Snowboard sezon kapatıyorr sonra F1 de sezon acıyoooorrr..... - Sayfa 3
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
26 sonuçtan 21 ile 26 arası

Konu: Snowboard sezon kapatıyorr sonra F1 de sezon acıyoooorrr.....

Standart Cevap: Snowboard sezon kapatıyorr sonra F1 de sezon acıyoooorrr.....

Alıntı gokbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serhan Acar'ı transfer etmişler, o iyi olmuş. Adamın simultane çeviri olayına da ayrıca hastayım zaten. Zor iştir. Mükemmel beceriyor. Şu anda da (00:30) TRT-1'de F1 ile ilgili bir program başlamak üzere...

nitebore ile son dk da denk geldik de izleyebildik, baya keyifliydi program.

ama biz seyi anlamadi su yarma turuli ile hamilton arasindaki muhabbet nedir abi? niye diskalifiye oldu bu adamlar.. yarma yamuk mu yapti :D nedir?
    [rise and rise again, until the lambs become lions..]
    http://luniz.net
    http://twitter.com/CanDeger

yarisi da gece yorumlarini da bastan sona seyrettim.. seyri keyifli bir yaris oldu;D benzerini cin'de de goruruz insallah.. 19unda plan yapmayin, benim planim belli ;D

Alıntı LuNiZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nitebore ile son dk da denk geldik de izleyebildik, baya keyifliydi program.

ama biz seyi anlamadi su yarma turuli ile hamilton arasindaki muhabbet nedir abi? niye diskalifiye oldu bu adamlar.. yarma yamuk mu yapti :D nedir?
    Onu ben de tam bilmiyorum, bi araştırayım...
    Hayatta kalmak, haz alma duygusunun teşvik ettiği risk alma ve dikkatli davranma arasındaki ince çizgidir.

It is Formula 1 time on TRT1...
    Hayatta kalmak, haz alma duygusunun teşvik ettiği risk alma ve dikkatli davranma arasındaki ince çizgidir.

kacirdim ben.. button almis galiba? guzel bir yaris miydi?

İlk 3 yarışa oranla çok sıkıcıydı. Bildiğin F1 yarışı yani. Neredeyse tüm pilotlar finish görecekti. Allahtan sonlara doğru Nakajima bıraktı. Yarışta bi kaza maza filan da yoktu. Start ve sonrası çok heyecanlıydı. 1. pit stop sonrasında sıralama hemen hemen oturmuştu. Bahreyn zaten kurak bir yer, pist kenarları yeşil değil de kahverengi olunca baydı izlemek. 2 hafta sonra İspanya ile birlikte Avrupa yarışları başlıyor. Sanırım biraz daha heyecanlı olacak. Geçen yılın lider takımları arayı kapatıyor gibi...

Sayfa 3/3 İlkİlk 123