[İzmir] Kayak veya Board Kıyafeti Nereden Alınır?
Sayfa 1/5 123 ... SonSon
43 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: [İzmir] Kayak veya Board Kıyafeti Nereden Alınır?

Standart [İzmir] Kayak veya Board Kıyafeti Nereden Alınır?

Arkadaşlar 6 nisan pazartesi 2 günlüğüne izmir'de olacağım ve kayak ve kayak malzemesi satın almak istiyorum. Bana tavsiye edeceğiniz satış noktaları var mı acaba? Bu arada izmir'in yabancısıyım detaylı anlatımla tarif ederseniz sevinirim... Şimdiden teşekkürler...

Standart Ynt: İzmir'de Kayak ve kayak kıyafetleri satan bir yer tavsiyesine ihtiyacım var...

Bahadır açıkcası nerden geldiğini merak ettim izmirde şu sezonda çok seçenek olurmu bilmem kış sezonunda bile sıkıntılı tek yere bağlı kalıyosun alsancakta redline var oraya bi uğrayabilirsin sorduğunda herkez gösterir zaten.
    Can MANCAR
    İzmir - Bartın

Standart Ynt: İzmir'de Kayak ve kayak kıyafetleri satan bir yer tavsiyesine ihtiyacım var...

izmirde neresi var bilmiyorum ama izmir dışına çıkma şansınız varsa spx mağazalarında istediğiniz kadar çeşit bulabilirsiniz..

Standart Ynt: İzmir'de Kayak ve kayak kıyafetleri satan bir yer tavsiyesine ihtiyacım var

Arkadaşlar cevaplarınıza teşekkürler, İzmir'e marmaris'ten geliyorum, yani bulunduğum yerde(marmaris'te) hiçbir yer yok kayak ve malzemeler üzerine satış yapan, bu arada spx mağazaları nerelerde var yani izmir veya muğlaya yakın bölgelerde var mı?

Alıntı bahadirsen Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaşlar cevaplarınıza teşekkürler, İzmir'e marmaris'ten geliyorum, yani bulunduğum yerde(marmaris'te) hiçbir yer yok kayak ve malzemeler üzerine satış yapan, bu arada spx mağazaları nerelerde var yani izmir veya muğlaya yakın bölgelerde var mı?
    malesef yok dostum,izmirde bulabilecegini sanmiyorum,belki boyner de bulabilirsin.karsiyaka kipa da ki boyner.
    Karsiyaka

İzmir de gül sokak ta redline var . Ellerinde bir kaç takım kayak malzemesi kalmış. Kıyafetlerde %50 indirimli . Tabi fiyatlar biraz uçuk .

ordan alisveris yapicagina ucakla istanbula gidip ordan al ayni paraya mal olur,hem istanbulu görmüş olursun
    Karsiyaka

Standart Ynt: İzmir'de Kayak ve kayak kıyafetleri satan bir yer tavsiyesine ihtiyacım var

Arkadaşlar tekrar teşekkür ederim ilginize....
    demek istediğinizi anladım ve İzmir'den kayak ve kayak kıyafeti alışverişi konusunda fazla ümitli değilim artık...
    Ben sezon sonu olduğu için uygun fiyatlarla alışveriş yapabileceğimi düşünmüştüm ama neyse ...
    artık yolumun ist'a düşmesini beklemekten başka yapacak bir şey yok galiba...
    Ama yine de dediğiniz yerlere yani redline ve boyner'e bir bakacağım ne olmaz ne olur....

İzmir ümitsiz vaka :(
    Bu kadar kafası çalışan adam (bknz seçim sonuçları ) bir araya gelir de naısl olur kayakla kimse ilgilenmez !!!
    Ski: Salomon XWing 7
    Boot: Fischer Soma Viron 95 flex
    Helmet: Red Trace Goggle: Giro Root Gloves: Burton Goretex

İlker A. --İZMİR-- Arh(+)
    One life live it... Ski Forever...

Alıntı bahadirsen Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaşlar 6 nisan pazartesi 2 günlüğüne izmir'de olacağım ve kayak ve kayak malzemesi satın almak istiyorum. Bana tavsiye edeceğiniz satış noktaları var mı acaba? Bu arada izmir'in yabancısıyım detaylı anlatımla tarif ederseniz sevinirim... Şimdiden teşekkürler...
    bana alo dersen adresine teslim kayak ve malzeme konusunda sana yardımcı olabilirim yüksek mevkilerde tanıdıklarım var
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Sayfa 1/5 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler