Mikrofonlarımız Kartepede! Dakika ve skor alabilirmiyiz AlbaStar...
Sayfa 1/4 123 ... SonSon
35 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Mikrofonlarımız Kartepede! Dakika ve skor alabilirmiyiz AlbaStar...

Standart Mikrofonlarımız Kartepede! Dakika ve skor alabilirmiyiz AlbaStar...

Arkadaşlar bu gün 03/11/2009 saat 15:00 da uzaktan gördüğümüz karı daha yakından inceleyelim diye kartepeye çıktık.

Bordlarımızı almadığımıza pişman olduk desem yeridir.

Kar kalınlığı en az olan yerde 30cm, arazi yapısına göre 40-50 cm ye çıktığıda oluyor.
    Şu an da izmitte yağmur yağıyor hava soğuk kartepede yine kar yağma olaslığı var. Hafta sonuna kadar bir kar yağışı olursa biz arkadaşlarla bordları alıp gidecez. Liftler açık değil ama kendimiz takılacağız.

Free Image Hosting by ImageBam.com

Standart Cevap: Mikrofonlarımız Kartepede! Dakika ve skor alabilirmiyiz AlbaStar...

Tam istediğim fotolar , ellerine sağlık.

Kar hafta sonuna kadar kalırsa bize bir Kartepe yolu görünüyor

Standart Cevap: Mikrofonlarımız Kartepede! Dakika ve skor alabilirmiyiz AlbaStar...

ilk once inanilmaz sevindim, sonra snowforecast'e baktim ve aci gercegi gordum
    cumartesi 12, pazar 10, pazartesi tekrar 12 derece ve acik... eriyecek guzelim kar
    Haazırım haaazırım

ustune ustluk bu gece ve yarin sabah yagmur varmis
    Haazırım haaazırım

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam istediğim fotolar , ellerine sağlık.

Kar hafta sonuna kadar kalırsa bize bir Kartepe yolu görünüyor
    Bir şey değil bizim 3 kişilik ekip, kar delisi olduğu için dayanamayıp işi gücü bırakıp çıktık öğle arasında.
    Umarım erimez.

Oteldeki pistlerden sorumlu müdür, erol bey, zaten her yıl 29 ekim civarı bir kar yağışı geldiğini ve bu yağışın o seneki kar durumu için ip ucu verdiğini söylemişti.
    Bu sene bol karlı geçecekmiş kartepede.

ewet albastarla kartepedeydik bugun manzara guzeldı...

süper ya bende kartepeye yakın oturuyorum bordları alıp gitmek eglenceli olabilir gerçekten ama baya bi yorucu olur sanırım ))
    GS

Alıntı kitaksi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ewet albastarla kartepedeydik bugun manzara guzeldı...
    Abi fotoları hep sen çekmissin sanırım , insan 2 pozda kendini çektirir

dogru dıosun ) bende cekıldımde benım fotoları es gecmıs albastar saolsun...

yarin gitmeyi ciddi ciddi dusunmeye basladim
    Haazırım haaazırım

Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler