Kartutkusu T-Shirt'leri
Sayfa 1/21 12311 ... SonSon
203 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kartutkusu T-Shirt'leri

Cool Kartutkusu T-Shirt'leri

Öncelikle şunu söylemek isterim ki, eski konuyu hazır yeni hortlamışken devam mı ettirsem yoksa bu sezon için yeni bir başlık mı açsam tam karar veremedim. Tercihimi yeni bir başlangıç yapmaktan yana kullandım. Bu sezon için yapılacak olan yada planlanan düşünce aşamasında olan sweatler için sizlerin fikirlerini almak istiyorum.

Geçen yıldan aklımda kalan bir kaç madde var:
    - Baskı ve kumaş kalitesi
    - Polarlarda beyaz olmayacaksa, alternatif olarak kırmızı, beyaz, siyah yada fosforlu pastel renklerin kullanılması (tercihen turuncu) ,
    - Logonun bulunacağı yer (sol üstte bulunması yerine, büyük bir formatta ortada olması gibi)
    - Bayanlar için alternatif sweat kesimleri ( v yaka, dar kesim vs vs)
    - Sweat ile uyumlu kar başlığı / bere yapılması
    - Toplu sipariş verme durumu ve bu sayede isim yazdırma sorununu başta halledebilme
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

Standart Cevap: 2009-2010 sezonu için Kartutkusu polar sweatleri

Merhaba canverse,

Kartutkusu Jersey lerinin 2. tasarımlarını bir dikim atolyesine verdim. Bayramdan sonra örnek dikimlerine başlayacaklar.

Bayram öncesi kumaşçıları gezdim ve bizim için en çok ise yarayacak su tutmayan özel kumaşlardan bulup onlardan aldım Bu kumaşlar ayrıca oldukça parlak ve kaliteli bir görünüme sahip. Neredeyse fosforlular diyebilirim
    Renkler : Kırmızı , Turuncu ve Fosforlu Açık Yeşil. Birazdan renklerin fotosunu geçip gönderebilirim

Bunun haricinde alacagımız her turlu delikli de olsa kumaşlar kar ve suyu gorunce genel bir memnuniyetsizlik yaratacaktı

Baskı konusunda da konusunda uzman ayrı bir firmayla çalışmayı uygun gordum. Tabi sonuçlar elimize gelince kesin kararı vereceğiz.

Luniz in bu sene kırmızı şapka talebi oldu, üzeride kocaman bir kar tanesi olan. Buda güncemde , eğer şapka konusu ile ilgilinebilecek varsa sorumluluk vermekten memnuniyet duyarız

Kartutkusu Buff için ithalatçı firma ile görüşme yaptım, sparişler 1.5 aydan once gelmiyor ve tanesi 25 lira gibi bir fiyata geliyor. Simdilik bu işi erteledik gibi, ama alternatif çalışmalarımız suruyor.

Geçen seneki Polar gerçekten çok begeni kazanmıştı , eğer isteyen olursa aynı tasarımdan devam edebiliriz , kabul gormuş ve begenilmiş bir tasarım oldu , SerkanYıldız a bunun için ayrıca teşekkür ederiz

Özellikle Buff ve Şapka konusunda destek verecek arkadaşlarımızın desteğini bekliyoruz

Renkler ektedir, kumaşlar su tutmaz özelliğe sahiptir
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi   

işte budur yaa :D

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen seneki Polar gerçekten çok begeni kazanmıştı , eğer isteyen olursa aynı tasarımdan devam edebiliriz , kabul gormuş ve begenilmiş bir tasarım oldu , SerkanYıldız a bunun için ayrıca teşekkür ederiz

Özellikle Buff ve Şapka konusunda destek verecek arkadaşlarımızın desteğini bekliyoruz
    serkanın yazdıklarına baktım, forumda bir yıldır görünmüyor. umarım geçen yılın üretimlerine devam eder. belki de serkana da farklı renk polar üretimi teklifi götürebiliriz, ne dersin?

bir de su tutmayan özel kumaşlar dediğin de bir tür polar mı yoksa daha farklı bir şey mi?
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

Alıntı canverse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işte budur yaa :D

serkanın yazdıklarına baktım, forumda bir yıldır görünmüyor. umarım geçen yılın üretimlerine devam eder. belki de serkana da farklı renk polar üretimi teklifi götürebiliriz, ne dersin?

bir de su tutmayan özel kumaşlar dediğin de bir tür polar mı yoksa daha farklı bir şey mi?
    Serkan eğer isterse yapabilir, ama bşkalarıda yapmaya kalkabilir. Ben orada sadece Serkan a teşekkür etmek istedim

Su tutmayan kumaşlar Jersey için , forma kumaşı gibi yani. Polar konusu ayrı onun kumaşı zaten polar olacak

Standart Cevap: 2009-2010 Sezonu Kartutkusu Jersey, Polar Sweatleri

T-shirt ler ve Jersey ler çok yakında geliyorlar

Görenler olduysa hafta sonu Dorukkaya da bir tane numuneyi giymiştim

Foto çekende oldu ama kim çekmişti hatırlayamadım :P

bi' gorseydik yaw

arkadaşlar selam.canverse ben 1 senedir yazmıyo değilim aslında sitede birara bi değişiklikler olmuştu bilirsiniz o zaman benim girememe gibi bir durumum oldu ayrıca hesabımda sıfırlanmıştı.sonradan yeniden kayıt yaptım şimdi hergün buralardayım ama devamlı yazmıyorum o bi gerçek tabi.

poları yapmada sıkıntı yok zaten emrah abiyle görüşüyoruz biz.şapka ve buff konusuna gelince bunlarda net bi adet yaparsak bunlarıda çok güzel bi tasarımla halledebilirim.poları yapan bunları hertürlü yapar yani.

Alıntı serkanyıldız1981 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selam.canverse ben 1 senedir yazmıyo değilim aslında sitede birara bi değişiklikler olmuştu bilirsiniz o zaman benim girememe gibi bir durumum oldu ayrıca hesabımda sıfırlanmıştı.sonradan yeniden kayıt yaptım şimdi hergün buralardayım ama devamlı yazmıyorum o bi gerçek tabi.

poları yapmada sıkıntı yok zaten emrah abiyle görüşüyoruz biz.şapka ve buff konusuna gelince bunlarda net bi adet yaparsak bunlarıda çok güzel bi tasarımla halledebilirim.poları yapan bunları hertürlü yapar yani.

biz kendi capimizda boss ile bir tasarim (taslagi demek daha dogru tabi) yapmistik, seninle de paylasir sanirim.. tabi sayi konusunda soz tecrubelilerin

hani bana hani bana :P :D

Sayfa 1/21 12311 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler