Uludağ da Ucuza Kalınabilecek Otel / Pansiyon / Ev ve 2009 Fiyatları
Sayfa 1/9 123 ... SonSon
84 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Uludağ da Ucuza Kalınabilecek Otel / Pansiyon / Ev ve 2009 Fiyatları

Question Uludağ da Ucuza Kalınabilecek Otel / Pansiyon / Ev ve 2009 Fiyatları

uludağ ucuza kalınabilecek yerler ,2009 fiyatları gidenler bilenler yazabilirlerse çok sevinirim.
    bu sene,bikaçgün kalmak istiyorum.fazla maliyetli olmasını istemiyorum yardım.

Standart Cevap: ucuza,kalınabilecek,yerler,200 9,fiyatları

kamu görevlisi veya yakınıysanız kamuya ait pek çok misafirhane mevcut... değilseniz de üzülmeyin... ilk aklıma gelen uslan otel... 50tl ye kadar düşmüştü sezon sonuna doğru...

Ziyaretçi

çok güzel ..harika bir konu başlığı..sabit olmalı bu konu bence..(yetkililere duyurulur eğer sabit değilse böyle bir konu) heryerden fiyat bilgileri gelmeli buraya..kesesine uygun olanı seçmeli insan

Alıntı bkaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok güzel ..harika bir konu başlığı..sabit olmalı bu konu bence..(yetkililere duyurulur eğer sabit değilse böyle bir konu) heryerden fiyat bilgileri gelmeli buraya..kesesine uygun olanı seçmeli insan
    Katiliyorum.:001_smile:

ne yazıkki diğilim olsamda yer bulabilirmiyim zor ,yakın bitek eniştem assubay.öğretmen evi nasıl oluyo ,bilfendeki öğretmenler, yararlanabiliyomu acaba.bu 50 tl konaklamamı sadece iyiymiş acaba sezon başı, ortası neolur.
    teşekkürler

bencede sabit olsun.kötüsünü iyisini bilelim ona göre gidelim.

konu sabit hale getirilmiştir...

Ziyaretçi

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konu sabit hale getirilmiştir...
    teşekkürler :001_smile:

O zaman ilk ben yazayım : Sarıkamışta Kardelen oteli tercih ederseniz hem ekonomik bir tatil, hemde çoğu zaman sporcularla beraber kalarak eğitici bir tatil yapabilirsiniz..Palandöken de ise gençlik ve sporun tesisi için aynı şeyler geçerlidir.:001_smile:

Alıntı hevdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne yazıkki diğilim olsamda yer bulabilirmiyim zor ,yakın bitek eniştem assubay.öğretmen evi nasıl oluyo ,bilfendeki öğretmenler, yararlanabiliyomu acaba.bu 50 tl konaklamamı sadece iyiymiş acaba sezon başı, ortası neolur.
    teşekkürler
    öğretmenevinden yararlanmak için öğretmenevi kartına sahip olmanız gerekiyor. detayları ne yazık ki bilmiyorum. tabi uludağ'da öğretmenevi olduğunu da sanmıyorum.

haftasonu, bayram ve sömestr gibi günler dışında kamu tesislerinde yer bulabilirsiniz. her ne kadar üye fiyatından daha yüksek bir fiyata konaklayacak olsanız da yine de hesaplı olur.

50 tl kişibaşı, haftaiçi, yarım pansiyon (sabah-akşam yemeği, yemeklerde içecekler hariç) konaklama idi. sezon başında 75-100tl civarında olur kanımca.

tabi skipass fiyatlarını da gözardı etmeyin. mesela fahri otel geçen sene ağaoğlu liftlerini veriyordu ki, ortalamanın biraz üstündeki fiyatına rağmen 1nci bölgede tek geçiyordum.

teşekkürler.

Sayfa 1/9 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler