9 Gunluk Snow-Forecast Kartalkaya, Kartepe, Uludağ, Erciyes Palandöken Kar Kalınlıkları Hava Durumu - Sayfa 11
Sayfa 11/69 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon
688 sonuçtan 101 ile 110 arası

Konu: 9 Gunluk Snow-Forecast Kartalkaya, Kartepe, Uludağ, Erciyes Palandöken Kar Kalınlıkları Hava Durumu

Standart Cevap: Kartalkaya, Kartepe, Uludağ Kar Kalınlıkları ve Hava Durumu

Alıntı 000passive000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende neden açılmıyor?
    Google chrome veya mozillafirefoxtan girme Internet Exploreri dene bendede aynı abuk subukj yazılar çıkıyordu IE denedım oldu ;-) yararım olduysa ne mutlu bana ama şuan hiçbirşey gözükmüor

Standart Cevap: Kartalkaya, Kartepe, Uludağ Kar Kalınlıkları ve Hava Durumu

Alıntı whitesnow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Google chrome veya mozillafirefoxtan girme Internet Exploreri dene bendede aynı abuk subukj yazılar çıkıyordu IE denedım oldu ;-) yararım olduysa ne mutlu bana ama şuan hiçbirşey gözükmüor
    Teşekkürler... Açıldı ama dediğin gibi karanlık. :D

Standart Cevap: Snow-Forecast Kartalkaya, Kartepe, Uludağ, Erciyes Palandöken 9 Gunluk Kar Kalınlıkları Hava

yani yılbası uludag programı yatar mı yatmaz mı..

Standart Cevap: Snow-Forecast Kartalkaya, Kartepe, Uludağ, Erciyes Palandöken 9 Gunluk Kar Kalınlıkları Hava

onu allah biliyor. bence o tarihte yeterli kar olur.
    Hayatta kalmak, haz alma duygusunun teşvik ettiği risk alma ve dikkatli davranma arasındaki ince çizgidir.

Kartal Otel'in dün yaptığı ölçümlere göre;
    Kar Kalınlığı: 30cm
    Sıcaklık: -1ºC
    Rüzgar: 5 Km/h
    Hava Durumu: Kar Yağışlı
    Kartal Otel

Grand Kartal'ın dün yaptığı ölçümlere göre;
    Kar Kalınlığı: 26cm
    Sıcaklık: -1ºC
    Rüzgar: 20 km/h
    Hava Durumu: Kapalı
    Grand Kartal Otel

Şuan Kartalkayada çok feci kar yağıyor kamera kapanmış 26 cm karın 40 olmasını bekliyoruz 40 olursa sezonu açarlar ;-) uludağ içinde karinna hotelin ve ffahri hotelin kameralarına bakınız baya bir yağmış heryer beyaza bürünmüş :D

Yalnız birşey diyeceğim kartal hotel 13.12.2009 tarihinde güncellemiş 45 cm kar var diyor Grand kartal ise 26 bence 45 cm daha doğru gibime geliyor Bide kartal hotelde pistin son halini gösteriyor

dağın ölçülen noktasına göre farklı çıkması normal kar kalınlığının...

Alıntı whitesnow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalnız birşey diyeceğim kartal hotel 13.12.2009 tarihinde güncellemiş 45 cm kar var diyor Grand kartal ise 26 bence 45 cm daha doğru gibime geliyor Bide kartal hotelde pistin son halini gösteriyor
    Evet..!!! Ben sabah erken baktım dünün hava durumu vardı.. :D !! YAŞASIN !! :D

Sayfa 11/69 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler