Snowboard sezon kapatıyorr sonra F1 de sezon acıyoooorrr.....
Sayfa 1/3 123 SonSon
26 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Snowboard sezon kapatıyorr sonra F1 de sezon acıyoooorrr.....

ali_emre
    Ziyaretçi

Standart Snowboard sezon kapatıyorr sonra F1 de sezon acıyoooorrr.....

ewet arkadaslarrr bı sezon bıttı derken dıger zevklı bır sezon acılıyooo avustıryadaaaaaa
    delı gıbı taraftarı oldugum mercedes-benz soforu kımı raıkonennn ferrafıye gecerek benımde takım degıstırmemı sagladııı....avusturalyada tr saatı ıle 5 te sıralama turları baslıyacak ve saatımı kurdum ve beklemekteyımmm...bence sezon acıldıgı ıcın sıralamada ılk tur show amaclı olucak ve sonrakı 2 tur stratejık oyunlar ıcınde olucakkk.....ınsallahhhh raıkonenn cıkar ılk sıradaaaa massaaa da olmasınnnn

ALONSO OUT,KIMI IN ;D ;D ;D ;D

Standart Ynt: Snowboard sezon kapatıyorr sonra F1 de sezon acıyoooorrr.....

Ferrari yide Kimi den başka kimse kurtaramaz , Alonso ya hakkını vermek gerekiyor rakiplerinin en ufak bir hatasını affetmeyip kupayı almasını bildi

Son yarışta Şumi ye üzüldüm aslında , 2006 adamın aksilikler yılı oldu ama son ana kadar alabilirdi kupayı.

arkadaşlar fanatil ferrarici oldugumu söylemeleyim. o sebepten schumi gider 10 schumi gelir 8) 8) 8)
    Board : Burton Clash <br />Bağlama : Burton FreeStyle<br />Bot : Head<br />M.köy/Istanbul<br />GALATASARAY<br /><br />Z.Ö 1976 A Rh(+)

ali_emre
    Ziyaretçi

abı mercedes te kımı ferrarıde gene kımı taraftarıyım ben yaaa
    agrasıf sofor abı yaaa o huyuna hastayımmm
    bı montoya wardı sımdıde kımı abı yaaaa
    adamım vırajlara gırısıne hastayımmm....
    hatta bı sonrakı yarısı hepberaber seredelım nede olsa pazar olucakkk veee gunduzzzz delı eglenırızzzz
    allahhhh bıralarr ıddaalarr kapısmalarrr:D

ali_emre
    Ziyaretçi

Alıntı lakota Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar fanatil ferrarici oldugumu söylemeleyim. o sebepten schumi gider 10 schumi gelir 8) 8) 8)
    ben ferrarıye solenırdım hep markasından dolayı taraftar cekıyoo dıyee ama adamaım sen gıt transfer ol ;D
    ama artık bende sızdenımmm
    ama kımı kazansınn massa deılben artık pılotlardan takıp edıcemmm ;D

Bende pilotları takip ediyorum Kimi çok iyi ama istediğim performansı göremedim gecen yıl , bir kaç yarış haricinde heyecan yaşatmadı bana.

Onumuzdeki Pazar mı bir sonraki yarış , F1 futbol maçları dahil en çok zevk alarak izlediğim yarış programı. Eğer uygun olursak buluşalım tabi

ali_emre
    Ziyaretçi

2 haftada bır abı yarıslarrr bı sonrakı 8 nısanda malezyadaaa
    abı her turlu raıkonen dıyorum ben yaaaa bak gor pazar aksamı gorusuruz geneee raıkonen alıcak....
    bahıs oynıyanlarda yazsın bencee
    Massa ve Kimi Raikkonen, Avustralya Grand Prixi bugun2.srbst antrenman turlarında en hızlı zamanları kaydettiler

;D ;D ;D ;D ;D
    YA BEN MC LAREN İ TUTUYODUM HALA ONU TUTUYORUM AMA RAİKKONEN GİTTİ TÜH SATTI ADAM MCLARENİ. SÜPERDİ ASLINDA AMA HEP MOTORU PATLIYODU ONDAN KAZANAMIYODU.BAKIN ŞİMDİ FERRARİDE NASIL KAZANIYO.. BEN DE ARTIK İSMİMİ DEĞİŞTİRSEM İYİ OLACAK HEP RAİKKONEN OLMAZ ADAM GİTTİ ÇÜNKÜ. LEWİS HAMİLTON YA DA ALONSO YAZARIM BEN DE 8) 8) 8) 8) 8) ;D ;D ;D ;D

ali_emre
    Ziyaretçi

ewet yanılmadım ve kımı sezona bırıncılıkle basladı....malesyada gorusmek uzere artıkın

8) 8) 8) 8) 8)
    nickimizi boşuna RAİKKONEN koymamışız... ;D ;D ;D

Sayfa 1/3 123 SonSon