Mikrofonlarımız Kartepede! Dakika ve skor alabilirmiyiz AlbaStar... - Sayfa 3
Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
35 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Mikrofonlarımız Kartepede! Dakika ve skor alabilirmiyiz AlbaStar...

Standart Cevap: Mikrofonlarımız Kartepede! Dakika ve skor alabilirmiyiz AlbaStar...

ohh biz daha baktığımızda buralarda kar bile göremioz :D
    Bornova..

Standart Cevap: Mikrofonlarımız Kartepede! Dakika ve skor alabilirmiyiz AlbaStar...

Süper moderatör görevde...Geçen buluşmada boşuna hakkında atıp tutmuşuz baksana hemen ekledi fotoları..
    ''Bu Ülkede Namuslu İnsanlar da En az Namussuzlar Kadar Cesur Olmak Zorundadır''

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi çok sirkette imageshack ı engelleniyor. Sevabına fotoları siteye eklerseniz , bizde ucundan sebeplenebiliriz woww
    emrah pardon abi ya fotolari hemen koyup acilen evden cikmam gerekti, mesajini yeni goruyorum kusura bakma

pinar cok sagol, moderator diye buna derim :D
    Haazırım haaazırım

Oooo fotolar çok bombaa , ellerinize sağlık iyice içim eridi valla

Pınar cım teşekkürler, emeğine mouse una sağlık

ahh ahh resimlere bak kara bak birde ucuz olsa
    Onur Uzun
    Beşiktaş/İSTANBUL

Cool Cevap: Mikrofonlarımız Kartepede! Dakika ve skor alabilirmiyiz AlbaStar...

vaay be kartepeye çıkma fikrini ortaya atan ben kitaksiyi binbir trip atarak ikna eden ben ulaşım sorununu tamamen üstlenen yine ben ama ortada ne bi foto nede küçücük bi teşekkür bravo size kitaksi ve albastar bravo!

Alıntı SERHAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vaay be kartepeye çıkma fikrini ortaya atan ben kitaksiyi binbir trip atarak ikna eden ben ulaşım sorununu tamamen üstlenen yine ben ama ortada ne bi foto nede küçücük bi teşekkür bravo size kitaksi ve albastar bravo!
    ooo AlbaStar valla kitaksi ile SERHAT ın gönüllerini alman lazım. Adamlar o kadar uğraşıp didinmişler ama ana sayfada senin fotoğrafın dönüyor :P

Hehe en kısa zamanda Karlı bir ortamda üçünüz yan yana bi foto çekin de onu ekleyeyelim siteye
    Bu arada hafta sonu kar olursa belki hep birlikte çıkarız Kartepeye

valla hafta sonu zengin bi kahvaltıya hayır demem :D

Elinize sağlık. Çok güzel fotoğraflar.
    Burton Seven
    Burton Freestyle
    Forum
    www.sttuningshop.com

@twintip baba o diilde, patriots jersey yakiyor yani supermis.. :D

bu arada tebrikler :D sezon acilisi hayirli olsun, bide video olsaymis muthis olurmus..
    [rise and rise again, until the lambs become lions..]
    http://luniz.net
    http://twitter.com/CanDeger

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Bu Konudaki Etiketler