En iyi GPS Kol Saati Hangisi ?
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: En iyi GPS Kol Saati Hangisi ?

Question En iyi GPS Kol Saati Hangisi ?

GPS saati olan , almayı düşünen (benim gibi ) veya bilgisi olan arkadaşları buraya bekliyorum.

Sezon başlamadan bu saat işinide halletmek istiyorum, cep telefonumla hallederim diyordum ama gps açıkken şarj dayanma suresi ve telefonun nazikliginden bu işi daha sağlama almaya karar verdim 8)

Standart Cevap: En iyi GPS Kol Saati Hangisi ?

Proshop bu sezon saat getirmisti, incelemedim ama sporcular icin nabiz ritim gibi ozellikleri olan saatlerdi, Gps'i olan bi modeli de vardir diye tahmin ediyorum... Sormakta fayda var...

hmm boardu almaya gittiğimde inceleyeyim o zaman , zaten bu kadar süredir almadığım için Hakan abi boardu kapamda kıracak :P

Aslında şu bizim telsizlere birde gps koysalarmış süper olurmuş , nasıl olsa telsiz kullanıyoruz , gps telsiz i seve seve kullanırdık

Kırmaz, kırmaz. Ben hergün kontrol ediyorum, gayet iyi durumda, boardunun sana selamları var :D
    Proshop'taki saatler Suunto marka, kaliteli ve güzel ama galiba azıcık pahalı?

kol saati verimli olur mu acaba? üzerindeki çipi nedir? telefonların soğuk başlangıcı 3-4dk.yı bulurken kol saati 10dk. da falan anca bağlanır herhalde uyduya... ???

Ben de bir ara bakmıştım baya bir inceleme de yaptım. Yaptığım araştırmalarda en iyisinin Suunto markası olduğu sonucuna vardım. Hatta apnea da Suunto marka dalış saati kullanmıştım çok hassas ölçümü vardı çok memnundum. Ama GPS temel hedef ise Garmin yada Magellan (saat olmayan) cihazları çok iyi derler.

DeepSilent Internetten biraz bakındım , gitti gidiyorda varmış bahsettiğin Suunto saat.

Aslında çokda güzel görünüyor ama fiyatlarda el yakan cinsten :(
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi  

Suunto X10 ­ Weekend Off sayfasından daha detaylı inceleyebilirsin ama dikkat et link saati aldıracak cinsten) Evet Emrah fiyatları biraz pahalı onun için iyi düşünmek hatta daha uygun bütçelere GPS olayını çözmek lazım. Ben Hepsiburada.com : GARMIN ETREX H EL TİPİ GPS | Outdoor linkindeki el tipi gps cihazlarına da bakmanı öneririm.

gps saatler çok pahalı en azından sağlam olanı 1000 tl civari onun yerine Zeal Optics Z3 GPS Goggle - YouTube gps goggle daha mantıklı gibi sanki fiyatıda 400 dolar civari

GPS'li Goggle güzel ama daha geliştirilmesi lazım, saatin yerini tutmaz. Suunto'nun yeni bir modeli çıkmış çok çekici. Al beni diyor ama değer mi diye düşünüyorum. Suunto Ambit.

Bu Konudaki Etiketler