Snowboard, Kayak Bakım ve Wax Nasıl Yapılır ?
Sayfa 1/10 123 ... SonSon
93 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Snowboard, Kayak Bakım ve Wax Nasıl Yapılır ?

Smile Snowboard, Kayak Bakım ve Wax Nasıl Yapılır ?

Boarduma wax yapacağım fakat nasıl uygulanacağını bilmiyorum.Bu konu hakkında beni ve bilmeyen başka arkadaşları bilgilendirebilecek kartutkunu var mı acaba ?
    08 Burton Jeremy Jones
    11 Burton Cartel EST
    10 Burton Hail Striper

Standart Cevap: Wax Nasıl Uygulanır ?

Alıntı Josp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boarduma wax yapacağım fakat nasıl uygulanacağını bilmiyorum.Bu konu hakkında beni ve bilmeyen başka arkadaşları bilgilendirebilecek kartutkunu var mı acaba ?
    kartutkusu iftiharla sunar, wax bakımı =D
    [ame="http://www.dailymotion.com/video/x9c4wn_kayak-ve-snowboard-bakimi-ve-wax-na_sport"]Dailymotion - KAYAK VE SNOWBOARD BAKIMI VE WAX NASIL YAPILIR ? - Spor ve Ekstrem Kanalı@@AMEPARAM@@http://www.dailymotion.com/swf/x9c4wn@@AMEPARAM@@x9c4wn[/ame]
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

Ya bu videoyu izleyince gene kafam karıştı şimdi benim.Ben sıcak wax yaptırmadım sezon sonunda .Yeni alınan boardların altında wax varmış meğer onuda kazıtmamışım. Şimdi haftaya da tur var. Ne olacak bu boardun hali :D
    08 Burton Jeremy Jones
    11 Burton Cartel EST
    10 Burton Hail Striper

Ben geçen sezon sonunda kayağıma wax uygulamadım . Bunu gördükten sonra waxı kullanmayı planlıyorum kayağa gitmeme 1 ay war ne zaman waxlatayım ? birde ben kayarken çok fazla kayak tutukluk yaptı :S wax yaptırmak ne kadardır?

Hazır konu açılmışken bende bir soru sorayım.
    Waxı nereden bulabiliriz?
    Mağazalarda yok kendileri bakım yapmak istedikleri için satmıyorlar. Başka alabileceğim bir yer var mı bildiğiniz?

Alıntı Josp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya bu videoyu izleyince gene kafam karıştı şimdi benim.Ben sıcak wax yaptırmadım sezon sonunda .Yeni alınan boardların altında wax varmış meğer onuda kazıtmamışım. Şimdi haftaya da tur var. Ne olacak bu boardun hali :D
    Burada uyguladığımız wax yaz bakım wax ı idi , yazın boardumuz sıcak ve kuru havadan zarar görmesin diye üzerine yaptığımız koruma wax ıydı

Hatta bu hafta içi gidip benim boardun wax korumasını temizleyeceğiz

Senin bahsettiğin kayışı biraz daha rahatlatmak için kullanılan wax. Onu alıp kendin sürebilirsin diye düşünüyorum

SPX mağazalarında ya da Proshop ta bulabileceğini düşünüyorum.

Alıntı oadieye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hazır konu açılmışken bende bir soru sorayım.
    Waxı nereden bulabiliriz?
    Mağazalarda yok kendileri bakım yapmak istedikleri için satmıyorlar. Başka alabileceğim bir yer var mı bildiğiniz?
    spx kesinlikle satmiyor, onun yerine biz yapalim diyor slalom sportta veya skubada bulabilirsin
    Haazırım haaazırım

Az önce SPX Galleria mağazasıyla konuştum.Benim gibiler için ( yani sıcak wax yaptırmayanlar ) kuru wax ı önerdiler.Kuru wax mağazalarında bulunuyormuş.Fiyatı 19,90 ayrıca kartutkusuna %10 indirim de yapıyorlar.Kuru waxı kaymadan önce uygulamamı , eğer performanstan memnun olamazsam sıcak wax yaptırmam gerektiğini soylediler.
    08 Burton Jeremy Jones
    11 Burton Cartel EST
    10 Burton Hail Striper

Sayfa 1/10 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler