ankara dan snowboard almak için yer tavsiyesi
Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: ankara dan snowboard almak için yer tavsiyesi

Unhappy ankara dan snowboard almak için yer tavsiyesi

mrblar.. Ankaradan burton marka bir board almak istiyorum ama nedensen spx ten başka bi seçenegim yok ayrıca bu yıl ki burton modelleri hic hoşuma gitmedi sanki geçen senekiler daha güzel ama geçen senenin ürünlerinide bulamıyorum acaba spx ten başka ankarada burton forum yada k2 gibi markaları satan yerler var mı ?? ilgilenen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim

Standart Cevap: ankara dan snowboard almak için yer tavsiyesi

Merhaba izocell , Ankara daki mağazaları bilmiyorum ama sana yardımcı olacak bir suru uyemiz olduguna eminim.

Bu arada Ankara bağımsız SPX in internet satış mağazasını inceledin mi ?

Snowboard - Trkiye'nin Lider Extreme, Tenis ve Doğa Sporları Mağazası SPX - Sport Point Extreme Trkiye - Turkey

evet internetten baktım ama kafama pek yatan bir board bulamadım bir kaç güne ank ye gitcem ve kafam çok karışık :S

ankaradaki seçeneklerimiz:

1-) spx
    2-) kar spor
    3-) spor art
    4-) intersport

ve aklıma gelmeyen bir kaç mağaza daha...

Bende orda karsporu biliyorum. Onun dışında spx in online sitesine baksana. Istanbuldaki baska magazlardan da labilirsin. telle ara.

bana kalırsa illede Ankara diye sabit fikirli olma günü birlik dahi olsa İstanbula git içine sinecek bişey al sonuç olarak az para vermeyeceksin. Şahsen bi Ankaralı olarak ben öyle yaptım.
    PS: Özellikle eski sezon arıyorsanda SPX Bahçelievler mağazasına bakmadan geçme derim.

Adres:İzzettin Çalışlar Cad. Şair Orhan veli Sok. No: 12/1 BAHÇELİEVLER/İSTANBULTelefon:(212) 539 23 19 Mobil:0 533 456 12 21Fax:(212) 539 23 19E-Mail:bahcelievler@spx.com.tr
    Ankara'83
    O Rh (+)
    Board: Burton Custom
    Bağlama: Burton Custom
    Bot: Burton H.O.D

Eryaman Optimum'da geçen sezonlara ait board'ları çok uygun fiyatlara bulabilirsin.
    Pride / ANKARA'81/ B Rh(+)
    Board : Rossignol Temptation
    Binding : Rossingol Hv 2000
    Boot : Rossignol Dusk W
    I kartutkusu

Alıntı metalium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana kalırsa illede Ankara diye sabit fikirli olma günü birlik dahi olsa İstanbula git içine sinecek bişey al sonuç olarak az para vermeyeceksin. Şahsen bi Ankaralı olarak ben öyle yaptım.
    PS: Özellikle eski sezon arıyorsanda SPX Bahçelievler mağazasına bakmadan geçme derim.

Adres:İzzettin Çalışlar Cad. Şair Orhan veli Sok. No: 12/1 BAHÇELİEVLER/İSTANBULTelefon:(212) 539 23 19 Mobil:0 533 456 12 21Fax:(212) 539 23 19E-Mail:bahcelievler@spx.com.tr
    Hacı signature'üme baksana biiii)
    Pride / ANKARA'81/ B Rh(+)
    Board : Rossignol Temptation
    Binding : Rossingol Hv 2000
    Boot : Rossignol Dusk W
    I kartutkusu

pride board almışşş.... :P :D :D :D

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pride board almışşş.... :P :D :D :D
    sen de alsana...
    Hayatta kalmak, haz alma duygusunun teşvik ettiği risk alma ve dikkatli davranma arasındaki ince çizgidir.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler