Kasklara alternatif bereler
Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kasklara alternatif bereler

Cool Kasklara alternatif bereler

İlk zamazing sitesinde gözüme çarptı. Bu bereler bayağı akıllıca ve kullanışlı gibi. Hakkında bilgisi olan arkadaşlar var mı? Hiç kullanan var mı veya? temin için pek yer bulamadım daha yeni olduğu için herhal. Ama iş görür gibi. Kaskları yük olarak görenlere güzel bir seçenek ..

XX Inc.- Dirtsurfer, Kitewing, Ribcap & ProtAction E-Store
    Get Outdoors - Ribcap Protective Beanies & Other Swiss Weirdness - Getoutdoors.com Outdoor Blog
    kayak | zamazing.org

Standart Cevap: Kasklara alternatif bereler

Hem kullanım rahatlığı var hemde koruma sistemi çok güzel bir ürün yapmış Ribcap.
    Batista Rules!

aslında mantıklı olabilir fiyatları hakkında fikriniz varmı???

eğer fiyatı ucuzsa kesinlikle kaskın yerini tutmaz, ama zaten kaskın yerini tutabilecek bi malzemeyse de en az 3 kask fiyatındadır
    Un Inc 160
    Cartel EST

Ben kask almadan uzunca bir süre R.E.D.' in "padded hat" diye bir modelini kullandım, hala da kullanırım. Basitçe içinde köpükten koruması olan bir bere, ama çok kullanışlı. Hem kayarken hem de sert geçen kartopu oyunlarında oldukça kullanışlı oluyor...

VALUE SPORTS: DISCOUNT BURTON ORDINANCE BASIC PADDED HAT BLACK OR ROASTED BROWN 2007

güncel modelleri R.E.D' de var hala. SPX satıyor R.E.D. ürünlerini, bu modellerden getirdiler mi bilmiyorum ama bu sene...Audex diye tabir edilen kulaklıklı modelleri filan da var.
    Board --Palmer Andy Finch Pro. 162
    Bindings --Burton Triad
    Boots --Northwave Freedom

Alıntı mrtyzgn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslında mantıklı olabilir fiyatları hakkında fikriniz varmı???
    Link verdiğim sitelerin birinde 89$ diyor fiyatına ama Türkiye'ye gelince fiyatı ne olur bilmem Ebayda da göremedim.

Alıntı sonceler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eğer fiyatı ucuzsa kesinlikle kaskın yerini tutmaz, ama zaten kaskın yerini tutabilecek bi malzemeyse de en az 3 kask fiyatındadır
    Kesinlikle doğru. İleri teknoloji ile kask dayanlıklığı olan ve kask gibi koruyanlar ve çok ince olanlar üzerinde çalışmalar var imiş lakin bence de 3 kask fiyatı hatta fazlası olur

Alıntı tirik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kask almadan uzunca bir süre R.E.D.' in "padded hat" diye bir modelini kullandım, hala da kullanırım. Basitçe içinde köpükten koruması olan bir bere, ama çok kullanışlı. Hem kayarken hem de sert geçen kartopu oyunlarında oldukça kullanışlı oluyor...

VALUE SPORTS: DISCOUNT BURTON ORDINANCE BASIC PADDED HAT BLACK OR ROASTED BROWN 2007

güncel modelleri R.E.D' de var hala. SPX satıyor R.E.D. ürünlerini, bu modellerden getirdiler mi bilmiyorum ama bu sene...Audex diye tabir edilen kulaklıklı modelleri filan da var.
    Peki bu ürünün özelliği ne içinde koruma barları var mı? türkiye fiyatı nedir?

köpük-plastik hikaye d3o şahane !

d3o

Berelerde rahatlıkla kullanılıyor ancak Türkiye'de yok.
    Freerider

Alıntı tirik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ben audex kullanıyorum ve inanılmaz mutluyum. istediğin zaman çalsın istediğinde sussun, etrafı duyabilme imkanı güveliliği... :P
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler