Jeremy-Jussi-Dominant ve burton baglama tavsiyelerinizi bekliyorum..
Sayfa 1/4 123 ... SonSon
36 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Jeremy-Jussi-Dominant ve burton baglama tavsiyelerinizi bekliyorum..

Red face Jeremy-Jussi-Dominant ve burton baglama tavsiyelerinizi bekliyorum..

Selamlar, eski 2. el alip kullandigim twin rossignol dazer bordumu satabildim ve yeni bir board almak istiyorum arkadaslar. Ogrenciyim ve yaklasik 6 aydir bi para biriktirme cabasi icerisindeyim. Sonunda 1800TL gibi bir fiyata ulasabildim. Bu fiyata bana bi burton board ve baglama onermeniz (mumkunse sebebini aciklayarak) cok yardimci olucak.

Twin olan, esnekligi iyi olan, hafif, atlayip ziplamak, ground trickler icin gayet iyi, ayni zamanda bol kardada bana sikinti cikarmayacak bir burton board ve buna giden bir baglama ariyorm. Jeremy-Jussi-Dominant-Twin-Custom-CustomV ben bunlarin arasinda kaldim. Aklimda twin olmasi,iyi esnek olmasi,eglenceli bi alete benzemesi acisindan jeremy var ama bolkarda cok sikinti yaratirmi? Twin/Dominant ve jeremy arasindaki fiyat farkinin sebebi nedir? Hangisini onerirsiniz.. Yardimlarinizi bekliyorum arkadaslar.
    Konu rec_side tarafından (04-12-2009 Saat 12:56 ) değiştirilmiştir. Sebep: imla

Standart Cevap: Jeremy-Jussi-Dominant ve burton baglama tavsiyelerinizi bekliyorum..

Eger o parayı gozden cıkardıysan sitede bi arkadaşımız çok temiz Burton JJ'08 bord ve est baglama satıyor..

Kaçırma derim..
    Palmer HoneyComb III Board
    Burton Shaun White Boot
    Drake F60 Bindings

Standart Cevap: Jeremy-Jussi-Dominant ve burton baglama tavsiyelerinizi bekliyorum..

http://www.kartutkusu.com/satilik-sn...t-baglama.html

Bu da link..

Son durum nedir bilmiyorum..
    Palmer HoneyComb III Board
    Burton Shaun White Boot
    Drake F60 Bindings

Yassax, bilgi icin sagolunda, 200 daha verip spx ten 2010 model almak daha mantikli degilmi. Birde bana baya buyuk 159 :(

selam yassax ın linkini verdiği boardun sahibi benim

jeremyde jusside bolkarda biraz daha düşük performans sağlar elbette
    ama hiç kullanılmıcak gbi de değil
    bu saydıgın modellerde EST var zaten bolkar yapıcağın zzaman vidaları hafif gevşetip 2cm geriye alırsın bağlamanı ufak bir tornavida yardımıyla sorun kalmaz
    jeremy gerçekten iyi bir board tavsiye ederim,jusside kullandım ama kendi boardumdan daha memnun kaldım

Alıntı Yassax Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eger o parayı gozden cıkardıysan sitede bi arkadaşımız çok temiz Burton JJ'08 bord ve est baglama satıyor..

Kaçırma derim..
    teşekkürler yassax board gerçekten sıfırdan farksız.alan görebilir zaten ciddi alıcıda olursa biraz indirim yapabilirim

Reverse camber bir board, özellikle ground trickler ve bolkar performansı açısından daha uygun olur diye düşünüyorum. Örneğin Custom V-Rocker ve Hero..

custom v-rocker + malavita est alıcam sanırım, hero esnek falan eğlenceli bi cihaza benziyoda, daha iyi bi deseni olsa iyimiş. umarım custom-v beklentilerimi karşılar.

sarıkamış'ta kaynaştığımız amerikalı pro riderlardan snowboard eğitmeni olanı da v-rocker kullanıyordu galiba... ???

156 lik jussi isini gorucektir bence,bende 159 unu aldim bu sene,sadece 1 gün deneme firsatim oldu ama gayet basarili bence ben 159 unu almakla hata etmisim uzun geldi bana da,buna ilave olarak da cartel est baglama sahane olur ( tabi bulabilirsen ).
    Karsiyaka

Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler