Dünden bu güne Kar Tutkusu :)
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Dünden bu güne Kar Tutkusu :)

Post Dünden bu güne Kar Tutkusu :)

Son bir yılda aramıza 3 bin den fazla Kar tutkunu katıldı ve sitemizi görüp içerideki samimiyet ve bilgi paylaşımını yaşadıkça gelmeye devam ediyorlar

Bu siteyi kurmamın amacı , kayak ve snowboard severleri bir araya toplayıp bilgi paylaşımlarını sağlamak , konu hakkında daha çok insanın bilgi sahibi olmasını ve yeni insanlarında Kartutkusu sayesinde bu spora başlamasını sağlamaktır.

Aynı zamanda 3 senedir elimden geldiğince tur vs. gibi organizasyonlara ön ayak olarak Türkiye'de bir kaç şirketin tek elinde ve çok pahallı olan kayak turizminin daha fazla insanın yararlanabilmesi için uygun fiyatla ve daha kaliteli bir hizmetle sunulmasını sağlamaya çalıştık.

Rekabet ortamı ve uygun fiyat politikasını aynı zamanda malzeme satan firmalar konusunda da üst sıralarda tuttuk.

3 sene önceki fiyatların bile altına tur, firmalardan ayrıcalıklı indirimler alabiliyoruz.

Bilindik ve bilinmedik bir çok mağazaya ulaştık ve bir çogundan üyelerimize özel indirimler aldık.

Binlerce kişinin bilgi alışverinde bulunduğu sıcak bir ortam ve sürekli bir bilgi akışı var.

Bazen üzülerek bizden ayrılan arkadaşların kendi kurdukları sitelerde kendi yollarına devam etmeyip hala bize karşı kin beslediklerini görüyor ve üzülüyorum. Yinede ben hepsini gerçekten seviyorum ve bu yaklaşımlarında zamanla biteceğine inanıyorum

Bizden yana bir hatamız olduysa affola

Şu ana kadar yaptıklarımın ne kadar doğru oldugunu bugün bir kez daha görüyorum.

Kartutkusu ailesi olarak samimi bir şekilde el ele vererek yardım ve desteğini esirgemeyen tüm üyelerimize teşekkür ederim.

Sevgiler , Saygılar...

Emrah Dincer

Standart Cevap: Dünden bu güne Kar Tutkusu :)

Ne denebilir ki Emrah;eline,koluna,düşüncene,b ilgine,EMEĞİNE herşeyden önemlisi KARTUTKUNA sağlık, ellerin dert görmesin.Binlerce Teşekkürler.

Alıntı snow_lady Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne denebilir ki Emrah;eline,koluna,düşüncene,b ilgine,EMEĞİNE herşeyden önemlisi KARTUTKUNA sağlık, ellerin dert görmesin.Binlerce Teşekkürler.
    Teşekkürler efem

Bunu görüp anlayan üyelerimiz oldukça bende bu hobimi sonuna kadar devam ettireceğim

Sonuçta tüm üyeler ve hatta tüm siteler için ortak noktanın kış ve yaz sporları olduğuna inanıyorum

Bu site aracılığı ile insanın , kendisiyle ortak zevkleri paylaşan kişilerle görüşmesi ve irtibatta olması gerçekten keyif verici.
    Ortak paydalara sahip olunduğu sürece karşılıklı iletişim de aynı oranda kolay oluyor.

Bu güzel girişim ve özverili çalışma için başta Emrah sen olmak üzere tüm site çalışanı arkadaşlara ve seviyeli yazışma ve görüşmeler için de tüm site üyelerine sonsuz teşekkürler.
    mete genç

arkadaşların söylediklerine katılıyorum
    iyiki varsın kartutkusu!

Thumbs up Cevap: Dünden bu güne Kar Tutkusu :)

yetenek sizsiniz kartutkusu.com kurucuları

Kartutkusu hepimizin arkadaşlar , bizler sadece tutkumuzu paylaşmak için ortamın daha iyi olması için uğraşıyoruz

Bu Konudaki Etiketler