista for x64 based systems (KB982632)

Valla ben de hiç olmadı bu sorun...
    firefox kullanıyorum.
    Ski: Salomon XWing 7
    Boot: Fischer Soma Viron 95 flex
    Helmet: Red Trace Goggle: Giro Root Gloves: Burton Goretex

İlker A. --İZMİR-- Arh(+)
    One life live it... Ski Forever...

Bak şimdi, aynı sayfada açınca yani normal tıklayınca hiç sorun yok, ama ardı ardına sekmeler açtırıyorum her biri çıkmış oluyor. Anlayamadım.

Windows explorer ile ilgili bir güncelleştirme yaptı bugün, acaba onla alakalı olabilir mi ?

Internet Explorer 8 Compatibility View List for Windows Vista for x64 based systems (KB982632)
    Alıntı Anapurna@ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla ben de hiç olmadı bu sorun...
    firefox kullanıyorum.
    yerine göre her üç browserı da kullanıyorum... zaman zaman tifo'nun bahsettiği hadise oluyor bende de...

hani benim ödülüm nerede... hastanelerde melul melul yatmak mı olacaktı benim ödülüm...
    Oli sende yemeden içmeden kesilip ha babam mesaj yazmışsın yahu..En çok mesaj Boss'un sanıyordum...11 000 kusur mesaj..Sen yazınca dikkat ettim..Evli olsan hatun sırf bu yüzden seni boşardı Kartutkusunu benden daha çok seviyorsun diye....
    Buradan yola çıkarak senin ödülünü açıklıyorum ve sponsorun da benim.....
    Balayında Aspen'de 1 hafta tatil...
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Bu Konudaki Etiketler