19-22 Şubat 2010 Erciyes Mirada Del Lago Otel - Sayfa 53

Sonuçlar: Nerede Konaklayalım?

Katılımcı sayısı
29. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Misafirhane

9 31.03%
  • Mirada Del Lago

13 44.83%
  • Mirada Del Monte

7 24.14%
  • Grand Eras

1 3.45%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
Sayfa 53/58 İlkİlk ... 3435152535455 ... SonSon
580 sonuçtan 521 ile 530 arası

Konu: 19-22 Şubat 2010 Erciyes Mirada Del Lago Otel

Standart Cevap: 19-22 Şubat 2010 Erciyes Mirada Del Lago Otel

Alıntı drunk bat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler arkadaşlar. bir yıl kadar önce benzer bir sakatlık yaşamıştım, hatta buraya da yazmıştım, ters bir düşüş sonucu sağ omzumdaki kolu harekete geçiren eklemlerim zarar görmüştü, 1,5-2 hafta kolumu omuzdan kıpırdatmakta zorlanmıştım, neyse ki kalıcı bir hasar oluşmamıştı.
    bugün saat 4'ten sonra son kaymalarımdan birini yaparken yine yüzüstü sağ kolum dirsekten kırık dışa açı yapacak şekilde omuzu zorlayan bir düşüş yaşadım ve çıt sesini duydum, geçen senekine göre daha yumuşak bir düşüştü, geçen senekinde abartmıyorum çat sesi gelmişti. ben yine aynı olay olduğunu farkettim, kolumu omuzdan kıpırdatmaya çalıştığımda zorlandığımı ve ağrı hissettiğimi farkettim.
    neyseki tin soldier biraz aşağıdaydı. ona söyledim durumu, şu an dediği gibi kolumu askıda tutup, 2-3 saatte bir 5-10 dk. buz uyguluyorum. yarına acısının biraz daha hafifleyeceğini umuyorum.
    yarın sizlerle görüşmek için yine dağa çıkmayı düşünüyorum ve tabiki bir de tin soldier'in başına ekşiyeceğim, krem jel ağrı kesici kullanılacaklara dair sorularımla.
    çok geçmiiş olsun drunk bat... acil şifalar dilerim..

Alıntı drunk bat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler arkadaşlar. bir yıl kadar önce benzer bir sakatlık yaşamıştım, hatta buraya da yazmıştım, ters bir düşüş sonucu sağ omzumdaki kolu harekete geçiren eklemlerim zarar görmüştü, 1,5-2 hafta kolumu omuzdan kıpırdatmakta zorlanmıştım, neyse ki kalıcı bir hasar oluşmamıştı.
    bugün saat 4'ten sonra son kaymalarımdan birini yaparken yine yüzüstü sağ kolum dirsekten kırık dışa açı yapacak şekilde omuzu zorlayan bir düşüş yaşadım ve çıt sesini duydum, geçen senekine göre daha yumuşak bir düşüştü, geçen senekinde abartmıyorum çat sesi gelmişti. ben yine aynı olay olduğunu farkettim, kolumu omuzdan kıpırdatmaya çalıştığımda zorlandığımı ve ağrı hissettiğimi farkettim.
    neyseki tin soldier biraz aşağıdaydı. ona söyledim durumu, şu an dediği gibi kolumu askıda tutup, 2-3 saatte bir 5-10 dk. buz uyguluyorum. yarına acısının biraz daha hafifleyeceğini umuyorum.
    yarın sizlerle görüşmek için yine dağa çıkmayı düşünüyorum ve tabiki bir de tin soldier'in başına ekşiyeceğim, krem jel ağrı kesici kullanılacaklara dair sorularımla.
    Geçmiş olsun drunk bat..

Alıntı iceman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kartutkusu neye bakıyor?... Tabi ki eklenecek fotoğraflara...
    e hani gerisi?? resim isterik,merak ederik

drunk bat çok geçmiş olsun umarım ciddi bir sorun yoktur.
    hepinize iyi eğlenceler, fotografların devamını bekliyoruz
    Ezgi Algur - 1981 - 0 Rh(+)
    İstanbul - Maltepe
    Board : Rossignol Reserve 148
    Bağlama : Rossignol HC250
    Bot : Vans Mantra Black/Violet

geçmişler olsun drunk bat.
    bu arada bu sezon belki de yıllar yılı unutulmayacak.
    o kadar çok sakatlık talihsizlik gördük ki...
    ben kendi bacağımın morarmasını, dizimin kayaya çarpmasını burada anlatmaktan bile çekindim zamanında -ki bu olayın üstüne daha nice talihsizlikler gördük site sakinleri olarak.
    ne diyelim, son olur umarım.

Bir de sanırsam spxler önümüzdeki sezon oldukça fazla korunma malzemesi satacak.
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

Alıntı erciyeskayak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok geçmiiş olsun drunk bat... acil şifalar dilerim..
    Alıntı darcypete Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun drunk bat..
    Alıntı iceman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun... Otelde @Seyirci'den aldık haberleri, tadımız kaçtı... :(
    Alıntı zio gigi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    drunk bat çok geçmiş olsun umarım ciddi bir sorun yoktur.
    hepinize iyi eğlenceler, fotografların devamını bekliyoruz
    Alıntı canverse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmişler olsun drunk bat.
    bu arada bu sezon belki de yıllar yılı unutulmayacak.
    o kadar çok sakatlık talihsizlik gördük ki...
    ben kendi bacağımın morarmasını, dizimin kayaya çarpmasını burada anlatmaktan bile çekindim zamanında -ki bu olayın üstüne daha nice talihsizlikler gördük site sakinleri olarak.
    ne diyelim, son olur umarım.

Bir de sanırsam spxler önümüzdeki sezon oldukça fazla korunma malzemesi satacak.
    çok teşekkür ederim arkadaşlar hepinize. her ne kadar kolumu omuzdan kıpırdatamasam da geçen sene de aynısını yaşadığım için ciddi bir şey değildir diye düşünüyorum ben de. bir kaç haftaya geçeceğini umuyorum.
    ondan sonra da bir kaç hafta temkinli olmak adına kaymam heralde, sonra da sarıkamış geliyor zaten. sezona ara verip dönüşü sarıkamışta yapacağım yani büyük ihtimalle :001_smile:
    bugün kayacak arkadaşlar, lütfen dikkatli kayın sizler. bir ara yanınıza uğrayacağım.

tühh, drunk bat çok geçmiş olsun.umarım hiç değilse bundan sonrası senin için iyi olur.

@drunk: öğleden sonra mantı yemeye gideceğiz... gelirsen bekleriz...

erciyes'e gelecek arkadaşlarımız için ufak bir bilgilendirme notu:

zümrüt telesiyejden skipass almak isteyen kartutkunları Burhan ile temas etsinler, güzellik istesinler...

Zümrüt Cafe-Chairlift-Ski Rent
    Burhan Çalapkorur
    0 352 342 20 50
    0 533 254 60 64

Alıntı Kutay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öğlenden sonra mantı yemeye gidecek olmanızdan şu sonucu mu çıkarmalıyız, pist iyi değil, günü bitirdiniz?
    valla ekibin büyük kısmı kayıyor... ancak pistin iyi olduğunu söyleyemeyiz...

Drunk Bat çok geçmiş olsun sanırım benim sol omuzumdaki olay sende sağda var. 1 yıl kaymadım geçti zannettim, biraz ters bir hareket, düşüş yaşadığımda hemen tekrarlıyor. Çok dikkat et kendine tekrar geçmiş olsun.
    Quality in Everything We Do...

Sayfa 53/58 İlkİlk ... 3435152535455 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler