Kimler Hergün Meteoroloji Raporuna Bakıp Önümüzdeki 5 günün sıcak olduğunu görüp offff çekiyor? - Sayfa 2

Sonuçlar: Meteorolojiye bakıp ahh çekiyor musunuz?

Katılımcı sayısı
38. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • evet

36 94.74%
  • hayır

2 5.26%
Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
32 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Kimler Hergün Meteoroloji Raporuna Bakıp Önümüzdeki 5 günün sıcak olduğunu görüp offff çekiyor?

Standart Cevap: Kimler Hergün Meteoroloji Raporuna Bakıp Önümüzdeki 5 günün sıcak olduğunu görüp offff çekiyo

Alıntı anticore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen güzel bir başlık olmuş bende hergün bakıyorum güneşli gördükce havayı deliriyorum aralık 12 de askere gitmekte koyuyor adama gidecene kadar yağmıcak bu gidişle :(( sırf bu kış kaymadan geçirmemek için izine gelcem yoksa olmıcak böyle )
    bozma moralini sonuçta izin kullanır doya doya kayarsın askerliktede yapılacak olan en iyi tatili yapmış olursun
    Erdem Şaşmaz

Belmare Hotel**** - Kuşadası
    www.belmarehotel.com

Standart Cevap: Kimler Hergün Meteoroloji Raporuna Bakıp Önümüzdeki 5 günün sıcak olduğunu görüp offff çekiyo

valla aralık başından önce bakmam... hoş zaten pek keyfim de yok bu ara... daha açıp bakmışlığım yok hava tahminlerine, haritalarına...

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla aralık başından önce bakmam... hoş zaten pek keyfim de yok bu ara... daha açıp bakmışlığım yok hava tahminlerine, haritalarına...
    henüz tanışmıyoruz seninle umarım bigün tanışırız ama niye keyfin yok umarım birşeyler ters gitmiyordur?
    Erdem Şaşmaz

www.belmarehotel.com

bakmak zorunda kalıyorum işim geregi ingilizce hava raporunu bazen gemi capt msg atıyorum
    bizim işimiz deniz, akıntı, sis, kar, bogaz kapanması, bogaz acılması, oldugu icin takip ediyorum
    sabah işe gelirken hava raporu iyi oluyor ama kar ile bizim meteroloji sapıtıyor yanlış tahminler alıyoruz

benim bilgisayar direkt meteoroji genel müd.sayfasını açıyo :001_smile:
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Alıntı Seyirci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim bilgisayar direkt meteoroji genel müd.sayfasını açıyo :001_smile:
    abi sen direk olaya son noktayı koymuşsun
    Erdem Şaşmaz

www.belmarehotel.com

Alıntı kHaiN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi sen direk olaya son noktayı koymuşsun
    cidden yani,arama motorunda e-okul.gov.tr,kartutkusu.com,met eor.gov.tr
    başka sayfa yok :001_smile::001_smile:
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Alıntı kHaiN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    henüz tanışmıyoruz seninle umarım bigün tanışırız ama niye keyfin yok umarım birşeyler ters gitmiyordur?
    Allah razı olsun birader... hayat bu illa ki bir şeyler ters gidecek... tanışırız bir gün elbet...

aynen hergün bakıyorummm
    Bornova..

en fazla 1 ay daha bekleriz. bayramdı kurbandı derken sayılı gün çabuk geçer...
    Hayatta kalmak, haz alma duygusunun teşvik ettiği risk alma ve dikkatli davranma arasındaki ince çizgidir.

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Bu Konudaki Etiketler