Tüplü Dalışa Nasıl Başlanır ? - Sayfa 5
Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
46 sonuçtan 41 ile 46 arası

Konu: Tüplü Dalışa Nasıl Başlanır ?

Standart Cevap: Tüplü Dalışa Nasıl Başlanır ?

Herkese selam

Dalışı herkese sıddetle tawsıye ederım
    ıyı ır egıtım we ıyı planlanan bır dalıs ıle dunyanın en guvenlı sporlarından bırısıdır scuba.

1996 dan beri fiilen dalıyorum.ve ınanın dunyanın en huzurlu yerı su altıdır.
    Padı Dive Master'ım we yaklasık ıkı yıl once 600 kusurlerde log tutmayı bıraktım.

eger bır dalıs organızasyonu yaparsanız da buyuk keyıfle katılırım.

@gokbey aynı bcd yı kullanıoruz Tusa ıyıdır

Walla ben Aygazın dedantörünü kullanıyorum oda iyidir tavsiye ederim :D
    DİKKAT ISIRIRIM

B Rh (-) / Kükürtlü / BURSA
    U Can See Me When I pass U!...
    BMW K1200R....

Alıntı DarkMafia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Walla ben Aygazın dedantörünü kullanıyorum oda iyidir tavsiye ederim :D
    güzel kafa yapar değil mi...

Smile Cevap: Tüplü Dalışa Nasıl Başlanır ?

Selamlar;

Benim çocukluğumda (yaş 42) Stingray diye bir kukla dizi vardı su altında geçen.İlk önce onunla vurulmuştum su altına...Daha sonra Kaptan Cousteau ile geri dönülmez bir yola girdim.

1995 ten beri lisanslı dalış yapıyorum.3* CMAS brövem var.Yere bu kadar yakın olupta yer çekimini hiçe sayabildiğin belkide tek yer.Boşlukta süzülme hissi, Peter Pan gibi istediğin istikamete uçuyorsun...Ve tabiiki huzur...Ve tabiiki renkler...Ve tabiiki adrenalin...

Bunların hepsini ve daha fazlasını yaşayıp, geri dönebilmek için BÜTÜN KURALLARA HARFİYEN UYMAK GEREKİR...

Hem serbest (skin) hemde aletli (scuba) dalış yapıyorum.İkiside benzer olmasına rağmen kural ve donanımları oldukça farklıdır.
    Sen işini kış tut, bırak ...KAR... yağsın.

Alıntı skilachi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar;

Benim çocukluğumda (yaş 42) Stingray diye bir kukla dizi vardı su altında geçen.İlk önce onunla vurulmuştum su altına...Daha sonra Kaptan Cousteau ile geri dönülmez bir yola girdim.

1995 ten beri lisanslı dalış yapıyorum.3* CMAS brövem var.Yere bu kadar yakın olupta yer çekimini hiçe sayabildiğin belkide tek yer.Boşlukta süzülme hissi, Peter Pan gibi istediğin istikamete uçuyorsun...Ve tabiiki huzur...Ve tabiiki renkler...Ve tabiiki adrenalin...

Bunların hepsini ve daha fazlasını yaşayıp, geri dönebilmek için BÜTÜN KURALLARA HARFİYEN UYMAK GEREKİR...

Hem serbest (skin) hemde aletli (scuba) dalış yapıyorum.İkiside benzer olmasına rağmen kural ve donanımları oldukça farklıdır.

Walla sölediklerine hemen hemen herşeyiyle katılıyorum. Hele o gece dalışları ayrı bir zevktir. Yusuf yusuf (Malum hertaraf karanlık) yüzmek insana ayrı bi haz veriyo. :D
    Işığı kapatıp öndeki arkadaşa yavaşça yaklaşıp alttan bacaklarına bi dokundunmu çıkan ses aynen şöle broooooaaaakkkkkkk duyuluyor Ve çıkan hava kabarcıklarının hepsi emin olun sadece regülatörden çıkmıyor...
    DİKKAT ISIRIRIM

B Rh (-) / Kükürtlü / BURSA
    U Can See Me When I pass U!...
    BMW K1200R....

Gökçeada'ya kitesurf için gelen arkadaşlar rüzgar olmadığı günlerde dalış yapabilirler. Tüplü veya serbest dalış için adanın sörf yapılmayan öteki burnunda çok güzel koylar mevcut. Dalışı bende şiddetle tavsiye ederim ayrı bir dünya herkese huzur verecektir.

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345