HIP-NOTICS cable skipark
Sayfa 1/8 123 ... SonSon
75 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: HIP-NOTICS cable skipark

Standart HIP-NOTICS cable skipark

merhaba arkadaşlar, gecen haftasonu 2 arkadaşımla antalyaya gitmeye karar verdik, gidiş sebebimiz internetten rastladıgımız hip-notics adındaki cable ski park'a gitmekti. hip-notics bir cable-ski park ve sanırım avrupanın en büyük kablo parkı .

45 dakkalık uçuştan sonra, havaalanından bize ayarladıkları araba ile 30 dakkada tesiste olduk. hip-notics'i gorunce neler yasadıklarımı tarif edemem, gercekten gidip gormelisiniz! bu kadar guzel hazırlanmıs bir yer olamaz.. Tesissin farklı özelliklerde 3 göleti var. 1 tanesinde rail, fun box, rampa gibi seyler var. (freestylecılar için) tesiste genelde sürekli pro rider'lar var ve onları izlemek bile keyif veriyor. Goletlerdeki aydınlatma sayesinde gece de wakeboard yapılabiliyor!

hepimiz kar yagmıyor diye üzülüyoruz ama vakit bulursanız HIP-NOTICS'e gercekten gitmelisiniz! internet sitesi Hip-Notics Cable Ski bir göz atın isterseniz

Standart Cevap: HIP-NOTICS cable skipark

Ben bu hafta sonu bu heyecana başlıyorum. Meraklılarınıda yanıma beklerim
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi     
    There must be some kind of way out of here

Alıntı nuestra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu hafta sonu bu heyecana başlıyorum. Meraklılarınıda yanıma beklerim
    Emre valla bende en az senin kadar gaza gelmiş durumdayım , hebu fotoları görünce içim iyice eriyor

Ziyaretçi

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emre valla bende en az senin kadar gaza gelmiş durumdayım , hebu fotoları görünce içim iyice eriyor
    Emrah , bileğin sıkıntı çıkarır diye düşünüyorum..

Wakeboard artıları :
    Üşüme yok
    Telesiyej ve benzerleri ile çıkarken bekleme sorunu yok
    Evli iseniz hanım güneşlenir kafanız şişmez ))
    Freestyle board kayanlar için muhteşem bir antreman alanı
    Evime yakın (Aracımla 30 dk)

Emrah şu anda deli gibi wakeboard hakkında bilgi edinmeye çalışıyorum. Tahtalar, bağlamalar, teknik bilgi ve benzeri.

Anladığım kadarıyla 2-3 marka var adam akıllı board üreten. Bağlama da aynı şekilde. Fakat bağlamayı mutlaka ve mutlaka Liquid Force alın diyor yurtdışı kaynaklar. Bakalım bu hafta bir deneme yapayım, snowboard'da yaptığım hatayı yapmak istemiyorum. İlk önce kiralık malzeme ile bir test edelim, marka modelleri öğrenelim. İçinde Banana geçen bir model var ise siparişi verelim

Wakeboard artıları :
    Üşüme yok

Emrah şu anda deli gibi wakeboard hakkında bilgi edinmeye çalışıyorum. Tahtalar, bağlamalar, teknik bilgi ve benzeri.

Anladığım kadarıyla 2-3 marka var adam akıllı board üreten. Bağlama da aynı şekilde. Fakat bağlamayı mutlaka ve mutlaka Liquid Force alın diyor yurtdışı kaynaklar. Bakalım bu hafta bir deneme yapayım, snowboard'da yaptığım hatayı yapmak istemiyorum. İlk önce kiralık malzeme ile bir test edelim, marka modelleri öğrenelim. İçinde Banana geçen bir model var ise siparişi verelim
    abi sen iyice kafaya koymuşsun. araştır öğren bakalım, gaza gelir biz de başlarız belkim

Alıntı drunk bat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi sen iyice kafaya koymuşsun. araştır öğren bakalım, gaza gelir biz de başlarız belkim
    Emre şöyle anlatayım :

2008 senesinde snowboard'a neredeyse beraber başladığımız bir arkadaş bütün yaz wakeboard yaptı ve kışın gördüğüm kadarıyla kendini ciddi olarak geliştirmişti.

Yazın zaten yapacak alternatif bir spor yok. Zevk alıcağımız konusunda şüphem yok...

Alıntı bkaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emrah , bileğin sıkıntı çıkarır diye düşünüyorum..
    Wakeboard artıları :
    Üşüme yok

Dizimde menisküs , bileğimde kırıkla atıcam kendimi boardun üzerinee , başka türlü geçmez bu yazz tutmayınnn benii

Paylaşımlar konusunda her türlü bilgiyi bekliyoruz

Ziyaretçi

yazın gündüzleri bisiklete binin..çocukları parka götürün..ailece yürüyüş yapın ..akşamları okey oynayın.. ne biliyim böyle şeyler yapın..yani iş çıkarmayın başımıza..
    hem şöyle düşünün..yazın sakatlanırsanız kışın ne yaparsınız

Alıntı bkaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazın gündüzleri bisiklete binin..çocukları parka götürün..ailece yürüyüş yapın ..akşamları okey oynayın.. ne biliyim böyle şeyler yapın..yani iş çıkarmayın başımıza..
    hem şöyle düşünün..yazın sakatlanırsanız kışın ne yaparsınız
    Abi bu saydıklarının hiç birisinde adrenalin yok

Sakatlanmamak için halı saha futbol u bıraktım , geçen senede riske girmemek için wakeboard yapmaya cesaret edemedim , ama bu sene kolumuda kırdıktan sonra artık yeter diyorum ve wakeboard a balıklama atlıyorum

Sayfa 1/8 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler