Snowskate Kullanan Var mı? - Sayfa 2
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
26 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Snowskate Kullanan Var mı?

Standart Cevap: Snowskate Kullanan Var mı?

Alıntı mrtyzgn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen sene uludağ günübirlik turunda birinin elinde gördüm ama kimde gördüğümü tam hatırlamıyorum snowsk8 lede zirveden kayılacağını sanmıyorum sadece otel önünde karlı yolda pistin aşalarında kayarsın diye düşünüyorum...
    Evet biraz araştırma yaptık ve bu aleti sadece kısa mesafelerde ve kısıtlı yerlerde kullanabiliyorsun. Yurtdışındaki imkanlarda bizde yok malesef :(

Snowboarda devam
    Burton Seven
    Burton Freestyle
    Forum
    www.sttuningshop.com

ben erciyeste denedim ama düşe kalka bi iniş çok keyif vermedi. bir de hızlanınca freni tam beceremedim. yine de keyif almasını bilene, musamba dahi sahane
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

Bende öyle olacağını tahmin ediyorum

En güzeli bir kere denemek. belki kayan biri olur bizde deneriz
    Burton Seven
    Burton Freestyle
    Forum
    www.sttuningshop.com

bizde var bi tane snowsk8, cikioruz ustune gidioz 3-5 metre.. komik oluo :D deneyim aha o kadar eheheh

en zevklisi, otobusun koridorunda hali uzerinde istanbula donus yolunda yapilan kayma denemeleri ama.. tek geciorum :D
    [rise and rise again, until the lambs become lions..]
    http://luniz.net
    http://twitter.com/CanDeger

Alıntı LuNiZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizde var bi tane snowsk8, cikioruz ustune gidioz 3-5 metre.. komik oluo :D deneyim aha o kadar eheheh

en zevklisi, otobusun koridorunda hali uzerinde istanbula donus yolunda yapilan kayma denemeleri ama.. tek geciorum :D
    Güzel bir deneyim olmuş

Kimseden olumlu bir yorum gelmedi. Zaten bu sene snowpark olacağı için oraya ağırlık verelim dedik ve vazgeçtik snowskate işinden. Ama sizde varsa bu sene denem isterim.
    Burton Seven
    Burton Freestyle
    Forum
    www.sttuningshop.com

arkdaşımda vardı. kullandım. ama faszşa bi deneyimim yok açıkçası.
    pistte denedim. baya bi hızlanıyo u facık şey. ama tabi denkesi pek iyi olmadığındna yeri öpüyorsun sokak aralarında otel önünde zevkli oluyor.
    spx te 400 tl sanırım. o paraya da deymez.. git ebayden gettirdin daha mantıklı
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Alıntı Tuni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkdaşımda vardı. kullandım. ama faszşa bi deneyimim yok açıkçası.
    pistte denedim. baya bi hızlanıyo u facık şey. ama tabi denkesi pek iyi olmadığındna yeri öpüyorsun sokak aralarında otel önünde zevkli oluyor.
    spx te 400 tl sanırım. o paraya da deymez.. git ebayden gettirdin daha mantıklı
    Tuni selam,

Bende senin gibi düşündüm. En güzeli sokak araları, mahalle içindeki parklar olabilir. Zirveden inmek çok sakat gibi geldi bana. Zaten anladığım kadarı ile amaç zirve değil.
    SPX'te 200 TL ye indi. Fiyattan önce yapılabilirliği önemli. Eğer gittiğimizde denek gelir bulursam isterim bir tur
    Baktım ki hoşuma gitti, o zaman alırım.

İlgine teşekkür ederim.
    Burton Seven
    Burton Freestyle
    Forum
    www.sttuningshop.com

Alıntı ST Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tuni selam,

Bende senin gibi düşündüm. En güzeli sokak araları, mahalle içindeki parklar olabilir. Zirveden inmek çok sakat gibi geldi bana. Zaten anladığım kadarı ile amaç zirve değil.
    SPX'te 200 TL ye indi. Fiyattan önce yapılabilirliği önemli. Eğer gittiğimizde denek gelir bulursam isterim bir tur
    Baktım ki hoşuma gitti, o zaman alırım.

İlgine teşekkür ederim.
    şimdi aklıma geldi, snowsk8'ini kullandıgımız arkadas jack's e asılıp asılıp yıldız'daki yollarda kayıyor arabalara carpıyordu. sanırım o an oldukca keyif alıyormus
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

var ama kullanmıyorum kayak tutkusundan ona sıra gelmedi..
    Konu bukett tarafından (15-03-2010 Saat 18:33 ) değiştirilmiştir.

Alıntı ST Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar,

Bu sene Snowskate denemeye karar verdik. Türkiye'de sadece bir kişi varmış bunu yapan.
    Acaba bizim sitemizde de var mı deneyim sahibi?

slm, ben bu snowskate'i kayakla ilgili sohbet ederken radyo programından hediye olarak kazandım. Gittim spx den (rossignol marka) aldım. ama evde öylece duruyor. Hiç kutusunu bile açmadım. sana cazip bir fiyata satabilirim)

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Bu Konudaki Etiketler