[Tartışma] Sarıkamış 8-10-13 Ocak 2010 - Sayfa 36
Sayfa 36/36 İlkİlk ... 26343536
360 sonuçtan 351 ile 360 arası

Konu: [Tartışma] Sarıkamış 8-10-13 Ocak 2010

Standart Cevap: [Tartışma] Sarıkamış 8-10-13 Ocak 2010

Alıntı nuestra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada bugün çok tatsız bir olaya şahit oldum. Buranın yerli halkı olduğuna inandığım iki telesiyej görevlisi sıra bekleyen onlarca yerli ve yabancı turistin gözü önünde biribirine sopa ve yumrukla girişti.

Sonuç olarak babasıyla orada sıra bekleyen ve olayla hiçbir ilgisi olmayan 7-8 yaşlarındaki bir çocuğun burnu ciddi bir şekilde kanamaya başladı.

Ülkemiz insanı bu tarz şeylere alışkın olmasına karşın yabancı turistlerin bakışları ve yorumları ne yazıkki beni Türk olmaktan utandırdı.
    bu konu ile ilgili olarak jandarma ekibi ile yarın konuşma yapacağım. oradaki personeli tanıyorum ve ne olmuş ne bitmiş detayları öğreneceğim. gerekli müdaheleyi yapmak boynumuzun borcu. umarım o ufaklık da ciddi bir sorun yaşamadan sağlık sorununu atlatır.

Türk olmaktan da ne olursa olsun utanmayınız derim. yani kabul ediyorum, olayın çıkması da, kavganın şekli de, müdahele tarzı da yanlış ve eksik olabilir. ama yine de biz olalım birlik olalım. yanlışları bir şekilde ortadan kaldırırız. herkes elbet ki bir olmuyor ama bir bütünde ne kadar az hata olursa, ne kadar sağlam birlik olursa, çürük elmalar da bir o kadar az yada önemsiz olur
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet dostlar hepinize sarıkamış'tan selamlar, sevgiler... palandöken'e attığımız imzadan sonra sarıkamış'tayız... ekibin büyük çoğunluğu meşaleli yürüyüşte... tekkeyi oliver bekliyor...

bu arada tolga arkadaşımız palandöken'de talihsiz bir kaza geçirdi... kendisine geçmiş olsun diyor, bir an evvel aramıza katılmasını dört gözle bekliyoruz... geçmiş olsun babacım...
    bu meşale yürüyüşüne hayran kaldım gerçekten. tebrik ederim. çok başarılı bir organizasyon oluyor. böyle giderse otellerde her yıl ücretsiz kontenjan dahi verirler kartutkusuna :D

ayıca tolgaya ne olduğunu öğrenebilir miyiz? çok geçmiş olsun, umarım ciddi bir şeyi yoktur
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok eğlenceli bir Sarıkamış macerası yaşıyoruz , bu akşam ilk video yu gonderebiliriz.

Buralara bugune kadar niye gelmedik diye soruyorum kendime

Bu akşam 19:00 yada yarın akşam aynı saatte TGRT haberlerde bizi gorebilirsiliz , Gökbey ve benimle röportaj yaptılar , ayrıca ajan haberlerinede girecekler , saolsunlar Kartutkusu ile Belediye başkanından kaymakamına çok ilgileniyorlar
    izleyeceğiz boss,fotoları ve videoları bekliyoruz arkadaşlarrr:001_smile:
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Çok eğlenceli bir Sarıkamış macerası yaşıyoruz , bu akşam ilk video yu gonderebiliriz.

Buralara bugune kadar niye gelmedik diye soruyorum kendime
    artık her kış bir haftamı sarıkamışa ayıracağım. gerçekten de insanın bir kez orayı görmesi, sarıkamış tutkunu olmasına yetiyor da artıyor

videoyu da sabırsızlıkla bekliyorum, bekliyoruz
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)

Bu sene buraya hafta sonu için tekrar gelebiliriz buraya

Tolga ile konuştuk , durumu iyiymiş, yarın sabah Istanbul a donuyorlar. Dizini ufak bir taşa vurdu ama taş keskin olduğu için dizinde bir yarık oluştu sanırım 7 tane dikiş atıldı.

Video ve fotolar akşam yemeginden sonra sizlerle olacak

Bu sene buraya hafta sonu için tekrar gelebiliriz buraya

Tolga ile konuştuk , durumu iyiymiş, yarın sabah Istanbul a donuyorlar. Dizini ufak bir taşa vurdu ama taş keskin olduğu için dizinde bir yarık oluştu sanırım 7 tane dikiş atıldı.
    bu arada ben de dizimi rampa için kazı yaparken taşa vurmuştum ve bir süre ağrımıştı. ama sarıkamış aşkına umursamadan devam etmiştim. şimdilerde diğer bacağımdaki morluk azalıyor ama hala eğilirken taşa vurduğum yer içten içe sızlıyor. dikkat etmek gerekiyor bu konularda. gerçekten bu sezon daha başlangıcında bana ço iyi dersler verdi. sporu ne amaçla olursa olsun çok fazla zorlayarak yapmamak gerek.
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)

vallahi herşey 10 numara görünüyor.
    Videoyu da gördükten sonra biteriz artık buralarda.

Ziyaretçi

:001_smile: dikkat edin birbirinize...erken yatın dinlenin..azıcık açma germe yapın kaymaya başlamadan önce..telef. şarjını kontrol edin...kask takın..sağ salim dönün işte...:001_smile:

şu konudan devam ediyoruz arkadaşlar: http://www.kartutkusu.com/en-guzel-f...ak-2010-a.html

Sayfa 36/36 İlkİlk ... 26343536

Bu Konudaki Etiketler