Mikrofonlarımız Kartepede! Dakika ve skor alabilirmiyiz AlbaStar... - Sayfa 4
Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
35 sonuçtan 31 ile 35 arası

Konu: Mikrofonlarımız Kartepede! Dakika ve skor alabilirmiyiz AlbaStar...

Standart Cevap: Mikrofonlarımız Kartepede! Dakika ve skor alabilirmiyiz AlbaStar...

eyvalla luniz :D aslinda yolda oraya giderken video cekmeye baslamistim, ama kaymaya basladigimiz andan itibaren cekmeyi biraktik hatta unuttuk.. malum sezonun ilk kayisi heycanlandik :D
    Haazırım haaazırım

Standart Cevap: Mikrofonlarımız Kartepede! Dakika ve skor alabilirmiyiz AlbaStar...

Paylaşım we resimler için çok teşekkürler

Alıntı SERHAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vaay be kartepeye çıkma fikrini ortaya atan ben kitaksiyi binbir trip atarak ikna eden ben ulaşım sorununu tamamen üstlenen yine ben ama ortada ne bi foto nede küçücük bi teşekkür bravo size kitaksi ve albastar bravo!
    taaa çorum ' dan gelsin sana bravolar
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

üniversiteyi erzurumda okuyorum,ara tatilde kartepe yerine uludağ,okul döneminde ise palandökene çıkıcam
    şu anda dağ sisli fakat kar yağıyor,inanılmaz güzel,dağda 2 haftadır kar var,ince olsa bile her tarafı kar kaplı
    Bu taraflara gelek olanvarsahaberleşmek isterim
    Fotoğrafları Buyrun:
    http://img130.imageshack.us/img130/8311/sdc11978.jpg
    http://img43.imageshack.us/img43/1157/sdc11977.jpg
    Serhat Akdağ
    AB Rh(+)
    26.08.1989
    Sakarya/Adapazarı

şu hawalar bi an önce marmara bölgesine de gelse keşke..we kalıcı olsa hep yağsa hep yağsa

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234

Bu Konudaki Etiketler