Snowboard ve Kayakta Telsiz Seçimi - Sayfa 34
Sayfa 34/34 İlkİlk ... 24323334
339 sonuçtan 331 ile 339 arası

Konu: Snowboard ve Kayakta Telsiz Seçimi

Standart Cevap: Snowboard ve Kayakta Telsiz Seçimi

Alıntı speedyrazor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sarıkamış etkinliğinde kullanmak için ben de telsiz almayı düşünüyorum yeni bir telsiz tavsiyeniz var mi teşekkürler
    çoğumuzda aselsan cobra mt-975 var. bende de vardı sonra laxon aldım. laxon 8km aselsan 12 km mesafede çekiyor.

Alıntı capeside Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çoğumuzda aselsan cobra mt-975 var. bende de vardı sonra laxon aldım. laxon 8km aselsan 12 km mesafede çekiyor.
    Mt975 2009 dan bu yana değişmemiş biraz daha ufak versiyonunun çıkmasını beklerdim boyutundan dolayı Belki daha iyi bir seçenek tavsiyesi vardır diye burada sormak istedim
    There is nothing either good or bad but thinking makes it so.

Capita BSOD
    Union T.Rice
    32 Ultralight 2

Bulgaristan'a kayağa gideceğiz bu sene ve yurt dışında haberleşme olayları bir tık daha zor olduğundan bizde telsiz almayı düşünüyoruz. Burayı baştan sona okudum ve sanırım aselsan cobra mt-975 almaya karar verdim Bu arada çalıştığım yerin fabrika kısmında da bu model kullanılıyormuş ve çok memnunlarmış bundan önce kullandıklarında sesde kesinti yaşıyorlarmış ancak bu modeli çok rahat kullanıyoruz diye belirttiler.

Aselsan iyi iş görüyor..
    Ben Midland kullanıyorum. Pili eskidiği için standart şarjlı pillerle değiştirdim..Canavar gibi çalışıyor...aselsan a göre kötü mü? Bilemedim..Çok farklı gelmiyor bana..
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Bugün aselsan cobra mt975 aldim ancak boyun askısını nereye sorduysam yok dediler. Sizler nereden temin ediyorsunuz telsizi takabileceğiniz boyun askılarını? İstanbulda oturuyorum cumaya kadar temin etmiş olmam gerekiyor 2 adet, fikirlerinizi bekliyorum

Alıntı KaRiNcA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün aselsan cobra mt975 aldim ancak boyun askısını nereye sorduysam yok dediler. Sizler nereden temin ediyorsunuz telsizi takabileceğiniz boyun askılarını? İstanbulda oturuyorum cumaya kadar temin etmiş olmam gerekiyor 2 adet, fikirlerinizi bekliyorum
    kartutkusu boyun askılıklarımız var telsizin arka klipsine takıyoruz adminler bu konuda yardımcı olurlar sanırım [emoji1]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı jasend Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kartutkusu boyun askılıklarımız var telsizin arka klipsine takıyoruz adminler bu konuda yardımcı olurlar sanırım [emoji1]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ya evet onlari biliyorum ama hala stokta var midir bilemedim, aslinda Emrah abiye mesaj attim ama oda henuz gormedi saniyorum. Bizimde cumaya kadar vaktimiz var o yuzden buradan satilan bir yer fikri cikar belki diye sordum Kartutkusu askiligi hala varsa tabiki onu almak isteriz

Beyza ben vereyim sana boyunluk. Ya da Emrah'a soyleyim yollasin sana.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyza ben vereyim sana boyunluk. Ya da Emrah'a soyleyim yollasin sana.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Teşekkürler abi , Bulgaristan öncesi ayarladık iki tane abimin fuarlardan aldığı birşeylerden falan Ama zaten askıya taksakta üst cebe sokup öyle kullandık.

Bu arada aselsan cobra mt975 kullanımı için şunu söyleyebilirim ki, aynı pist veya yakın olan mesafelerde netlik olarak baya iyiydi ancak biri pistin aşağısında biri tepedeyse biz konuşamadık. Bunu Bulgaristan Bansko için söylüyorum, yüksek ihtimalle Türkiye'de Uludağ Kartalkaya gibi yerlerde sıkıntı yaşanmıyordur ancak Bansko'da farklı pistlerdeyken sonuç alamadık. Yada örneğin Shiligarnikada oturuyorken 5. pistin tepesindekiyle konuşamadık, hatta teleferikte gidiyorken bir yerden sonra kesildi.

Birde geçen hafta Bansko'dayken Kartutkusu frekansında sanıyorum bir grup kartutkusu üyesi vardı ama kendi aralarında konuştuklarından, birde biz araya girince iyice durum karıştığından "biz çıkıyoruz arkadaşlar karışıklık olmasın" deyip başka frekansa geçtik, onlarda iyi günler ve kayaklar dilediler. Kısa ama çok tatlı bir andı

Sayfa 34/34 İlkİlk ... 24323334

Bu Konudaki Etiketler