Türkiyenin İlk Skateparkı 720 Adrenaline Skatepark açıldı.
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Türkiyenin İlk Skateparkı 720 Adrenaline Skatepark açıldı.

Cool Türkiyenin İlk Skateparkı 720 Adrenaline Skatepark açıldı.

720 Adrenaline Skatepark Türkiye’nin ilk ve tek kapalı skateparkıdır.

Dünyadaki tüm kaykaycılar tarafından hersene çeşitli aktivitelerle kutlanan 21 Haziran Dünya Kaykay Günü’de hizmete açılmıştır. Kaykaycılar, patenciler ve bisikletciler için buluşma noktası olma özelliğini taşımaktadır.

500m2 kapalı alan içersine kurulu parkımızda, doğum günleri, lansmanlar, aktiviteler ve partilerin düzenlendiği cafe bölümünün yanında sporcularımızın tüm eksiklerini giderebilecekleri SkateShop bulunmaktadır. 4 mevsim yılda 365 gün hizmete veren parkımızda ayrıca başlangıç ve orta seviyedeki sporculara yönelik kaykay kampları yapılmaktadır.

Bununla birlikte sanata ve sanatçıya olan desteğimiz devam etmektedir. Park içersindeki duvarlarımız ülkemizden ve yurt dışından gelen sanatçıların eserleri bulunmaktadır. Belli aralıklar ile değiştirdiğimiz parkımızın görselleri dışında çeşitli sanatçı dostlarımızın sergileride yapılmaktadır. Dünyada ve ülkemizde gidelerek yükselen bir değer olan Street Culture (Sokak kültürü) içersinde spor, sanat, moda yani kısaca yaşam tarzı parkımızın kalp atışlarını oluşturmaktadır.

Standart Cevap: Türkiyenin İlk Skateparkı açıldı.

Mekanın açılışı ve aktivitelerle ilgili fotoğrafları bekliyoruz

hangi şehirde ki bu?
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Adresini buldum

Adres: Akdogan Sok No: 23A Besiktas / Istanbul (Yildiz Yokusu’nda, Tekstilbank’in arkasindaki sokak)
    Tel : 0212 258 41 84 - Gsm: 0530 310 15 16 Skatepark - 720 Adrenaline Skatepark / info@720skatepark.com

Sonunda ya..!! Yazın başından beri burayı bekliyorum açılsın diye.

Standart Cevap: Türkiyenin İlk Skateparkı 720 Adrenaline Skatepark açıldı.

İstanbul'da Beşiktaşta resimlerin bir kısmı altta. bu arada sitemiz yapım aşamasında cok yakında hizmete girmiş olacak. Bu arada emrah teşekkür ederim. Facebook kullanıyorsanız orada bir grubumuz var. 720 Adrenaline Skatepark grubumuzun adı. Yarışmaları etkinlikleri ve partileri burda bulabilirsiniz. Bir kaç tanede videomuz var çeşitli Tv kanallarında yer aldık. 11.01.2009 cumartesi günüde parkımız ilk haliyle TRT4 müzik kanalında bencil zevkler programında yer alacak.
    Not:Resim yüklemeyi bulamadım umarım başarabilip yollarım.

Standart Cevap: Türkiyenin İlk Skateparkı 720 Adrenaline Skatepark açıldı.

Beşiktaş ta ki bu güzel tesis ekonomik şartlara yenik düşüp kapanmıştır arkadaşlar Yerine dans okulu açılacakmış hazır yerler parke .buradaki eğitmenlerden biri ile görüştüm. swiss otelin önündeki (maçka) parkta hafta sonları özel ders verebiliyormuş . Gitti güzelim Skate park daha siftah bile yapamamıştık .Nasıl üzgünüm anlatamam. Ethnis gelsin pool yapsın istyorum 16.000.000 kişilik şehirde. Taşınıcam en sonunda Venice Beach e . açıcam bir dönerci. biliyor tüm Usa döner nedir shawarma nedir.aç kalmayız
    Konu CenkSenyuz tarafından (06-04-2013 Saat 11:53 ) değiştirilmiştir.

Bu Konudaki Etiketler