Özel Uçakla Bansko Turu 4 Yıldızlı Otelde - 5 Gece/6 Gün 297 Euro !!!
Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Özel Uçakla Bansko Turu 4 Yıldızlı Otelde - 5 Gece/6 Gün 297 Euro !!!

Standart Özel Uçakla Bansko Turu 4 Yıldızlı Otelde - 5 Gece/6 Gün 297 Euro !!!

Herkese Merhaba,

Bir kaç yıldır aranızda bulunmuyordum. Bu turla beraber sizlere güzel bir merhaba deme fırsatı yakaladık. Umarım turu beğenirsiniz.

Tur Bansko'ya uçakla gidiyor. Uygun koşullarda hazırlamaya çalıştık. Katılımın yüksek, samimiyetin bol olması dileğiyle.

Herkese tekrar merhaba, iyi sezonlar...

Neler Dahil?
    .4 Yıldızlı Royal Bansko Towerda 5 Gece 6 Gün konaklama Airbus Özel uçak .ile Sabah gidiş, Akşam Dönüş uçak biletleri
    .Sofya Havalimanı - Bansko - Sofya Havalimanı otobüs transferleri
    .Havalimanı Alan ve güvenlik Vergileri
    .Özel sağlık sigortası
    .Multilanguage Rehberlik Hizmetleri
    .41 yıllık VIP Turizm güvencesi ve markası

21 Aralığa Kadar geçerli olan %15 indirimli peşin veya tek çekim fiyatlar

Royal Towers Bansko (Gondola 50 metre)

4 kişilik odada kişi başı : 297 Avro
    3 kişilik odada kişi başı : 317 Avro
    2 kişilik odada kişi başı : 347 Avro

Rezervasyon için; 0212 368 48 00

Kempinski seçeneği, taksitli ödeme koşulları, bansko ve oteller hakkında geniş bilgi, resimler ve gerekli bilgiler aşağıdaki dosyalardadır..
    Eklenmiş Dosya Eklenmiş Dosya

Standart Cevap: Özel Uçakla Bansko Turu 4 Yıldızlı Otelde - 5 Gece/6 Gün 297 Euro !!!

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

bu linkten otellerin resimleri ve diğer detayları alabilirsiniz.

Standart Cevap: Özel Uçakla Bansko Turu 4 Yıldızlı Otelde - 5 Gece/6 Gün 297 Euro !!!

ben bu turun aynısını başka yerde gördüm gibi hatırlıyorum...
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

En az 50 yerde(Gazete, siteler, google) ilan mevcut.. Doğru hatırlamışsınız..

Alıntı flea Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese Merhaba,

Bir kaç yıldır aranızda bulunmuyordum. Bu turla beraber sizlere güzel bir merhaba deme fırsatı yakaladık. Umarım turu beğenirsiniz.

Tur Bansko'ya uçakla gidiyor. Uygun koşullarda hazırlamaya çalıştık. Katılımın yüksek, samimiyetin bol olması dileğiyle.

Herkese tekrar merhaba, iyi sezonlar...
    Aramıza tekrar hoş geldin Burak, hatırlıyorum da geçmişte beraber güzel turlara imza atmıştık

Aynı anda kimlere tur yaptığın bizler için bir sorun teşkil etmez yeter ki seninle giden herkes memnun olsun

Guzel bir sezon geçirmen dileklerimle.

Bir kac sorum var ?

Vize gerekiyor mu nasil halledecez ?

kayak kiralari ?

liftlerin kiralari ?

Cok guzel bir tur olacak gibi sorularima cevap alirsam memnun olurum. Daha once Banskoya giden arkadaslarinda deneyimlerini paylasmasi guzel olur.

vize gerekiyor.
    tur şirketlerinden yada kendin konsolosluğa başvurarak alabilirsin.

günlük skipass 25 euro

ayrıntılı bilgi: banskoski.com

biraz araştırma yaparsan yeterince bilgi sahibi olabilirsin.

günlük kayak 15 euro. günlük board 25 euro kiralamak.
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Alıntı olcaytu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir kac sorum var ?

Vize gerekiyor mu nasil halledecez ?

kayak kiralari ?

liftlerin kiralari ?

Cok guzel bir tur olacak gibi sorularima cevap alirsam memnun olurum. Daha once Banskoya giden arkadaslarinda deneyimlerini paylasmasi guzel olur.

Merhaba olcaytu,

Hepsini detaylı bir şekilde bu linkten indirerek öğrenebilirsin.

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

iyi günler

Kahvaltı veya yarım pansiyon gibi şeçenekler yok mu? Yoksa sadece oda mı var bu fiyatların içinde

valla eklenti olarak verilen bir dosya var... açıp bakın ayrıntılar oradaymış...

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler