Ne kadar ödemeliyim ? - Sayfa 2
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası

Konu: Ne kadar ödemeliyim ?

Standart Cevap: Ne kadar ödemeliyim ?

Özellikle haftasonu ikincielkayak.com adresini ziyaret etmeni tavsiye ederim, bircok snowboard cesitlerine haftasonu siteden ulasabilirsiniz.

Örnegin Burton seven 600 kürü tlye,
    ikinciel iyi boardlar 350 tl civari, board takimlari ayakkabida dahil.

www.ikincielkayak.com
    Saygilarimla...
    İkinci el ve sıfır Avusturya imalatlı Kayak, Snowboard, Snowblade, Kayak Ayakkabısı, Kayak elbiseleri, Kasklar, Batonlar...

www.ikincielkayak.com

Sonunda aldım board aslında 5 gün oldu, yazmaya zaman olmadı Farklı spxleri gezdikten sonra istinye parktan Flow set aldım. Planladığım fiyattan yukardaydı ama aile yardımıyla halloldu :D 2. el almaktan vazgeçiren arkadaşlara çok teşekkür ediyorum, bana hiç uymayacak bi board alıcaktım yoksa. Set,
    Flow Verve 155
    Flow Flite 3
    Flow Rival Lace

Güle güle kullan.. Boarduna taş değmesin (-;
    Palmer HoneyComb III Board
    Burton Shaun White Boot
    Drake F60 Bindings

Alıntı Slayerized Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar,

Forumdaki ilk mesajım, daha önceden üyeydim. Kış sezonunda takip ediyorum ama hiç yazmamıştım. İsmim Ege tanışacağım insanlara tanıştığıma memnun olacağım. Yazmak şimdiye kısmetmiş. Sorunum şudur, bir board edinmem gerekli. İki yıldır snowboard yapıyorum. İlk senemde kiraladım, ikincisinde bir arkadaşımın boardunu ödünç aldım bir haftalığına ve bu sene kendi boarduma sahip olmak istiyorum. Daha önce arkadaşımdan aldığım board bana çok uygundu, arkadaşımdan satın almayı planlıyorum, onda küçük geliyor, ama ne kadar ödemem gerektiğini bilmiyorum. Board Rossignol Nomad, sanırım en fazla 2005 yılına aittir. Arkadaşımda ikinci el almış ve aldığı zaman 500 lira ödediğini söylüyor(üçüncü el almış olacağım) ama ne kadar doğrudur bilmiyorum. Board çizik, eğer alırsam esaslı bi bakım gerekicek, kenar çelikleri filanda hafif paslı. Olması gerekenden fazla ödemek istemiyorum, siz ne kadar öderdiniz buna ? Bu arada, modelini bilmediğim(board kadar eskidir muhtemelen) Flow bağlama ve bot dahil fiyata.

Boardun fotoğrafı linkte http://images.trademe.co.nz/photoser...8/94239248.jpg. (bağlamalar farklı).
    Ya benim sahsi fikrim ucuza birinci el board alabilecegin kesinlikle. Slalaom sportta gordum ucuza boardlar, bi de freedom magazasinda vardi, seti indirimden sonra 690 yutl imis. bence buraya bir bak. www.freedomsports.net

hayırlı olsun arkadaşım

Hayırlı olsun güle güle kullanın. İyi bir tercih yapmışsınız.
    Batista Rules!

Artık en zor kısmı kaldı, kar yağmasını beklemek :D Board halının üstünde baktıkça içim gidiyo. Ama kafama takıldı botların kenarlardan 1-2cm taşması dönüşleri etkilermi ?

halıyı eskitme de :D

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler