Kimler Hergün Meteoroloji Raporuna Bakıp Önümüzdeki 5 günün sıcak olduğunu görüp offff çekiyor?

Sonuçlar: Meteorolojiye bakıp ahh çekiyor musunuz?

Katılımcı sayısı
38. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • evet

36 94.74%
  • hayır

2 5.26%
Sayfa 1/4 123 ... SonSon
32 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kimler Hergün Meteoroloji Raporuna Bakıp Önümüzdeki 5 günün sıcak olduğunu görüp offff çekiyor?

Talking Kimler Hergün Meteoroloji Raporuna Bakıp Önümüzdeki 5 günün sıcak olduğunu görüp offff çekiyor?

Arkadaşlar kimler hergün benim gibi havanın sıcaklığına bakıp, ardından meteoroloji raporlarına bakıp daha önümüzdeki 5 günün yağmursuz ve sıcak olduğunu görüp tabiri caizse içinden küfrediyor çok merak ediyorumm

Bu havalar ne zaman bozucakkk :D
    Erdem Şaşmaz

Belmare Hotel**** - Kuşadası
    www.belmarehotel.com

Ziyaretçi

Standart Cevap: Kimler Hergün Meteoroloji Raporuna Bakıp Önümüzdeki 5 günün sıcak olduğunu görüp offff çekiyo

yok yahu bu zamanda bakılır mı? ne alakası var? aralıktan önce bakmam ben!! desem kim inanır ki :D

Standart Cevap: Kimler Hergün Meteoroloji Raporuna Bakıp Önümüzdeki 5 günün sıcak olduğunu görüp offff çekiyo

Alıntı bkaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok yahu bu zamanda bakılır mı? ne alakası var? aralıktan önce bakmam ben!! desem kim inanır ki :D
    hahaha eminim bakmıyosundurr:D

ya aslında şimdiden panik yapmaya gerek yok ama yinede en azından biraz soğumaya hava kapatmaya falan başlasa içim rahatlıcak sizin oralar nası bilmiyorum ama şuan burası günlük güneşlik
    Erdem Şaşmaz

www.belmarehotel.com

aralıksız hergün bakıyorum. Abim manyaksın olm sen diyo.
    Kemal/////Ilgaz anadolunun sen yüce bir dağısın

Alıntı legendboxer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aralıksız hergün bakıyorum. Abim manyaksın olm sen diyo.
    :D

Ziyaretçi

Alıntı kHaiN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hahaha eminim bakmıyosundurr:D

ya aslında şimdiden panik yapmaya gerek yok ama yinede en azından biraz soğumaya hava kapatmaya falan başlasa içim rahatlıcak sizin oralar nası bilmiyorum ama şuan burası günlük güneşlik
    yok sen oralara bakma boşuna..kuşadasındasın abi:D
    buralarda ise hava ; malzemesi olmayan kalmasın 2 haftaya kalmaz tamamım diyor :001_smile: ama palandökene gelirsen tabi...

Alıntı bkaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok sen oralara bakma boşuna..kuşadasındasın abi:D
    buralarda ise hava ; malzemesi olmayan kalmasın 2 haftaya kalmaz tamamım diyor :001_smile: ama palandökene gelirsen tabi...
    abii tamamda sizin oralar yazın ortasında bile serin oluyo diye biliyorumm?? gelin verdik 2 sene önce oraya hatta damat huyundai plazada satış müdür emre belki tanıyosundur diye söylüyorum neyse telde konuşurken hep serin olduğundan bahsediyolardı. O yuzden seni anket dışına alıyoruz
    Erdem Şaşmaz

www.belmarehotel.com

Ziyaretçi

Alıntı kHaiN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abii tamamda sizin oralar yazın ortasında bile serin oluyo diye biliyorumm?? gelin verdik 2 sene önce oraya hatta damat huyundai plazada satış müdür emre belki tanıyosundur diye söylüyorum neyse telde konuşurken hep serin olduğundan bahsediyolardı. O yuzden seni anket dışına alıyoruz
    karıştırdın ben samsun dayım zaten...:001_smile:

Aynen güzel bir başlık olmuş bende hergün bakıyorum güneşli gördükce havayı deliriyorum aralık 12 de askere gitmekte koyuyor adama gidecene kadar yağmıcak bu gidişle :(( sırf bu kış kaymadan geçirmemek için izine gelcem yoksa olmıcak böyle )

Ziyaretçi

Alıntı anticore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen güzel bir başlık olmuş bende hergün bakıyorum güneşli gördükce havayı deliriyorum aralık 12 de askere gitmekte koyuyor adama gidecene kadar yağmıcak bu gidişle :(( sırf bu kış kaymadan geçirmemek için izine gelcem yoksa olmıcak böyle )
    belki bir kayak merkezi olan şehre gidersin :001_smile:

Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler