Erciyes için otel tavsiyesi - Sayfa 8
Sayfa 8/8 İlkİlk ... 678
75 sonuçtan 71 ile 75 arası

Konu: Erciyes için otel tavsiyesi

Standart Cevap: Erciyes için otel tavsiyesi

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pistler şimdilik iyi... haftasonuna kadar hava da soğuk gidecek... güneşli olmasına rağmen çok bozulmaz diye tahmin ediyorum... tabi gitmeden kontrol etmekte fayda var...

dağda bence kalınabilecek alternatifleri şöyle değerlendireyim:

mirada del lago - herşey dahil - otel güzel - azcık tuzlu - piste servisle götürüyor
    grand eras - tam pansiyon - azcık tuzlu - lago'dan daha yakın
    ace - tam pansiyon - hesaplı - piste en yakın
    bilgiler için teşekkür ederim
    ace ve mirada arasında seçim yapıcam... tek başıma gideceğim için azıcık hareketlilik ve konfor mu, yoksa sade ve huzurlu bir 3 gece mi istiyorum onun kararını veremedim henüz )
    ancak snowkite yapacaksam sanırım konfor biraz gözardı edilerek fiyatlara odaklanacağım gibi...

şehirde kalınması halinde dağa gidiş-dönüş nasıl oluyor? kolay mıdır ulaşım? uzun sürer mi? otobüs/minibüslerin ilk çıkış ve son dönüş saatleri uygun mudur?

Alıntı sarman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bilgiler için teşekkür ederim
    ace ve mirada arasında seçim yapıcam... tek başıma gideceğim için azıcık hareketlilik ve konfor mu, yoksa sade ve huzurlu bir 3 gece mi istiyorum onun kararını veremedim henüz )
    ancak snowkite yapacaksam sanırım konfor biraz gözardı edilerek fiyatlara odaklanacağım gibi...

şehirde kalınması halinde dağa gidiş-dönüş nasıl oluyor? kolay mıdır ulaşım? uzun sürer mi? otobüs/minibüslerin ilk çıkış ve son dönüş saatleri uygun mudur?
    aracınız varsa şehirde kalabilirsiniz... çok hesaplı alternatifler mevcut... dağa ulaşım için genellikle develi minibüsleri kullanılıyor... ancak belirli saatlerde belediye otobüsleri de mevcuttu diye hatırlıyorum... otellerle görüşüp bilgi almak en sağlıklısı olur...

Mirada del lago otelinde kalacak olan varsa bildigi kadarıyla otel taxı ayarlıyordu 70 tl'ye istersen tek kisi bin istersen 4 kisi bin yanlız hlimanından taksi tutup develiye gelip ordan 5 TL verip minibüs le cıkmak faydalı olmaz'mı ??? varsa telefonları nedir ???

Alıntı mkelleci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Pegasus'un iki günlük ucuz bilet cılgınlıgına kapılıp 9-10 ocak için Kayseri bileti aldık. 7 kişiyiz 1 gece kalmakta problem cıkarmıyacak bir otel arıyoruz. Erciyes'e hiç birimiz daha önce gitmedik ,otel tavsiyelerinize açığız.

Teşekkürler
    pegasus 33 tl bilet indirimi yaptı herhalde ondan aldınız otel olarak Mirada del lago Mirade del monte biri 5 yıldız biri 3 yıldız

Mirada del monte ya 126 yada 140 tl diye biliyorum rezv yapacaksanız eger ya ANITUR dan yaptırın yada TOURISTICA turizm firmasından yaptırız internet üzerinden indirim olacak pesin ödeme de %10 indirim yapıyorlar diger turizm firmaları bu otellerle calısıyor aralarında baya ucurum var nasıl olsa hicbirinde transfer yok kendi imkanınızla gitmeniz gerekicek

Eski yorumları gördükçe için gidiyor, şu an ki otel fiyatlarını bildiğim için ne zamanlar geçirmişiz be..

Sayfa 8/8 İlkİlk ... 678

Bu Konudaki Etiketler