9 Gunluk Snow-Forecast Kartalkaya, Kartepe, Uludağ, Erciyes Palandöken Kar Kalınlıkları Hava Durumu - Sayfa 62
Sayfa 62/69 İlkİlk ... 12526061626364 ... SonSon
688 sonuçtan 611 ile 620 arası

Konu: 9 Gunluk Snow-Forecast Kartalkaya, Kartepe, Uludağ, Erciyes Palandöken Kar Kalınlıkları Hava Durumu

Standart Cevap: 9 Gunluk Snow-Forecast Kartalkaya, Kartepe, Uludağ, Erciyes Palandöken Kar Kalınlıkları Hava

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    erciyes gerek yabanci turistlerin dagda olmasiyla gerek havaalaninin kapadokya bolgesinin temel ulasim noktasi olmasiyla katmerli risk bolgesi...

mumkunse gitmeyin... illa gidecekseniz insanlarla mesafeyi korumak basta olmak uzere saglik bakanliginin brosurundeki onerilere harfiyen uyun... tabii ki teleferikleri kullanmayin... telesiyejler yeter de artar size...

erciyes yerine suraya gidin de diyemem... son bir haftaya kadar dogudaki merkezler yogun iranli turist aldi, batidakiler ise arap yarimadasindan ve yine iranlilardan yogun talep goruyordu... ayrica kayak sporuyla mart ortasinda kayacak kadar yakindan ilgili toplulugun seyahat oykulerinde gecmis 14 gunde yurtici/yurtdisi ucak yolculugu illa bulunacaktir...

tedbiren 2 hafta kadar sabredip yayilma durumuna gore plan yapmak makul olabilir... tabii kar kalirsa...

su linkte tiklatip desktop versiyonundan virusun durumunu takip edebilirsiniz: https://coronavirus.jhu.edu/map.html
    Zaten hocam su kartal tarafi 1 hafta daha uzatsaydi hic erciyes vs bakmayacaktik, gerci uzatsaydida yagis yok doğru durust..

Erciyese Gidersekte gunde 1 kere sabah cikarken teleferige de binmemiz gerekiyor oda sikintili bir durum

Simdi verdiginiz linkten kontrol ettim, turkiyedeki tek kirmizi nokta kayseri cevresinde bir yer..
    2 haftaya kar kalacağını hic sanmiyorum, ya gidecegiz yada bu sezonu böyle kapatacağız baska care yok gibi..

Daha kotusu 1 ay sora kapadokya seyahatimiz var, oda sallantiya girecek gibi bu durumda......

Link cok faydali oldu, sagolun.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Standart Cevap: 9 Gunluk Snow-Forecast Kartalkaya, Kartepe, Uludağ, Erciyes Palandöken Kar Kalınlıkları Hava

Alıntı uussff Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten hocam su kartal tarafi 1 hafta daha uzatsaydi hic erciyes vs bakmayacaktik, gerci uzatsaydida yagis yok doğru durust..

Erciyese Gidersekte gunde 1 kere sabah cikarken teleferige de binmemiz gerekiyor oda sikintili bir durum

Simdi verdiginiz linkten kontrol ettim, turkiyedeki tek kirmizi nokta kayseri cevresinde bir yer..
    2 haftaya kar kalacağını hic sanmiyorum, ya gidecegiz yada bu sezonu böyle kapatacağız baska care yok gibi..

Daha kotusu 1 ay sora kapadokya seyahatimiz var, oda sallantiya girecek gibi bu durumda......

illa erciyes'e gidilecek ise hacilar veya tekir yerine hisarcik'i tercih edin... develi calisiyor ise develi'den gondola binmeden hisarcik'a donebilirsiniz...

o kırmızı nokta kayseriden ziyade tüm türkiye'yi gösteriyor. Tesadüfen Kayseri üzerine gelmiş nokta.

Geçen pazartesi perşembe kapadokya daydım. Corona bulaşmamışsa daha bulaşmaz [emoji1787][emoji2956]88 bin türden hepimiz kucaklaştık[emoji38]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Stelvio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen pazartesi perşembe kapadokya daydım. Corona bulaşmamışsa daha bulaşmaz [emoji1787][emoji2956]88 bin türden hepimiz kucaklaştık[emoji38]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    git evinde otur arkadas... daha min. 1 haftan var... 60 yas altindaysan semptom gosterme suren bagisiklik sistemine gore 27 gunu bulabilir... hafif bile gecirsen bulasiciligin yuksek...

illa erciyes'e gidilecek ise hacilar veya tekir yerine hisarcik'i tercih edin... develi calisiyor ise develi'den gondola binmeden hisarcik'a donebilirsiniz...
    Hanım ben gelmem diyor zaten erciyese ondan yalan oluyoruz.. [emoji1]
    Kkayada yagis var belki dorukkayaya ikna edebilirim bakalim

git evinde otur arkadas... daha min. 1 haftan var... 60 yas altindaysan semptom gosterme suren bagisiklik sistemine gore 27 gunu bulabilir... hafif bile gecirsen bulasiciligin yuksek...
    ben gider miydim.. iş için saçma bir gezi programı..çok da gerekliydi ya! saçma sapanlıklar ülkesiyiz ya.. muhalif olsan kötü oluyosun..

Hanım ben gelmem diyor zaten erciyese ondan yalan oluyoruz.. [emoji1]
    Kkayada yagis var belki dorukkayaya ikna edebilirim bakalim

benden duymus olmayin ama yurtdisi gediklisi haci sabanci palazzo'da gorulmus... [emoji38]

lakin ki bu hafta hava hep yagisli ve ruzgarli... belki haftasonu guzel olur...

benden duymus olmayin ama yurtdisi gediklisi haci sabanci palazzo'da gorulmus... [emoji38]

lakin ki bu hafta hava hep yagisli ve ruzgarli... belki haftasonu guzel olur...
    kartal bu haftasonu sondu dimi

Alıntı Stelvio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kartal bu haftasonu sondu dimi
    Kartal Otel dün kapattı, Dorukkaya bu Pazar kapatıyor;

Sayfa 62/69 İlkİlk ... 12526061626364 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler