sarıkamış hakkında?
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: sarıkamış hakkında?

Standart sarıkamış hakkında?

selamlar,
    2 saat kadar önce yanılmıyorsam (yanılıyorsam düzeltin) sgnylmz isimli bir arkadaşın sarıkamış konusuna mesaj atmıştım? şu anda konuyu göremiyorm? mesajımda gözükmüyor haliyle.
    değerli yöneticiler yanlış ne yaptım da mesajımı sildiniz?

Standart Cevap: sarıkamış hakkında?

Alıntı bariskaptan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamlar,
    2 saat kadar önce yanılmıyorsam (yanılıyorsam düzeltin) sgnylmz isimli bir arkadaşın sarıkamış konusuna mesaj atmıştım? şu anda konuyu göremiyorm? mesajımda gözükmüyor haliyle.
    değerli yöneticiler yanlış ne yaptım da mesajımı sildiniz?
    2 sezon öncesine ait ve son mesajı 7 ay önce atılmış bir konuyu post atarak tekrar gündeme getirmişsiniz. konu kapatılmıştır. ancak herhangi bir mesaj silinmemiştir. konuyu görebilmeniz lazım.

burası nasıl bir paylaşım sitesi? o zaman eski konuları toptan silin. konuyu göremiyorum son attığım mesajlarda görünmüyor

burası nasıl bir paylaşım sitesi? o zaman eski konuları toptan silin. konuyu göremiyorum son attığım mesajlarda görünmüyor
    merak etmeyin, eğer burası bir paylaşım sitesi olmasa ve toptan silinecek olsa çoktan silinmiş olurdu ve pek tabi konuyu göremezdiniz.

forum kurallarına uygun davranmanızı, hatırlamıyorsanız okumanızı tavsiye eder, iyi geceler dilerim.

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merak etmeyin, eğer burası bir paylaşım sitesi olmasa ve toptan silinecek olsa çoktan silinmiş olurdu ve pek tabi konuyu göremezdiniz.

forum kurallarına uygun davranmanızı, hatırlamıyorsanız okumanızı tavsiye eder, iyi geceler dilerim.
    forum kurallarında eski konulara mesaj atmayın diye birşey var da ben mi göremedim?
    heralde birilerinin tavuklarına kışt dedim

forumunuzun kuralları
    Forum Rules
    Registration to this forum is free! We do insist that you abide by the rules and policies detailed below. If you agree to the terms, please check the 'I agree' checkbox and press the 'Register' button below. If you would like to cancel the registration, click here to return to the forums index.
    Forum Kuralları
    Foruma Üye olan her Üye, Üyelik Kurallarini tamamen okumuş ve kabul etmiş sayılacağından, sonradan bilmiyordum yada görmedim gibi bir Beyanat kabul edilmez.

önce sen bi oku istersen?

forumunuzun kuralları
    Forum Rules
    Registration to this forum is free! We do insist that you abide by the rules and policies detailed below. If you agree to the terms, please check the 'I agree' checkbox and press the 'Register' button below. If you would like to cancel the registration, click here to return to the forums index.
    Forum Kuralları
    Foruma Üye olan her Üye, Üyelik Kurallarini tamamen okumuş ve kabul etmiş sayılacağından, sonradan bilmiyordum yada görmedim gibi bir Beyanat kabul edilmez.

önce sen bi oku istersen?
    değerli üyemiz,

eski konuları gündeme getirmeyi sevdiğinizden forumda arama yapmayı gayet iyi bildiğinizi varsayıyorum. eğer forum kurallarını arasaydınız ulaşacağınız başlık şu idi: http://www.kartutkusu.com/site-hakki...kurallari.html

tekrar kurallara uygun davranmanız gerektiğiniz hatırlatır. daha önce dikkatinizi çekmediyse okumanızı tavsiye eder. iyi geceler dilerim.

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    değerli üyemiz,

eski konuları gündeme getirmeyi sevdiğinizden forumda arama yapmayı gayet iyi bildiğinizi varsayıyorum. eğer forum kurallarını arasaydınız ulaşacağınız başlık şu idi: http://www.kartutkusu.com/site-hakki...kurallari.html

tekrar kurallara uygun davranmanız gerektiğiniz hatırlatır. daha önce dikkatinizi çekmediyse okumanızı tavsiye eder. iyi geceler dilerim.
    şimdiye kadar çok foruma girdim. forum kurallarını aratmak hiç aklıma gelmedi. uyarın için teşekkür ederim

şimdiye kadar çok foruma girdim. forum kurallarını aratmak hiç aklıma gelmedi. uyarın için teşekkür ederim
    Bence de en temiz ve sorunsuz olanı, emrah'ın
    "Bu siteyi kurmamın amacı , kayak ve snowboard severleri bir araya toplayıp bilgi paylaşımlarını sağlamak , konu hakkında daha çok insanın bilgi sahibi olmasını ve yeni insalarında site sayesinde bu spora başlamasını sağlamaktır."
    cümlesi ile başlayan forum kuralları linkine bir göz gezidrmeniz olacaktır.

Hayırlı akşamlar
    Konu canverse tarafından (27-11-2009 Saat 00:09 ) değiştirilmiştir.
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

Bu Konudaki Etiketler